رویداد به پایان رسیده است!
کوچینگ کارآفرینی وکسب وکار(ویژه مشتاقان راه اندازی ویا رشد توسعه ی کسب وکار - همراه با اعطای گواهینامه هاب کارآفرینی ایران ) در تاریخ شنبه ۶ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
شنبه ۶ مهر ساعت ۱۷:۰۰

کوچینگ کارآفرینی وکسب وکار(ویژه مشتاقان راه اندازی ویا رشد توسعه ی کسب وکار - همراه با اعطای گواهینامه هاب کارآفرینی ایران )

 • رایگان
 • آنلاین
 • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

کوچینگ کارآفرینی وکسب وکار به روش آقای دکتر حیدرامیران


اگر شما یک کسب و کار کوچک داشته باشید یا این که به فکر تاسیس یک کسب و کار بین المللی باشید، در هر دو حالت نباید از مزایای کوچینگ کسب و کار غافل شوید. راه اندازی یک کسب و کار اغلب به عنوان کاری فردی تلقی می گردد، با این وجود، مانند اکثر موارد زندگی، داشتن یک مربی باتجربه که بتوانید به او تکیه کنید، بسیار ضروری است. کوچینگ کسب و کار، با ارزش ترین منبع برای صاحبان کسب و کار به حساب می آید.
بیشتر صاحبان کسب و کارها به دنبال مشاوره در حوزه ای هستند که بشود با کمترین میزان تخصیص منابع، بیشترین رشد را برای شرکت خود به ارمغان بیاورند.  اما نکته مهم اینجاست که هر کسب و کار برای خود منحصر به فرد است و توصیه های عمومی به سختی می توانند در کسب و کار شما موثر واقع گردند. خوشبختانه امروزه خدمت ویژه ای به نام کوچینگ کسب وکار  برای کسب و کارها وجود دارد که صاحبان کسب و کارها می توانند به راحتی توصیه های مربوط به  کسب و کار خود را دریافت کنند و به آنها را در اجرای این توصیه ها کمک و همراهی شود.

⦁ کوچینگ چیست؟
کوچینگ یک رابطه‌ی حمایتی و دو طرفه است که در آن مربی یا کوچ به کوچی یا کوچ شونده کمک می‌کند تا با تمرکز بر هدف انتخاب شده به نتایج مورد نظر دست پیدا کند.کوچینگ علاوه بر مهارت می‌تواند یک فلسفه و نگرش در کار و زندگی باشد. افرادی که مهارت‌های کوچینگ را می‌آموزند بر بدست آوردن نتایج تمرکز می‌کنند، خوب گوش می‌کنند و بسیار زیاد پرسش می‌کنند. این افراد در محیط کار خود و یا حتی در زندگی شخصی به دیگران کمک می‌کنند تا به نتایج دلخواه‌ برسند و از این طریق اهداف کسب و کار یا اهداف مشترک زندگی شخصی محقق شود.
فرآیند کوچینگ فرآیند جالبی است به این دلیل که همزمان که فرد در نقش مربی به دیگر افراد کمک می‌کند، بر توسعه‌ی شایستگی‌های خود هم سرمایه‌گذاری کرده است. به‌همین دلیل کوچینگ نه‌تنها درباره‌ی آدم‌های دیگر است بلکه درباره‌ی خود شما و موفق شدن‌‌تان است.

کوچینگ کسب و کار چیست؟
افرادی که کار کوچینگ کسب و کار را انجام می دهند عموما افراد کارآفرین یا صاحبان باتجربه ی کسب و کارها هستند که قصد دارند تا دانش و تجربه خود را در راه رشد و توسعه ی دیگر کسب و کارها به کار ببرند. در حالی که امروزه اطلاعات و توصیه های بسیاری در فضای مجازی برای شما و کسب و کارتان وجود دارد اما باید بدانید که بیشتر آنها عمومی بوده و برای مورد خاص کسب و کار شما شاید عملی نباشد. اما با کوچینگ کسب و کار شما می توانید به صورت اختصاصی مشاوره و توصیه دریافت کنید و در نهایت از نتیجه کوچینگ کسب و کار، لذت ببرید و رشد کسب و کار خود را بیش از پیش مشاهده نمایید.

