رویداد به پایان رسیده است!
کنکاش مدیر مالی موفق در تاریخ پنج‌شنبه ۲۲ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۱۶ بهمن ساعت ۰۹:۰۰

کنکاش مدیر مالی موفق

  • رایگان
  • تهران
  • مالی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


درباره این دوره آموزشی:

محدودیتهای اقتصادی در بازار امروز از یکسو و استفاده بهینه از منابع مالی از سوی دیگر عواملی حیاتی و مهم در موفقیت کسب و کار به حساب می‌آیند. تمامی سرمایه‌گذاران و اقتصاددانان به دنبال راه‌های کاهش هزینه‌ها و استفاده بهینه از سرمایه‌های موجود هستند. دنیای کسب‌و‌کار امروز فعالیت‌های سازمانی را تحت تأثیر قرار می‌دهد و منجر به ایجاد استراتژی‌‌های جدید می‌شود که هر یک از این برنامه‌ها بودجه خاصی را می‌طلبد؛ لذا دیگر زمان آزمون و خطا نیست و بسیاری از افراد صاحبان کسب‌و‌کار، مشاوران مالی و اقتصادی که در بازار به صورت کاربردی کار کرده‌اند، می‌توانند از بخش زیادی از ضرر پیشگیری کنند و راه‌های انتخابی را به بهترین شیوه نشان دهند. در این راستا بخش مالی مهم‌ترین بخش در سازمان‌هاست، زیرا تعیین‌کننده اختیارات، محدودیت‌ها و شاخص‌هاست. از طرفی تأمین منابع مالی با استفاده از شناسایی نیازهای بازار، امری حیاتی محسوب می‌شود.

مدیریت مالی به معنای برنامه‌ریزی، سازمان‌دهی، کنترل فعالیت‌ها و اقدامات مالی و تأمین بودجه است. مدیریت مالی در دنیای آشفته امروز توانایی حل مسئله است، زیرا تصمیم‌گیری برای سازمان و پیدا کردن راه درست بسیار سخت است و باید دقت فراوانی به خرج داد. علم مدیریت مالی و اقتصاد شما را کمک خواهد کرد تا از قدرت پیش‌بینی نسبی برخوردار شوید و با تجربه‌ای که در کار می‌آموزید و تطبیق می‌دهید تصمیماتی مبتنی بر عمل و بی‌قص بگیرید. متأسفانه در کشور ما بخشی از صاحبان بنگاه‌های اقتصادی با این موضوع بیگانه هستند و با مشکلات بسیاری روبه‌رو می‌شوند. دپارتمان مالی یکی از بخش‌های جدایی‌ناپذیر سازمان‌هاست و مدیر مالی نقشی کلیدی در آن ایفا می‌کند. می‌توان گفت وظایف مدیر مالی شبیه به وظایف یک خزانه‌دار است که مضاف بر آن، مسئولیت‌های تحلیلی هم دارد و این مسئولیت‌ها شامل پشتیبانی از تیم مدیریت در تصمیم‌های عملیاتی سازمان می‌شود. مدیر مالی باید سرمایه را به شیوه‌ای مدیریت کند که بازده سرمایه‌گذاری حداکثر و ریسک حداقل شود. همچنین اطمینان حاصل شود که ساختار کنترلی مناسبی بر انتقال و سرمایه‌گذاری سرمایه‌ها وجود دارد. به علاوه، مدیر مالی به تحلیل مالی در حوزه‌هایی مثل برآورد کردن، بودجه‌بندی، مشارکت در تحلیل کاهش هزینه‌ها و بازبینی نحوه‌ی عملکرد عملیاتی می‌پردازد.

در این راستا شرکت تجارت هوشمند هیراد با طراحی دوره آموزشی کنکاش مدیر مالی موفق با رویکردی متفاوت، تعیین عناوین آموزشی کاربردی، تدوین سرفصل‌های مناسب و شناسایی اساتید با تجربه و بهره‌گیری از ایشان، سعی در افزایش دانش و آگاهی مدیران مالی و در نتیجه رشد سازمان‌های نوآور دارد. این دوره به صورت میان مدت بوده و شامل 80 ساعت مفاهیم اساسی و بنیادی مدیریت مالی یک بنگاه را در برمی‌گیرد. در تدوین این برنامه آموزشی سعی بر آن شده است تا ضمن درنظر گرفتن مباحث جذاب و موردنیاز مدیران مالی سازمان، فضایی جهت به اشتراک و مورد بحث قرار دادن موضوعات روز در مدیریت بنگاه مورد تامل قرار گیرد.

 

عناوین کارگاه‌های دوره آموزشی کنکاش مدیر مالی موفق:

-        قوانین مالیاتی حوزه دانش بنیان (مالیات مستقیم و ارزش افزوده)

-        ارزشگذاری محصولات و تعیین بهای تمام شده

-        تحلیل صورت های مالی مقدماتی

-        تحلیل صورت های مالی پیشرفته

-        تکنیک های کاربردی اکسل در حسابداری

-        آموزش کاربردی کار با نرم افزارهای حسابداری (نوسا)

-        تامین مالی و ابزارهای تحلیل تامین مالی

-        اسناد تجاری و مباحث حقوقی

-        اصول حسابداری مقدماتی و پیشرفته

در پایان دوره نیز گواهی دوره کنکاش مدیر مالی موفق مدیران بصورت مشترک از طرف صندوق نوآوری و شکوفایی و مجموعه آموزشی هیراد صادر و به مشارکت کنندگان اعطا خواهد شد.

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 02166421605 داخلی 105 جناب آقای مهندس حاجی ابراهیمی تماس حاصل فرمایید.

 

برگزار‌کننده

آواتار

تجارت هوشمند هیراد (کارگزار معاونت علمی و صندوق نوآوری و شکوفایی)

شرکت تجارت هوشمند هیردا بعنوان یک شرکت ارایه دهنده خدمات تخصصی توسعه کسب و کار و توسعه صادرات درحال فعالیت می‌باشد. این مجموعه خدمات مختلفی نظیر برگزاری نمایشگاه های خارجی، ارزیابی شرکت ها از منظر آمادگی صادراتی، خدمات مدیریت صادرات و بازرگانی و همچن

رویداد های برگزارشده۱۵۷
  • شروع: چهارشنبه ۱۶ بهمن ساعت ۰۹:۰۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۲۲ اسفند ساعت ۱۷:۰۰

آدرس: تهران خیابان سنایی، نرسیده به خیابان مطهری، کوچه 21، پلاک 2، موسسه ریان کالج، کلاس 202