رویداد به پایان رسیده است!
کسب درآمد دلاری از اینترنت در تاریخ شنبه ۴ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کسب درآمد دلاری از اینترنت

شروع:
شنبه ۴ خرداد ۹۸ ۱۴:۳۰
پایان:
شنبه ۴ خرداد ۹۸ ۲۰:۳۰
کسب درآمد دلاری از اینترنت
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

هدف از شرکت در دوره کسب درآمد دلاری


امروزه مدام در احاطه ی خبرهایی قرار می گیریم که نگرانی را درون ما برای اداره ی زندگی مان بیشتر می کند.

مهم ترین دغدغه ی این روزهای ما ایرانیان بالا رفتن قیمت ها و سطح پایین درآمد ها است.

در سیستم پولی و مالی حال حاضر کشور ما عدم تناسب درآمدها و مخارج زندگی باعث شده تا حتی فراهم کردن اولین نیازهای زندگی مان نیز با مشکل روبه رو شود.

در چنین شرایطی می بایست خود را با اتفاقات روز جامعه تطبیق داده و از مشکلات مان با ارائه ی راهکارهای جدید و به روز به سادگی گذر کنیم.

امروزه حتی قیمت ساده ترین مایحتاج زندگی مان به طرز عجیبی با نرخ ارز گره خورده است.

اما تا چه زمانی می توان به این امید نشست که شاید روزی قیمت ارز کاهش یافته تا بلکه روی نرخ کالاهای مورد نیازمان تاثیر گذاشته و به حالت عادی برگردد؟

پاسخ واضح است ؛ هیچ گاه این اتفاق رخ نخواهد داد. تجربه ثابت کرده که قیمت ها هرگاه افزایش پیدا کرده، روند کاهشی را برای آن نمی توان متصور بود.

حال آنکه اگر در کشوری که ارزش پولی مناسبی داشته باشد زندگی کنیم، این دغدغه های ابتدایی و در پاره ای از موارد، سطح پایین را نخواهیم داشت.

باید به فکر چاره باشیم. باید خودمان را نجات داده و هرچه سریع تر از شرایط به وجود آمده به نفع خودمان استفاده کنیم.

چگونه؟

راه حل بسیار ساده است.

ما اینجا ساده ترین و در عین حال زیرکانه ترین راه را به شما پیشنهاد می کنیم، به شما آموزش می دهیم و تا زمانی که به بهترین شکل ممکن از آن بهره نجسته اید، شما را همراهی خواهیم کرد.

حالا که همه چیز با نرخ ارز رابطه ای تنگاتنگ پیدا کرده، پس بهتر است نگاهی متفاوت به ارز و چگونگی استفاده از آن داشته باشیم.

کافی است در ازای کاری که می کنیم به جای پول رایج کشورمان که ارزشی نزولی پیدا کرده، دلار دریافت کنیم.

شاید سوال کنید که چگونه این امر امکان پذیر است؟

ما اینجا هستیم تا به شما راهکارهایی نشان دهیم که از آن طریق بتوانید دستمزدهای دلاری دریافت کنید.

حتی اگر هیچ تخصصی در هیچ زمینه ای ندارید، نگران نباشید. برای هر شخص با هر سطح تخصص و سوادی ، شغلی با درآمد دلاری پیشنهاد می کنیم.

نه تنها شغل شمارا تامین می کنیم ، بلکه شما را تا راه اندازی کامل و رسیدن به درآمد همراهی خواهیم کرد.


روزانه چند ساعت کار کافی است؟


روزانه 1 تا 2 ساعت کار می تواند معادل کل حقوق فعلی تان برای شما درآمد داشته باشد.

توصیه ما به شما این است که ابتدا با روزی یک الی دوساعت شروع کنید، وقتی درآمدتان بیشتر از کل حقوق ماهانه تان شد راجع به اینکه تمام وقت به این کار بپردازید تصمیم بگیرید.


