کاور
"کمپ راهبری محصول " در تاریخ چهارشنبه ۲ بهمن ساعت ۲۰:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

کمپ راهبری محصول
آمادگی برای راهبری محصول در مسیر موفقیت 

در سالهای اخیر با رشد اکوسیستم استارتاپی کشور و افزایش تعداد شرکت‌های سرمایه گذاری خطرپذیر، جذب سرمایه به موضوع مهمی برای رقابت بین تیم‌های استارتاپی تبدیل شده است. هر استارتاپ با توجه به ایده و پشتکار، فرصت جذب سرمایه را دارد ولی هر چه به جلو حرکت می‌کنیم، سرمایه گذاری با وسواس و استاندارهای بالاتری صورت خواهد گرفت. یک تیم استارتاپ برای رشد، پایداری و جذب سرمایه نیاز به ابزاری علاوه بر ایده و پشتکار دارد و آن ابزار، مهارتهایی است که محصول مورد نظر تیم را در مسیر درست به اهداف مشخص شده خواهد رساند. بنابراین شرط لازم برای موفیقت یک تیم استارتاپی، موفقیت محصول آن تیم است.
 
هدف اصلی این کمپ، انتقال تجربه و دانش درمورد چهار موضوع بسیار تاثیرگذار در موفقیت محصول تیم‌های استارتاپی و همچنین شرکتهای کوچک و متوسط تکنولوژی محور است. این سرفصلها با محوریت رشد، پایداری و جذب سرمایه تنظیم شده است. با توجه به تجربه‌های مختلف در تیم‌ها و رصد عملکرد تیم‌های استارتاپی و شرکتهای فعال در این حوزه، آگاهی از این موضوعات بسیار مفید و کاربردی خواهد بود.

منظور ما از محصول چیست؟ 
در تمام این متن وقتی از لغت محصول استفاده می‌شود منظور محصولات دیجیتال است:‌ مانند یک وب سایت، یک اپلیکیشن، یک API  و ....

 

سرفصل‌ها

در کمپ راهبری محصول، ۴ کارگاه به صورت تعاملی و بر اساس تجربیات عملی مدرسان آموزش داده می‌شود که در آن بحث، تمرین، مرور مثال و نهایتا کار عملی انجام خواهد شد.

 

کارگاه اول | مدیریت محصول
اصول، مهارت‌ها و تمام آنچه برای مدیریت محصول لازم است
مدرس : کیانوش کیقبادی  

مدیریت محصول در ایران، یکی از واژه‌هایی است که به تازگی وارد دنیای شرکت‌های تکنولوژی‌محور و کسب و کارهای اینترنتی شده است.‌
مدیر محصول یک نقش مهم سازمانی است که مسئول استراتژی، نقشه راه و تعریف ویژگی های محصول است. این نقش کلیدی چشم انداز محصول را بین همه افراد و تیم‌ها و مراحل مختلف از زمان تولد محصول تا زمان اتمام آن زنده نگه می‌دارد. در این کارگاه شما مهارت‌های لازم برای این نقش را بدست خواهید آورد تا هم بتوانید تیم را درست راهبری کنید و هم محصول را موفق کنید.

 

کارگاه دوم | تیم سازی
شناخت، جذب و فرهنگ سازی برای ساخت یک تیم گسترش پذیر
مدرس : آریا عابدین زاده 

مهم نیست چقدر ایده شما قوی است، سرنوشت استارتاپ‌ و موفقیت محصول‌تان روی دوش تیم شما است. همه ما می‌دانیم که قبل از شروع یک پروژه استارتاپی نیازمند یک تیم قوی هستیم و تیم نقش کلیدی در موفقیت یک استارتاپ و یا محصول خواهد داشت، تیم‌سازی مثل تشکیل خانواده است و قراره با هم برای استارتاپ‌تان زندگی کنید.
در این کارگاه در مورد مهمترین بخش یک استارتاپ (تشکیل یک تیم حرفه‌ای، با انگیزه و سخت‌کوش) صحبت خواهیم کرد. چطور یک تیم استارتاپی موفق تشکیل دهیم؟ چطور در استارتاپ‌مان فرهنگ کار تیمی را ایجاد کنیم؟ و چطور ....

 

کارگاه سوم | طراحی محصول
تفکر طراحی، اصول طراحی و مهارت های طراح محصول
مدرس: کیارش آمالیوند 

طراحی محصول در گذشته بیشتر در محصولات فیزیکی مانند لوازم خانگی، خودرو و هر محصول تجاری فیزیکی معنی پیدا می‌کرد و عموما طراحان صنعتی که این دانش را داشتند طراح محصول نامیده می‌شدند. اما امروزه علاوه بر تعریف دیروز خود، در تولید محصولات و سرویس‌های مدرن و دیجیتال امروزی هم به همان کیفیت نیازمند طراحی محصول هستیم.

در این کارگاه با تفکر طراحی و اصول طراحی محصول آشنا خواهید شد، سپس یاد خواهید گرفت چطور بر اساس مشکلات، نیازها و تجربه کاربر ، یک محصول «خوب» را با همکاری دپارتمان‌های مختلف طراحی کنید.

 

کارگاه چهارم | انتخاب تکنولوژی
شناخت اجزای یک راهکار نرم افزاری | مهارت انتخاب و اجرای تکنولوژی
مدرس : امین مصباحی 

در این کارگاه یاد خواهید گرفت که از چه «تکنولوژی، پلت فرم، معماری نرم افزار و ....» برای توسعه محصول‌مان استفاده کنیم، یاد می گیریم استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا، لزوما برای‌مان موفقیت نخواهد داشت و شاید همین انتخاب تکنولوژی در ادامه مسیر باعث شکست محصول و در نهایت استارتاپ ما شود.