با کوچینگ کسب و کار به روش وزیر نظر آقای دکتر حیدرامیران شما می توانید به صورت اختصاصی مشاوره و توصیه دریافت کنید و در نهایت از نتیجه کوچینگ کسب و کار، لذت ببرید و رشد کسب و کار خود را بیش از پیش مشاهده نمایید.

دکتر حیدرامیران ( کارآفرین برترملی)  ، کار خود را از سال 1367 وبه عنوان مشاوره وراهنمای بسیاری از شرکت های بزرگ وبین المللی آغاز نموده  وتا کنون شرکت های بسیاری را در حوزه های مختلف به موفقیت رسانده است .

ایشان به عنوان اولین متخصص وکارآفرین ایرانی با طراحی مدل استاندارد تربیت کوچ کارآفرینی وکسب وکار ، مبنای تربیت وپرورش کوچ های کارآفرینی وکسب وکار را درقالب یک مدل استاندارد وکاملا بومی وایرانی پایه گذاری نموده اند که می توانید اطلاعات آنرا در لینک زیر مشاهده کنید : 
https://evnd.co/qTqEa


کوچینگ کارآفرینی وکسب وکار در 7 خوان


⦁ مقدمه
شرایط واوضاع اقتصادی جامعه وسخت ترشدن آن ، اکثر قشرها ودهک های اقتصادی را به فکر کار دوم ونیز راهکارهای افزایش درآمد برای مواجهه با مشکلات اقتصادی پیش رو واداشته است . دراین میان یکی از راه های مطرح برای همه ی افراد :
⦁ توجه آنها به ایجاد کسب وکار شخصی وکارآفرینی برای خود
⦁ یا مشارکت در طرح ها وبرنامه های فروش محصولات وخدمات
است . اما عدم آگاهی قشر وسیعی از افرادجامعه با اصول ومبانی کارآفرینی مبتنی بر مهارت های فروش وبازاریابی محصولات وخدمات و نحوه ی راه اندازی یک کسب وکار با ثبات ، آنها را دراین مسیر ناکام وناموفق گذاشته وعملا بخش عمده ای از مردم کشور را از پیگیری تلاش ها وحضور در مسیر ثروت آفرینی دلسرد نموده است .

زیرا به جرات می توان گفت که کارآفرینی ، عرصه ای جذاب ودرحین حال پر چالش برای افرادی است که خود را به وسایل وابزارهای آن مجهز نکرده اند .

دراین زمینه باید اذعان نمودکه  کارآفرینان ومشتاقان به این موضوع ، برای کسب موفقیت می بایست واجد شرایط ومشخصات زیر باشند :

1- توانمندی ها

2- امکانات

3- مهارت ها

4- مدل ها ورفتارهای کارآفرینانه

متاسفانه اغلب شاهد این موضوع هستیم که اکثرافرادی که مایل به حضور دراین عرصه هستند فاقد یک یا تعدادی از این وویژگی ها می باشند .واین عامل ، خود موجب شکست ایشان را فراهم می آورد .


 • به همین خاطر ، هاب کارآفرینی ایران با همکاری سازمان فروش ایرانیان وکانال کارآفرین ایرانی ، برای آشنایی عموم مردم با مراحل و نحوه ی راه اندازی کسب وکارها ، برنامه های زنجیره ای کوچینگ کارآفرینی وکسب وکار را با هدایت وراهبری ونظارت آقای دکتر حیدرامیران  و باهدف کمک به اقشارجامعه برای راه اندازی کسب وکار شخصی ، معرفی فرصت های کارآفرینی وکسب وکار ونیز فروش وبازاریابی محصولات وخدمات شرکت ها وسازمان های ایرانی برگزارمی نماید .
  مخاطبین این برنامه : 
  ⦁ صاحبان ، مدیران وکارآفرینان کسب وکارهای کوچک ومتوسط
  ⦁ افراد دارای سرمایه های اندک وخرد
  ⦁ کارمندان ،کارشناسان ومدیران بخش های دولتی وخصوصی مایل به راه اندازی کسب وکار در کنار کارفعلی
  ⦁ دانش آموزان ، دانشجویان وافراد تحصیلکرده ی مایل به راه اندازی کسب وکارشخصی
  ⦁ مشتاقان راه اندازی کسب وکارهای اینترنتی ومجازی
  ⦁ بازنشستگان وافراد سرپرست خانوار
  ⦁ طراحان اپلیکیشین های موبایل وسایت ها
 • سایر مخاطبین این برنامه عبارتندازافرادی دارای تمایلات زیر هستند :
 • تمایل به فعالیت به عنوان فروشنده کالا