استاد دوره کیست؟


دکتر سید حمیدرضا عظیمی

دکترای مدیریت از دانشگاه علامه

کارشناس دیجیتال مارکتینگ شبکه 3 تلویزیون شبکه ایران کالا و رادیو

استاد دانشگاه

استاد دوره های ام بی ای و دی بی ای و دیجیتال مارکتینگ

ایشان بدون کار زیاد، ماهیانه بالای 3000دلار(بالای 30 میلیون تومان) از این طریق درآمد دارند.

(اکثر کارها را شخصا انجام نمی دهند و برون سپاری می کنند. کاری که شما هم می توانید انجام دهید.)


برای چه تخصص هایی کار وجود دارد؟


همان‌طور که می‌دانید، برای کار به صورت فریلنس و تبدیل شدن به یک فریلنسر باید مهارتی داشته باشید ولی این کار دشوار نیست. کمی که با خود فکر کنید، قطعا مهارت ‌هایی دارید. مهارت های تان را بنویسید. این که آیا شما یک نویسنده، عکاس، ریاضیدان، طراح وب، بازاریاب، تصویرگر، محقق و... هستید، احتمالا یک شغل آزاد برای شما وجود دارد. از انجام چه کاری لذت میبرید؟ نقاط قوت شما چیست؟ فهرستی از هر چیزی را که فکر می کنید ممکن است پول درآور باشید، تهیه کنید. لیست همه چیزهایی را که فکر می کنید در آن خوب هستید بدون هیچ گونه محدودیتی بنویسید.

در سایت های فری لنسینگ یا دورکاری که شما برای کارفرماها در سراسر دنیا کار انجام می دهید بیشتر از 20 هزار کار متفاوت هست که حتما بیشتر از ده مورد از آنها مناسب شما هستند. 

در این کلاس ما با توجه به علایق و توانایی های شما کار پولساز مناسب شما را پیدا می کنیم.

حتی کسی که هیچ هیچ هیچ تخصصی ندارد هم می تواند از این طریق به درآمد دلخواه خود برسد.

مثالهایی از پول درآوردن وجود دارد که شاید برای شما حتی مسخره به نظر برسند، اما جالب است بدانید که افرادی وجود دارند که از طریق کارهای زیر به درآمد رسیده اند:

کسی زیر دوش حمام برای مردم آواز مسخره می خواند و با ارسال آن برای مشتری پول دریافت می کند.

کسی تولد مردم را به آنها تبریک می گوید و با ارسال آن برای مشتری پول دریافت می کند.

کسی هر چالشی که مشتری بگوید را انجام می دهد ، مثلا سرش را به دیوار می کوبد و یا از ارتفاع بلندی می پرد و ... و با ارسال آن برای مشتری پول دریافت می کند.

پس برای هرکسی که درهیچ زمینه ای تخصصی ندارد هم کار وجود دارد ، حال آنکه اگر شما تخصص خاصی داشته باشید قطعا به راحتی می توانید درآمد مناسبی کسب کنید. مثلا یک گرافیست یا برنامه نویس یا مترجم یا حسابدار یا مهندس و... به راحتی می تواند درآمدی حتی هزاران دلاری کسب کند.


اگر به زبان انگلیسی مسلط نیستید چه باید بکنید؟


نگران نباشید. در این دوره مجموعه صد کلمه اساسی که برای اینکار لازم دارید را به شما اموزش داده می شود که دچار مشکل نشوید. 

اگر هم احساس کردید که همچنان مشکلی دارید، تیم ما کار ترجمه را برای شما انجام می دهد.


