کاور
سه‌شنبه ۵ فروردین

کمپ نوروزی Python

  • رایگان
  • تهران
  • فنی، مهندسی و صنعت
تهیه بلیت برای این رویداد از روز دوشنبه ۲۱ بهمن ساعت ۰۸:۰۰ تا روز چهارشنبه ۳۰ بهمن ساعت ۲۳:۵۹ امکان‌پذیر است.

توضیحات کمپ


زبان برنامه نویسی پایتون امروز یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در جهان است. شاید در سال 1991 که نخستین نسخه از این زبان معرفی شد با وجود رقبای قدرتمندی مانند جاوا و #C کسی باور نمی کرد که این زبان بتواند تا این سطح رشد کند.
زبان پایتون در عین سادگی بسیار قدرتمند است و قابلیت های خاص آن در کنار کتابخانه های قدرتمندی که برای آن توسعه داده شده است امکان استفاده از زبان برنامه نویسی Python را در حوزه های مختلفی فراهم کرده است. کتابخانه‌های بسیار گسترده، امکان خطایابی ساده و دستورات قدرتمند این زبان یکی اصلی‌ترین دلایل محبوب آن در جهان است.
پایتون به عنوان یک زبان برنامه نویسی سطح بالا هر روز طرفداران بیشتری پیدا می‌کند و تقریبا از 2018 توانست با گذر از جاوا اسکریپت و جاوا به محبوب‌ترین زبان برنامه‌نویسی در دنیا تبدیل شود. بر خلاف بسیاری دیگر از زبان‌های برنامه‌نویسی، پایتون در پلتفرم‌های مختلفی فعالیت کرده و می‌توان از آن برای توسعه برنامه‌های دسکتاپ، وب اپلیکیشن‌ها، برنامه‌های گرافیکی و حتی بازی استفاده کرد.
تعطیلات نوروز فرصت بسیار خوبی برای شروع یادگیری این زبان برنامه نویسی است. از طرف دیگر دانشجویانی که تا کنون به دنیای برنامه نویسی ورود نکرده اند، زبان پایتون به دلیل سادگی در یادگیری بی شک یکی از بهترین گزینه ها برای آغاز یادگیری خواهد بود.
زبان برنه نویسی پایتون متن باز (Open Source) بوده و یادگیری و استفاده از آن برای افراد در چند جلسه آموزش ممکن است. کد استفاده شده در این زبان در محدوده وسیعی از پلتفرم‌ها مانند لینوکس، مک، ویندوز و حتی گوشی‌های موبایل قابل اجرا است.

 

🔥🔥🔥برای دریافت اطلاعات بیشتر یا راهنمایی در خصوص ثبت‌نام می‌توانید با موسسه کهکشان نور تماس بگیرید.


مهارت‌هایی که پس از گذراندن این کمپ بدست می‌آورید


•مفاهیم اولیه و کلی برنامه‌نویسی
• توانایی تحلیل و حل مسائل برنامه نویسی
• آشنایی با ساختار پایتون
• انواع دستورات شرطی و تکرار در زبان برنامه نویسی پایتون
• ساختارهای داده‌ای پایتون


سرفصل


برای مشاهده سرفصل‌ها به سایت کهکشان مراجعه کنید.
 

برگزارکنندگان

موسسه کهکشان نور
موسسه کهکشان نور

موسسه کهکشان نور با بیش از هجده سال سابقه آموزشی، برگزارکننده دوره‌های مایکروسافت، سیسکو، لینوکس، کامپتیا، اوراکل ، امنیت و استاندارهای بین المللی

آدرس: تهران یوسف آباد، خیابان سی و یکم، نبش ابن سینا، پلاک 111،ساختمان هوشمند کهکشان نور

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم