رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه کوچینگ، مفهومی جدید در مدیریت عملکرد کارکنان در تاریخ چهارشنبه ۱۷ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
چهارشنبه ۱۷ مهر ساعت ۱۴:۰۰

کارگاه کوچینگ، مفهومی جدید در مدیریت عملکرد کارکنان

  • ۱۰۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


 

کوچینگ، مفهومی جدید در مدیریت عملکرد کارکنان

«کوچینگ چیست و چرا امروز یک مهارت ضروری برای مدیران است»

 

 

[ با شرکت در این کارگاه منابع بسیار ارزشمندی دریافت خواهید نمود]

 

 

تا همین چند سال پیش کسی از کوچینگ و بیزینس کوچینگ خبر نداشت ولی امروزه در کتابها، مقالات، برنامه های تلویزیونی و سخنرانی ها در مورد کوچینگ زیاد می شنویم. با این حال هنوز هم یکی از پر تکرار ترین سوالهایی که به سمت کوچ ها می آید این است که کوچینگ چیست؟ و زمانیکه با سازمانها یا مدیران طرف هستیم سوال بعدی این است که کوچینگ چه ارزش افزوده ای برای آنها می آورد؟

یکی از مهم‌ترین نقش‌هایی که هر رهبر به عهده دارد این است که افراد خود را از طریق کوچینگ به بهترین حالت خود برساند. با انجام این کار رهبر به افراد خود کمک می‌کند تا تصمیمات بهتری بگیرند، مشکلاتی که آن‌ها را عقب نگه می‌دارد، حل کنند و مهارت‌های جدیدی یادبگیرند و از سوی دیگر مسیر حرفه‌ایشان رو به پیشرفت بگذارد. مدل رشد یکی از ابزارهایی است که در این مسیر می‌تواند همراه رهبران باشد.

از زمانی که کوچینگ به شکلی که امروز مرسوم است به وجود آمد، سازمان ‌ها و مدیران یکی از مشتریان پروپا قرص آن بوده‌اند. نتایج پژوهش‌های مؤسسه‌ی هی گروپ نشان می‌دهد، حدود یک‌سوم از شرکت‌های برتر لیست فورچون ۵۰۰ از خدمات کوچینگ استفاده کرده‌اند. شواهدی که داریم نیز نشان می دهد سایر شرکت ها به سرعت در حال همراه شدن با شرکت های برتر برای ایجاد فضای مناسب برای کوچ‌های داخلی و خارجی هستند و انتظار می‌رود تقاضا برای کوچینگ افزایش یابد و این روند با سرعت تصاعدی بالا رود.

تجربه نشان داده است معمولا در سازمانها واحد های مدیریت منابع انسانی  یا افرادی که در این واحدها کار می کنند اولین نقاط تماس سازمان با کوچینگ هستند. و از این مهارتها برای توسعه سازمان استفاده می نمایند و یکی از مهمترین و پایه ای ترین مسوولیت این افراد طراحی یا توسعه سیستم های مدیریت عملکرد کارکنان است.

در این کارگاه سعی بر این داریم تا با پاسخ به پرسش های زیر اهمیت داشتن مهارتهای کوچینگ را برای کسانی که عملکرد کارکنان را ارزیابی می کنند بیان کنیم:

 

کوچینگ چیست؟
کاربرد کوچینگ در مدیریت کدام است؟

مهارتهای کوچینگ چگونه در فرایند ارزیابی عملکرد کارکنان کمک می نماید؟

چگونه می توانیم به این مهارتها دست پیدا کنیم؟

 

 اگر دانستن پاسخ پرسش های بالا برای شما ارزشمند و مفید است، آکادمی کوچینگ FCA لندن و انجمن مدیریت ایران تصمیم دارد در این کارگاه به پرسش های بالا پاسخ دهد.

 

سخنرانان

عزیز میردار
عزیز میردار
بیزینس کوچ

عزیز میردار


عزیز در رشته مدیریت منابع انسانی کارشناسی ارشد دارد و بیش از ۱۶ سال تجربه کاری در زمینه های مدیریت کیفیت و مدیریت منابع انسانی دارد.
علاقه مندی اصلی عزیز کسب و کار و ارتباطات انسانی در کسب و کار است. به همین خاطر در هشت سال گذشته تجربیات متفاوتی با عنوان مدرس یا مشاور با بیش از پنجاه سازمان ایرانی در این زمینه داشته است. پیرو همین علاقه مندی در سال ۲۰۱۵ کتاب Rework را به همراه فردی دیگر به فارسی برگرداند. این کتاب که با ترجمه عزیز با عنوان "دوباره فکر کن" منتشر شده است تا به حال چهار بار در ایران تجدید چاپ شده است.
عزیز در سال ۲۰۱۷ آموزش مهارتهای کوچینگ را در آکادمی کوچینگ فارسی زبانان FCA شروع کرد و پس از اتمام موفق این دوره در سال ۲۰۱۸ و شرکت در آزمون CKA مدرک صلاحیت حرفه ای خود در زمینه کوچینگ را در سطح ACC از فدراسیون بین المللی کوچ ها ICF دریافت کرد. همچنین پس از گذراندن دوره "آموزش مدرسین" به تیم مدرسین آکادمی FCA انگلستان پیوست و تدریس مهارتهای کوچینگ را نیز شروع کرد.
در حال حاضر عزیز بیش از ۳۰۰ ساعت تجربه کوچینگ دارد و با تخصص بیزینس کوچ به سازمانها، صاحبان کسب و کار، کارآفرینان و مدیران خدمات کوچینگ ارائه می کند.

برگزارکنندگان

آکادمی FCA انگلستان
آکادمی FCA انگلستان
انجمن مدیریت ایران
انجمن مدیریت ایران

آکادمی FCA انگلستان


در سال ۱۳۹۲ آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان | Farsi Coaching Academy در انگلستان تأسیس شد و با نام آکادمی بین المللی کوچینگ فعالیت آموزشی خود را برای افرادی که تمایل داشتند کوچ حرفه‌ای شوند یا مهارت‌های کوچینگ رابیاموزند آغاز کرد. آکادمی اولین دوره آموزش در سطح ۱ را با ۶ دانشجوی فارسی زبان از لندن، سوئد و ایران آغاز کرد. اواخر اسفند ماه ۱۳۹۴ حدود ۴۰ نفر به‌عنوان دانشجو در آکادمی حضور داشتند که این دوره را به اتمام رساندند. تعداد ثبت نام دانشجویان از نیمه دوم سال ۱۳۹۴ تا اوایل سال ۱۳۹۵ بیش از دو برابر رشد کرده است. هم اکنون بیش از ۳۰۰ دانشجو و فارغ‌التحصیل از نقاط مختلف جهان و ایران دوره‌های تربیت کوچ را در آکادمی گذرانده یا در حال گذارندن می‌باشند.

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان

تنها آکادمی‌ بین‌المللی کوچینگ برای فارسی‌زبانان

رویداد های برگزارشده۱۹
  • شروع: چهارشنبه ۱۷ مهر ساعت ۱۴:۰۰
  • پایان: چهارشنبه ۱۷ مهر ساعت ۱۷:۰۰

آدرس: تهران خیابان ملاصدرا - خ شیراز شمالی - خ حکیم اعظم - پلاک ۳۰ - دانشگاه خاتم