فری لنسینگ چیست؟


فریلنس، گونه‌ای از قراردادهای کاری است که بر اساس آن فرد یا شرکتی تعهد انجام کاری را برای یک کارفرما در ازای دستمزدی مشخص به عهده می گیرد. فریلنسر کسی است که سرویس ها و خدمات خود را بدون تعهد طولانی مدت به کارفرما ارائه می دهد و معمولاً ساعتی، روزانه یا پروژه‌ای دستمزد دریافت می کند. فریلنسینگ اساساً یکی از راه های کسب درآمد بدون سرمایه اولیه محسوب می شود. امروزه فریلنسینگ به کار نویسندگی، طراحی، برنامه نویسی، مترجمی و هر گونه فعالیتی که در ازای آن کاری وجود داشته باشد، گفته می شود. شرایط کسب و کار برای فریلنسرهای دور دنیا متفاوت است. پیش نیاز اصلی برای فریلنسر شدن، مهارت در زمینه فعالیتی می باشد که وی ارائه می کند. وقتی شما به عنوان فریلنسر کار می کنید، دیگر مدیر یا سرپرستی وجود ندارد که اشتباهات شما را پوشش دهد یا به شما راهنمایی دهد.فراتر از تمایل به مستقل بودن و داشتن مهارت، شما برای موفق شدن نیاز به اطلاع از جزئیات مختلف دارید، مانند برند کردن خودتان، قیمت گذاری، حسابداری و موارد دیگر که در این دوره به تفصیل همه ی آنها را آموزش خواهیم داد.

کسب‌وکار فریلنس یک مدل بسیار خوب تجاری است که به شما اجازه می‌دهد به صورت مجازی بدون هیچ هزینه‌ای برای تجهیزات، با کمی زمان و شور و اشتیاق کار را آغاز کنید.بعضی افراد فکر می‌کنند فریلنسینگ فقط برای افراد حرفه‌ای و خلاق است اما ما دریافتم که این مدل کسب‌وکار بیشتر از این حرف‌هاست. ما فریلنسینگ را این طور تعریف می‌کنیم:

«کسب‌وکاری که توسط یک نفر آغاز شده و بازار آن، خدمات است»

در ادامه توضیحات دکتر عظیمی مدرس کارگاه را ببینید.


معرفی بهترین سایت های فریلنسر خارجی


همانطور که گفته شد فریلنسر بدون نیاز به سرمایه و تجهیزات زیادی می تواند کار خود را آغاز کرده و به انجام برساند. ولی از نیاز های مبرم هر فریلنسر یافتن بازار کار است. اساسی ترین بازار برای کار در فریلنسینگ، سایت هایی هستند که مخصوص کسب و کار اینترنتی ایجاد شده اند. شما برای به دست آوردن پروژه های مد نظر خودتان نیازمند ورود به این سایت ها هستید تا از این طریق بتوانید با کارفرمایان در سراسر دنیا ارتباط برقرار کرده و از آنها پروژه دریافت کنید. در زیر به تعدادی از این سایت ها اشاره خواهیم کرد:

Envato

Upwork

Freelancer.com

Guru.com

Fiverr

99designs

Proz.com

 translated.net 

در این دوره به صورت کامل و جامع این سایت ها و همچنین سایت های معتبر و پرکاربرد را به شما معرفی کرده و کارکرد هر کدام را جداگانه آموزش خواهیم داد.


معرفی فعالیت های درآمدزا در فریلنسینگ


محبوبیت فریلنسر شدن و کار کردن به صورت دورکاری هرساله رو به افزایش است چرا که در ملاحظه تعادل مابین کار، درآمد، هزینه و سبک زندگی، فریلنسینگ می‌تواند راهی مطمئن و دلپذیر برای برقراری تعادل مابین همه موارد باشد. اگر دوست دارید که برای اضافه‌کاری یا کار اصلی خودتان به صورت فریلنسر و آزادکار شروع به فعالیت کنید، انتخاب حیطه کاری مسلماً مهم و حیاتی است. چرا که همانند دیگر مشاغل دورکاری نیز دارای مرتبه و درآمدهای زیاد یا کم است.

