رویداد به پایان رسیده است!
کسب‌و‌کار بازی‌های ویدیویی در تاریخپنج‌شنبه ۵ بهمنبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کسب‌و‌کار بازی‌های ویدیویی

شروع:
پنج‌شنبه ۲۱ دی ۹۶ ۰۹:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۵ بهمن ۹۶ ۱۲:۰۰
مکان: تهران
کسب‌و‌کار بازی‌های ویدیویی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات رویداد

 

زمان‌بندی این ورکشاپ:
روز اول: پنجشنبه 96/10/21 | ساعت 09:00 الی 12:00
روز دوم: پنجشنبه 96/10/28 | ساعت 09:00 الی 12:00
روز سوم: پنجشنبه 96/11/05 | ساعت 09:00 الی 12:00

 

آیا به بازی‌سازی به عنوان یک کسب‌و‌کار جدی نگاه می‌کنید؟ آیا در مورد تمام چالش‌هایی که در کنار ساخت یک بازی خواهید داشت کنجکاو هستید؟ هدف این ورکشاپ 3 روزه تحلیل و بررسی عناصری است که کسب‌و‌کار بازی‌های ویدیویی را تشکیل می‌دهند. مواردی که از برنامه‌ریزی برای حضور در صنعت و تولید محصول آغاز و در نهایت به عرضه در بازار و برنامه‌ریزی برای ادامه حضور در صنعت منتهی می‌شود.

 سرفصل‌های اصلی که در این ورکشاپ بررسی می‌شوند عبارتند از:

شناخت چالش‌های بازی‌سازی به عنوان کسب‌و‌کار پایدار در صنعت / مدیریت تولید / مدیریت و رهبری در تولید بازی‌های ویدیویی /نقش تهیه‌کننده (Producer) / فرآیند‌های تولید بازی و فازبندی ساخت / ویژگی‌های تیم بازی‌ساز / مدیریت خلاقیت / بازاریابی / اجزای بازاریابی برای بازی‌های ویدیویی / روش‌های بازاریابی بر اساس بستر (موبایل، PCو کنسول) / رویدادهای بین‌المللی / تبلیغات / فروش و پشتیبانی / بازی به عنوان سرویس / مدیریت طرفداران / موارد قانونی / قراردادها / محدودیت‌های قانونی / توسعه کسب و کار در بازی‌سازی / ارتباط با ناشران / تعامل رسانه‌ای / ارتباط با بسترها (Sony, Microsoft, Steam, …) / همکاری استراتژیک / سرمایه‌گذاری در بازی‌سازی / سرمایه‌گذاری در پروژه‌ / سرمایه‌گذاری در شرکت‌ / راهکارهای جذب سرمایه

 تمرکز اصلی این ورکشاپ سه‌روزه بر وضعیت فعلی بازی‌سازی در ایران بوده و در مورد تجربیات شرکت‌کنندگان بحث و گفتگو خواهد شد. همچنین تجربیات شرکت فن‌افزار در تولید بازی‌های گرشاسپ، شمشیر تاریکی و فرزندان مورتا نیز با شرکت‌کنندگان به اشتراک گذاشته می‌شود.

 این ورکشاپ برای علاقمندان به شناخت چرخه کلی بازی‌سازی برنامه‌ریزی و ارائه شده است. افرادی که بخواهند در تیم خود به مواردی که فراتر از ساخت یک بازی است، خصوصاً موارد راهبردی و معمولا پنهان آن فکر کنند مخاطبین اصلی این ورکشاپ خواهند بود. همچنین این دوره برای افرادی که مایل به راه‌اندازی استودیو بازی‌سازی خود هستند، مناسب می‌باشد.

 اگر دغدغه شما فراتر از تولید یک بازی و ایجاد آن چیزی است که باعث تولید بازی‌های متعدد می‌شود، این دوره برای شما مناسب است.

 پیش‌نیاز حضور در این ورکشاپ تجربه حضور در حد‌اقل یک پروژه بازی منتشر شده و یا داشتن تجربه مشابه در صنایع دیگر است.

 مجموع ساعات آموزشی این ورکشاپ 3 روزه که در سه پنجشنبه برگزار می‌شود 9 ساعت بوده و هر سه جلسه با ارائه امیرحسین فصیحی، برنامه‌نویس ارشد بازی‌های رایانه‌ای و موسس شرکت فن‌افزار برگزار می‌شود.

‌ارائه‌دهنده

امیرحسین فصیحی

امیرحسین فصیحی

مدیر عامل شرکت فن‌افزار، مدیر پروژه و برنامه‌نویس ارشد بازی‌های رایانه‌ای

آدرس:تهران تجریش، چهارراه قدس، ابتدای خیابان نیاوران، کوچه نخست (روبروی شهرداری)، بن بست اول (سمت راست)، پلاک 36