 

 

درباره مدرسان

کیانوش کیقبادی
مدیر گسترش محصول در دیجیکالا
کیانوش از سال ۷۹ برنامه نویسی وب رو شروع کرد. تجربه های مختلفی در سامیکس ، وزارت نیرو، شرکت ایران ترانسفو، تامین سرمایه امین و از سال ۹۳ توی دیجیکالا به عنوان مدیر محصول داشته. اولین تیم محصول توی دیجیکالا رو ساخته و فروشگاه دیجی استایل رو لانچ کرده، تجربه خرید مواد غذایی تازه و لانچ سوپرنوا توی دیجیکالا رو تجربه کرده و راه اندازی مجدد و موثر تیم CRO در دیجیکالا توسط کیانوش انجام شده. به مدیریت محصول در عمل اعتقاد داره و هدف اولش همیشه رشد تیم بوده.

 

 

آریا عابدین‌زاده
قائم مقام مدیرعامل در گاج مارکت
آریا از سال 85 وارد دنیای برنامه نویسی شد. این مسیر از پروژه های کوچک شرکتی شروع شد تا پورتال های دانشگاهی و سیستم های یکپارچه ی فراب و به مجموعه های دیجی کالا و گاج مارکت رسید. تجربه ی پیاده‌سازی سیستم مکانیزه ی انبار و سرپرستی تیم بک آفیس دیجی کالا رو داشته و تمام تجربیاتش رو تو راه اندازی پروژه ی گاج مارکت بکار گرفته. به شدت به کارهای تیمی علاقه داره و ارتباط بین موفقیت یک محصول رو با تیم هاش خیلی زیاد میدونه.
 

 

امین مصباحی
مدیر محصول در کافه‌ بازار
مشاور، مدرس و متخصص معماری نرم‌افزار
امین، عمده‌ی تجربیات خود را طی ۱۵ سال گذشته در رابطه با تحلیل، طراحی و معماری نرم‌افزارها و دیتابیس‌های بزرگ و با حساسیت بالا کسب کرده‌است، و به‌عنوان مدیر، مجری یا مشاور پروژه، در کنار صنایع مختلفی مثل نفت‌ و گاز، بانک‌ها، PSPها و شرکت‌های متعدد نرم‌افزاری بوده‌است. همچنین تدریس دوره‌های تخصصی نرم‌افزار و دیتابیس بخشی از کارنامه کاری اوست. همکاری و همراهی با پروژه‌های متعدد، او را در آسیب‌شناسی تکنیال و ساختاری تیم‌ها و سازمان‌های نرم‌افزاری توانمند ساخته‌است. او هم‌اکنون در کافه‌بازار مشغول است.

 

 

کیارش آمالیوند
سرپرست تیم محصول در آسان پرداخت
کیارش متولد سال ۱۳۷۴ و طراح ارشد محصول و مدیر محصول Checkout سابق دیجیکالا و قبل تر طراح ارشد محصول اسنپ بوده است.در حال حاضر تیم دیزاین کوچکی را تحت عنوان کاش‌ دیزاین، مدیریت می‌کند و پروژه‌های موفقی را با تعامل مناسب و عشق از کاغذ‌های شطرنجی به صفحه‌های نمایش هزاران کاربر می‌رساند.همچنین کیارش سرپرست تیم مدیریت محصول آسان پرداخت نیز هست.

سخنرانان

کیانوش کیقبادی
کیانوش کیقبادی
مدیر گسترش محصول در دیجیکالا
آریا عابدین‌زاده
آریا عابدین‌زاده
قائم مقام مدیرعامل در گاج مارکت
امین مصباحی
امین مصباحی
مدیر محصول در کافه بازار
کیارش آمالیوند
کیارش آمالیوند
سرپرست تیم محصول در آسان پرداخت

حامیان

برگزار‌کننده

آواتار

کوشش

کوشش تنها یک آکادمی در زمینه کسب و کارهای نوپا و مهارت های دیجیتالی نیست، بلکه یک پلت فرم انتقال تجربه است و با فراهم کردن محتوای کاربردی و برگزاری رویدادهای آموزشی مناسب برای انسانهای با انگیزه، تلاش می کند تا جهان را به مکان بهتری برای زندگی تبدیل

رویداد های برگزارشده۱۷
رویداد های فعال۴

آدرس

تهران باشگاه کسب و کار دانش بنیان BOX | خیابان آزادی ، خیابان جبیب الهی ، خ قاسمی پلاک ۷۹

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

سه‌شنبه ۷ اردیبهشت

جایزه استارت آپی استاد محمدکریم فضلی

 • آنلاین
 • رایگان
 • دانشگاه گلرنگ
سه‌شنبه ۱۹ اسفند

وبینار چالش‌های حقوقی استارتاپ‌ها

 • آنلاین
 • ۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش
دوشنبه ۱۸ اسفند

كارگاه طراحي و تدوين مدل هاي كسب و كار

 • آنلاین
 • ۱۵,۰۰۰ تومان
 • بخش کارآفرینی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی
تا ۲۴ اسفند

ششمین دوره تخصصی و کاربردی بلاکچین و ارزدیجیتال - با رویکرد سرمایه گذاری و خلق ثروت

 • آنلاین
 • از ۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • موسسه آموزش های حرفه ای کسب ناب