شما در انتخاب شغل فریلنسرینگ علاوه بر لذت بردن از انجام آن، می‌بایست حقوق و درآمد ماهانه خود را نیز مد نظر داشته باشید. اما چه مشاغلی به صورت دورکاری می‌توانند درآمد مناسب و راضی کننده‌ای داشته باشند؟

دراین کارگاه ما به صورت مفصل به شما آموزش می دهیم که چه کاری برای شما متناسب با شخصیت تان و نیاز مالی تان مناسب است. همچنین فعالیت های پر درآمد دراین زمینه را معرفی می کنیم.


آموزش نحوه ثبت نام


سایت  فریلینسر اجازه می دهد تا کارفرمایان و فریلنسر ها در کنار هم بر روی طیف گستره ای از پروژه های آنلاین و آفلاین همکاری نمایند. ثبت نام در سایت فریلنسر بسیار آسان است. فرآیند ثبت نام رایگان است و می توانید از طریق ایمیل یا اکانت فیس بوک خود، یک حساب کاربری در وب سایت فریلنسر ایجاد کنید.

اگر در این مورد هرگونه مشکلی داشته باشید، نگران نباشید چون ما این فرایند را برای شما ساده خواهیم کرد.


نکات مهم در ایجاد پروفایل


یکی از کارهایی که شما به عنوان فریلنسر می بایست انجام دهید، انتخاب برند یا نام تجاری برای خودتان است. این میتواند اسم خودتان مانند “طراحی نیما” ، یا چیزی بزرگتر مانند “خدمات برنامه نویسی زند” یا هر چیز دیگری باشد. در واقع شما نیاز به یک هویت دارید تا تحت آن هویت کار کنید و مشتریان با آن نام شما را بشناسند.

علاوه بر اسم جدید، شما به یک لوگو و همینطور کارت تبلیغاتی و ... نیاز دارید. بخاطر داشته باشید که شما هم اکنون وارد یک کسب و کار شده اید و هر کسب و کاری به جلا و حرفه ای بودن نیاز دارد. بهتر است که خیلی رسمی نباشید اما سعی کنید از قراردادن علاقمندیهایتان، مطالب و عکس های شخصی در پروفایل تان نیز جدا بپرهیزید.

در این کاگاه به طور کامل و جامع هر آن چیزی که برای ایجاد یک پروفایل نیاز باشد را به شما آموزش داده و تا زمان تکمیل این فرایند شما را همراهی خواهیم کرد.


نکات مهم در انتخاب نوع فعالیت


اولین قدم برای انتخاب شغل مناسب توانایی های فردی شما است. منظور از توانایی، توانمندی‌ها، مهارت‌ها، دانش و برند شخصی شما است. بد نیست زمانی بگذاریم و فهرستی از توانایی‌های خود تهیه کنیم. جالب است که اکثر اوقات به این نکته می‌رسیم که بسیاری از توانایی‌های ارزشمند ما، برایمان گنگ و مبهم هستند. یکی از مهم ترین اهداف این کاگاه ، شناسایی توانایی های شما و چگونگی استفاده از آنها جهت کسب درآمد خواهد بود.

علایق ما، بزرگ‌ترین انگیزاننده‌های ما هستند. ما با توجه به ارزش‌ها و علایق شما، بازار کار مناسب تان را میابیم.

اگر به علایق واقعی خود اشراف ندارید، با مسئله‌ای بغرنج و غیرعادی روبه‌رو نیستید. چراکه ما در این کارگاه آنها را جلوی چشمانتان قرار می هیم.


نکات مهم در انتخاب سایت


همیشه میبایست نکات کلیدی برای انتخاب سایت فریلنسری و ارسال پروژه را مد نظر قرار داد . سوالی که برای بسیاری از کاربران مطرح است اینست که پروژه ها را به کدام سایت فریلنسری بسپاریم واز میان معرفی سایت های فریلنسری کدامین را انتخاب نمائیم؟

ما علاوه بر معرفی سایت ها معتبر در این زمینه، بهترین و کاربردی ترین سایت ها را متناسب با نوع فعالیت تان به شما معرفی خواهیم کرد و تا رسیدن به بازخورد مناسب شما را پشتیبانی می کنیم.


