رویداد به پایان رسیده است!
کلاس نمره 65+ آزمون PTE معادل 7 آیلتس در تاریخ جمعه ۱۹ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۱۹ مرداد ساعت ۱۰:۰۰

کلاس نمره 65+ آزمون PTE معادل 7 آیلتس

  • رایگان
  • تهران
  • تحصیلی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر


 

 خیلی از دوستان عزیز ما برای مهاجرت یا تحصیل در خارج کشور، نیاز به نمره بالا در آزمون آیلتس دارند. اما متاسفانه، گرفتن نمره 7 به بالا در آزمون آیلتس (به ویژه در مهارت نوشتاری) اگر نگیم غیر ممکن، باید بگوییم که امری بسیار دشوار است. اما رهایی از زندان آیلتس تنها یک راه حل دارد: PTE

آزمون PTE به دلایل متعددی که در سمینارمان به آن اشاره خواهیم کرد (برای مثال: تکنیک پذیر بودن، تصحیح شدن توسط کامپیوتر و...) به مراتب راحت تر از غول آیلتس بوده و به راحتی می توان نمره معادل 7 آیلتس در آزمون PTE را کسب کرد. 

نکته قابل توجه این آزمون این است که توسط بیش از 90% دانشگاه های مطرح دنیا (از جمله آکسفورد) مورد تایید بوده و کشورهایی نظیر استرالیا و نیوزیلند حتی برای مهاجرت هم این آزمون را مورد تایید قرار داده اند.

آموزشگاه زبان های خارجی کوکی (CLA)  گیشا، کارگاه های تخصصی آزمون PTE به همراه دوره های آمادگی این آزمون (که توسط پنل گروه PTE به مدت دو ماه سیلابس بندی شده) را برگزارمی کند.

این مرکز تخصصی PTE در تهران، دارای کلاس های شبیه ساز حوزه آزمون PTE (سنتر ترکیه، باکو و اربیل) بوده و به صورت تخصصی بر این آزمون تمرکز دارد. 

 

آدرس

تهران زیر پل گیشا, نبش خیابان فروزانفر, پلاک 10, واحد 4

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

آموزشگاه زبان کوکی (CLA)

ما آموزشگاه کوکی هستیم! اگر تو داری دربارمون می خونی پس خیلی باحالیم و کارمون درسته! 😄 ما 6 سال گروه آموزشی بودیم که توسط شایان بهجتی کلوچه (آره واقعا اسمش کلوچست) مدیریت می شدیم. ولی 2 ساله که به خاطر تلاشامون آموزشگاه داریم. 6 تا استادیم و تخصصی کا

رویداد های برگزارشده۴۰
رویداد های فعال۲
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۱۰ نفر