رویداد به پایان رسیده است!
کنکاش مدیر مالی موفق در تاریخ پنج‌شنبه ۲۲ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۱۶ بهمن ساعت ۰۹:۰۰

کنکاش مدیر مالی موفق

  • رایگان
  • تهران
  • مالی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


درباره این دوره آموزشی:

محدودیتهای اقتصادی در بازار امروز از یکسو و استفاده بهینه از منابع مالی از سوی دیگر عواملی حیاتی و مهم در موفقیت کسب و کار به حساب می‌آیند. تمامی سرمایه‌گذاران و اقتصاددانان به دنبال راه‌های کاهش هزینه‌ها و استفاده بهینه از سرمایه‌های موجود هستند. دنیای کسب‌و‌کار امروز فعالیت‌های سازمانی را تحت تأثیر قرار می‌دهد و منجر به ایجاد استراتژی‌‌های جدید می‌شود که هر یک از این برنامه‌ها بودجه خاصی را می‌طلبد؛ لذا دیگر زمان آزمون و خطا نیست و بسیاری از افراد صاحبان کسب‌و‌کار، مشاوران مالی و اقتصادی که در بازار به صورت کاربردی کار کرده‌اند، می‌توانند از بخش زیادی از ضرر پیشگیری کنند و راه‌های انتخابی را به بهترین شیوه نشان دهند. در این راستا بخش مالی مهم‌ترین بخش در سازمان‌هاست، زیرا تعیین‌کننده اختیارات، محدودیت‌ها و شاخص‌هاست. از طرفی تأمین منابع مالی با استفاده از شناسایی نیازهای بازار، امری حیاتی محسوب می‌شود.

مدیریت مالی به معنای برنامه‌ریزی، سازمان‌دهی، کنترل فعالیت‌ها و اقدامات مالی و تأمین بودجه است. مدیریت مالی در دنیای آشفته امروز توانایی حل مسئله است، زیرا تصمیم‌گیری برای سازمان و پیدا کردن راه درست بسیار سخت است و باید دقت فراوانی به خرج داد. علم مدیریت مالی و اقتصاد شما را کمک خواهد کرد تا از قدرت پیش‌بینی نسبی برخوردار شوید و با تجربه‌ای که در کار می‌آموزید و تطبیق می‌دهید تصمیماتی مبتنی بر عمل و بی‌قص بگیرید. متأسفانه در کشور ما بخشی از صاحبان بنگاه‌های اقتصادی با این موضوع بیگانه هستند و با مشکلات بسیاری روبه‌رو می‌شوند. دپارتمان مالی یکی از بخش‌های جدایی‌ناپذیر سازمان‌هاست و مدیر مالی نقشی کلیدی در آن ایفا می‌کند. می‌توان گفت وظایف مدیر مالی شبیه به وظایف یک خزانه‌دار است که مضاف بر آن، مسئولیت‌های تحلیلی هم دارد و این مسئولیت‌ها شامل پشتیبانی از تیم مدیریت در تصمیم‌های عملیاتی سازمان می‌شود. مدیر مالی باید سرمایه را به شیوه‌ای مدیریت کند که بازده سرمایه‌گذاری حداکثر و ریسک حداقل شود. همچنین اطمینان حاصل شود که ساختار کنترلی مناسبی بر انتقال و سرمایه‌گذاری سرمایه‌ها وجود دارد. به علاوه، مدیر مالی به تحلیل مالی در حوزه‌هایی مثل برآورد کردن، بودجه‌بندی، مشارکت در تحلیل کاهش هزینه‌ها و بازبینی نحوه‌ی عملکرد عملیاتی می‌پردازد.

در این راستا شرکت تجارت هوشمند هیراد با طراحی دوره آموزشی کنکاش مدیر مالی موفق با رویکردی متفاوت، تعیین عناوین آموزشی کاربردی، تدوین سرفصل‌های مناسب و شناسایی اساتید با تجربه و بهره‌گیری از ایشان، سعی در افزایش دانش و آگاهی مدیران مالی و در نتیجه رشد سازمان‌های نوآور دارد. این دوره به صورت میان مدت بوده و شامل 80 ساعت مفاهیم اساسی و بنیادی مدیریت مالی یک بنگاه را در برمی‌گیرد. در تدوین این برنامه آموزشی سعی بر آن شده است تا ضمن درنظر گرفتن مباحث جذاب و موردنیاز مدیران مالی سازمان، فضایی جهت به اشتراک و مورد بحث قرار دادن موضوعات روز در مدیریت بنگاه مورد تامل قرار گیرد.

 

عناوین کارگاه‌های دوره آموزشی کنکاش مدیر مالی موفق:

-        قوانین مالیاتی حوزه دانش بنیان (مالیات مستقیم و ارزش افزوده)

-        ارزشگذاری محصولات و تعیین بهای تمام شده

-        تحلیل صورت های مالی مقدماتی

-        تحلیل صورت های مالی پیشرفته

-        تکنیک های کاربردی اکسل در حسابداری

-        آموزش کاربردی کار با نرم افزارهای حسابداری (نوسا)

-        تامین مالی و ابزارهای تحلیل تامین مالی

-        اسناد تجاری و مباحث حقوقی

-        اصول حسابداری مقدماتی و پیشرفته

در پایان دوره نیز گواهی دوره کنکاش مدیر مالی موفق مدیران بصورت مشترک از طرف صندوق نوآوری و شکوفایی و مجموعه آموزشی هیراد صادر و به مشارکت کنندگان اعطا خواهد شد.

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 02166421605 داخلی 105 جناب آقای مهندس حاجی ابراهیمی تماس حاصل فرمایید.

 

آدرس

تهران خیابان سنایی، نرسیده به خیابان مطهری، کوچه 21، پلاک 2، موسسه ریان کالج، کلاس 202

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

تجارت هوشمند هیراد (کارگزار معاونت علمی و صندوق نوآوری و شکوفایی)

شرکت تجارت هوشمند هیردا بعنوان یک شرکت ارایه دهنده خدمات تخصصی توسعه کسب و کار و توسعه صادرات درحال فعالیت می‌باشد. این مجموعه خدمات مختلفی نظیر برگزاری نمایشگاه های خارجی، ارزیابی شرکت ها از منظر آمادگی صادراتی، خدمات مدیریت صادرات و بازرگانی و همچن

رویداد های برگزارشده۱۶۱
رویداد های فعال۲
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۵۰ نفر