نکات مهم در قیمت گذاری خدمت


وقتی شما پروژه ای گرفتید یا درصدد گرفتن پروژه هستید، باید بتوانید هزینه را برآورد کنید یا قیمت بدهید.سخت ترین کار فریلنسر همین است، تصمیم گیری برای قیمت. بیشتر فریلنسرها بصورت ساعتی کار می کنند. ممکن است آنها بصورت ساعتی شروع به کار کنند یا مقدار ساعتی که برای کار روی یک پروژه نیاز دارند را محاسبه و قیمت را اعلام کنند.

مدیریت زمان و مقدار قیمت مورد نظر شما، متناسب با نوع فعالیت تان را در این کاگاه بیاموزید.


نکات مهم در تعیین زمان تحویل کار


وقتی کارفرمایی به شما مبلغی می دهد تا کاری را انجام دهید، وظیفه شما نه تنها این است که به بهترین نوع کار را انجام دهید بلکه می بایست در زمان معین شده کار را انجام دهید. در حقیقت کیفیت انجام کار با بهره وری شما در زمانی که کار را انجام می دهید از نظر بیشتر کارفرمایان برابر است و اگر شما همیشه کار را به موقع تحویل دهید اعتبار بسیار بالایی کسب خواهید کرد. در کسب و کار مردم چیزی را می خواهند که بتوانند به آن اطمینان کنند، حتی اگر مجبور شوند میزانی از کیفیت را فدا کنند. مطمئنا داشتن کیفیت بالا و تحویل بموقع از همه بهتر است.


نکات مهم در نوشتن متن معرفی


فراموش نکنید که به عنوان یک فریلنسر، شخصیت و مهارت شما، کسب و کار شماست و باید مهارت و اعتبارتان را برای درآمد ارائه دهید. خصوصا در شروع کار فریلنسینگ، از کنار آنچه که شما را نسبت به بقیه رقبا متفاوت می کند، ساده رد نشوید. آیا شما شوخ طبع هستید؟ آیا شما واقعا کارآمد هستید؟ آیا یک رزومه قابل توجه دارید؟ هر کدام از ویژگی های گفته شده یک امتیاز بزرگ محسوب می شود. اگر هر کدام از این ویژگی ها را دارید، حتما از آن ها استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که نام برند شخصی شما باید در رزومه، محیط کار آنلاین، کارت های بیزینس قرار داشته باشد و ارتباطات تان با مشتریان بالقوه و فعلی روشن و واضح باشد.

اطلاعاتی که شما در رزومه کاری خود وارد می کنید خیلی مهم است. رزومه شما توسط کارآفرینان خوانده می شود.


راهکارهای رسیدن به بازخورد عالی


کارفرمایان در هنگام انتخاب فریلنسر مناسب برای پروژه های خود به سه چیز نگاه می کنند: “پیشنهاد، پروفایل و نمونه کارها"

اگر فریلنسرها می خواهند پروژه ای بگیرند باید همیشه به این سه مورد توجه داشته باشند و آنها را تقویت کنند.

اگر نتوانید توجه کارفرما را به پیشنهاد خود جلب کنید، پس باید از آنها خداحافظی کنید. زمانی را صرف درک پروژه کنید و سپس پیشنهاد دهید. چگونه یک پیشنهاد عالی و برجسته بدهیم؟

دائما پیشرفت کنید و هیچ وقت یادگیری را کنار نگذارید. درباره کار خود و حتی مهارت جدید یاد بگیرید. هر چه بتوانید خدمات بیشتری ارائه کنید، فرصت های بیشتری خواهید داشت. یادگیری مهارت های جدید مثل قبل، سخت نیست چون حالا اینترنت وجود دارد و علاوه بر آن ما به شما کمک می کنیم تا تقریبا به تمام ابزارها دسترسی داشته باشید.


معرفی روش های یافتن پروژه


مهمترین شاخص برای شروع به کار به عنوان فریلنسر داشتن پروژه است. اما از کجا اولین پروژه خود را پیدا می کنید؟ همینطور پروژه های بعدی را از کجا پیدا می کنید؟ و چه چیزی در نمونه کاری خود قرار می دهید اگر تمام کارهایی که قبلا انجام داده اید متعلق به کارفرمای قبلی شما باشد؟

وقتی زمان گرفتن اولین پروژه فرا می رسد، به رابطه های شما بستگی دارد. این بدان معناست که باید به همه اطلاع دهید که شما برای استخدام شدن آماده اید.

از کجا باید شروع کنید؟

چه باید بکنید؟

این کاگاه دقیقا به شما آموزش می دهد و از شما پشتیبانی خواهد کرد.


بررسی نکات مهم در مزاکره و چانه زنی


در کار پروژه ای هم کارفرما و هم «فریلنسر» هر دو سعی دارند تا در زمان مذاکره برای کار و بر سر قیمت بهترین نتیجه را دریافت کنند. وقتی پروژه ای در یک سایت برون سپاری قرار می گیرد، فریلنسرهای زیادی برای انجام پروژه اعلام آمادگی می کنند.

اما از نظر یک کارفرما بهترین خدمات کدامند و چه قیمتی مناسب است؟ جلب اعتماد می تواند برای هر دو طرف سود داشته باشد.


بررسی نکات مهم در جلب اعتماد کارفرما


مشتریان، از افرادی که به آن‌ها اعتماد ندارند خرید نمی‌کنند. متاسفانه، بیشتر تجارت‌ها (مخصوصا آن‌هایی که معروف هستند)، فروش را به صورت یک فرآیند “قانع کردن”، “ترغیب کردن” تعریف می‌کنند که احتمالا به معنای قانع کردن مشتریان و متقاعد کردن آنهاست. تعجبی ندارد که بسیاری از افراد، زمانی که کسی قصد فروش چیزی به آن‌ها را دارد، مانع می‌شوند. خوشبختانه، ایجاد اعتماد در روابط تجاری آسان است.

هر فردی در دنیا از تجارب ناخوشایندی در ارتباط با فروشندگان برخوردار است و بسیاری از افراد زمانی که در یک موقعیت خرید و فروش قرار می‌گیرند ، به دلیل ترس از فریب‌خوردن، از این موقعیت فرار می‌کنند.

اگر می‌خواهید تا افرادی که در اطراف شما هستند برای ارتباطی که با شما دارند ارزش قائل شوند، باید باور داشته باشید که ایجاد روابط از اهمیت بسیاری برخوردار است.


معرفی راهکارهای نقل و انتقال دلار


در این دوره به صورت کامل این موضوع به شما آموزش داده خواهد شد.

اگر خودتان نتوانستید این فرایند را کامل بیاموزید و یا انجام دهید، ما از آنجایی که بسیاری تراکنش دلاری انجام می دهیم و به پول اینترنتی دسترسی داریم، دلارهای شما را می گیریم به جای آن به شما معادلش ریال می دهیم.


سهم کشور های مختلف از فریلنسینگ


در این بخش آماری از کشور امریکا و انگلیس جمع کرده ایم تا متوجه شوید چطور فریلنسینگ در دنیا در حال پیشرفت است و روز به روز افراد بیشتری ترجیح می دهند فریلنسر باشند تا کارمند. این مطلب را به کسانی که از شما می پرسند چرا می خواهید فریلنسر شوید و برای خود کار کنید نشان دهید و نشان دهید شما تنها نیستید.

آمار فریلنس در امریکا

اتحادیه فریلنسرهای امریکا آمار جالبی ارائه داده است:

53 میلیون فریلنسر در امریکا وجود دارد که ۳۴% نیروی کار کشور را تشکیل می دهند.

کسانی که به صورت فریلنس کار میکنند رقمی در حدود ۷۱۵ میلیارد دلار درآمد کسب می کنند.

بیشتر فریلنسرها اعلام کردند که تقاضا برای کار آنها در عرض یک سال گذشته، دوبرابر شده است، ۳۲% اعلام کردند تقاضا بیشتر شده است و ۱۵% اعلام کردند که تقاضا کمتر شده است.

80 درصد کسانی که فریلنسر نیستند تمایل خود را برای کار خارج از محیط کاری و به صورت فریلنسینگ اعلام کرده اند.

فقط درآمد بیشتر، ملاک انتخاب فریلنسرها نبوده است و آزادی عمل نقش بسیار مهمی داشته است.

پیدا کردن کار، پایداری و ثبات درآمدی مهمترین بازدارنده های افراد برای شروع فریلنسینگ است.

69 درصد فریلنسرها اعلام کرده اند که تکنولوژی، پیدا کردن کار را برای آنها راحت تر کرده است.

77 درصد فریلنسرها اعلام کرده اند که روزهای بسیاری خوبی را در آینده شغلی خود پیش بینی میکنند.

65 درصد فریلنسرها گفته اند که امروز نسبت به ۳ سال گذشته، احترام بیشتری در جامعه دارند.

36 درصد افراد شاغلی که فریلنسر نیمه وقت هستند درباره استعفا و کار به صورت فریلنسر تمام وقت فکر میکنند.

آمار فریلنس در انگلیس

گروه پیمانکاران حرفه ای در انگلیس تخمین زده اند:

4/1 میلیون فریلنسر انگلیسی در زمینه های مختلف مشغول به کار هستند.

در دهه گذشته، ۱۴% رشد مشاهده شده است.

بازار کار فریلنسری انگلیس، ارزشی معادل ۲۱ میلیار پوند دارد.

۷۸درصد مردم انگلیس فکر میکنند فریلنسینگ و ساعت کاری انعطاف پذیر، کمک می کند که زندگی بهتری را تجربه کنند.

۷۲درصد فکر میکنند فریلنسینگ نکات مثبتی در زندگی خانوادگی دارد.

گزارش ایلنس در سال ۲۰۱۳

در سال ۲۰۱۳ ، کسب و کارهایی که فریلنسرها را استخدام می کردند ۴۶% افزایش یافت.

در هر سال، پرداخت به فریلنسرها ۳۷% افزایش می یابد.

در سال ۲۰۱۳ میانگین درآمد ساعتی فریلنسرهای انگلیس، ۶٫۷%  افزایش یافته است.

برنامه نویسی و فناوری اطلاعات ۴۱% ، طراحی و رسانه ها ۲۴% ، و ترجمه و محتوا ۱۸% استخدام فریلنسرها را تشکیل می دهد.

آمار فریلنس در اروپا

بر اساس گزارشی که به آینده کاری رشد حرفه ای های مستقل معروف است اقتصاد فریلنس اروپا شبیه به این است:

شمار فریلنسرها از ۶٫۲ میلیون به ۸٫۹ میلیون در سال ۲۰۱۳ یعنی ۴۵% افزایش یافته است و آنها را به سریع ترین رشد گروه کاری در اروپا تبدیل کرده است.

بر اساس آمار گروه پیمانکاران حرفه ای

اسپانیا و اسلواکی هر دو ۱۳% نرخ خود اشتغالی دارند.

ایتالیا ۲۱% نرخ خود اشتغالی دارد.

در ادامه توضیحات دکتر عظیمی مدرس کارگاه را ببینید.


تصاویر سمینار


آدرس: تهران خ شهید بهشتی- خ پاکستان- کوچه دوم- پلاک 20