 • تمایل به تامین کالا جهت فروش ( وبازاریابی داخلی وخارجی به خصوص در حوزه ی محصولات آرایشی)

 • تمایل به ارایه خدمات به عنوان کوچروراهنما

 • کارآفرین مایل به برخورداری از خدمات کوچینگ

 • درخواست تامین مالی

 • سرمایه گذار ریسک پذیر/سرمایه فرشته

 • داشتن استارت آپ وتمایل به معرفی آن

 • دیجیتال مارکتینگ

 • درخواست خدمات منابع انسانی

 • درخواست خدمات فن آوری اطلاعات

 • درخواست خدمات برای واردات از وصادرات به ترکیه

 • درخواست سرمایه گذاری درپروژه های فرانچایزینگ

 • معرفی پروژه های فرانچایزینگ

 • سایر موضوعات مرتبط با کارآفرینی وکسب وکار

  .
  ⦁ مزایاوامتیازات این برنامه کوچینگ برای شرکت کنندگان : 
  ارزش ویژه ی این برنامه برای شرکت کنندگان : دراین برنامه ، عموم شرکت کنندگان با فرصت های زیر آشنا خواهند شد :
  ⦁ فروش وهمکاری درفروش با سازمان فروش ایرانیان
  ⦁ فروش محصولات وخدمات شرکت های دیگرونیزامکان کسب درآمد پایدار دوم
  ⦁ ارایه خدمات کوچینگ توسط آقای دکتر حیدرامیران وکوچ های ارشد هاب کارآفرینی ایران  به  افراد مشتاق راه اندازی وتوسعه کسب وکارهاوبرند شخصی
  ⦁ ارایه ی خدمات به کارآفرینان ومدیران کسب وکارها
  ضمنا ، هاب کارآفرینی ایران با همکاری سازمان فروش ایرانیان وکانال کارآفرین ایرانی ، ازطریق طراحی یک مدل ابتکاری ونوآورانه برای کوچینگ شما ، آمادگی دارند تا از طریق ارایه راهنمایی های لازم در مسیر کارآفرینی وکسب وکار ، امکان رشد مادی وفردی افراد مشتاق به کارآفرینی را فراهم آورده وبرای آنها برندسازی شخصی نمایند .
   فروش وهمکاری درفروش با سازمان فروش ایرانیان
  افراد شرکت کننده بلافاصله هم زمان با حضور در برنامه ، با فرصت های فروش وبازاریابی محصولات وخدمات سازمان فروش ایرانیان آشنا شده وبلافاصله برای فروش محصولات ، آموزش های لازم را در مدت حضور خود فراخواهندگرفت .
   فروش محصولات وخدمات شرکت های دیگرونیزامکان کسب درآمد پایدار دوم
  دراین زمینه طی اولین جلسه ، افراد شرکت کننده با فرصت های فروش وبازاریابی محصولات وخدمات تامین کنندگان حاضر در برنامه آشنا شده وبلافاصله برای فروش محصولات ایشان آموزش های لازم را در مدت حضور خود فراگرفته وبرای فروش محصولات وخدمات ، جذب تامین کنندگان حاضر خواهند شد 

هدف خاص کوچینگ کارآفرینی وکسب وکار به روش آقای دکتر حیدرامیران 

این برنامه ، فقط وفقط در پی کمک به شما برای راه اندازی وایجاد کسب وکار شخصی است وبه هیچ عنوان برنامه یی آموزشی ویا انگیزشی نیست .

پس اگر واقعا مایل ومصمم هستید که وارد فضای کارآفرینی وکسب وکار شوید ، ما میزبان شما در برنامه ی کوچینگ کارآفرینی با شعار

کارآفرینی در 7 خوان

خواهیم بود .

از این دیدگاه می توان گفت که کوچینگ کارآفرینی وکسب وکار هاب کارآفرینی ایران ، رویدادی به غایت عمل گرا واجرایی برای کمک به کوچی ها ( افراد مایل به دریافت خدمات کوچینگ) می باشد .دراین برنامه  شما ضمن آشنایی با اهداف وسختار وچرایی  اجرای کوچینگ کارآفرینی توسط هاب کارآفرینی ایران ، با هریک از مراحل 7 گانه این برنامه ونیز کوچ های با تجربه ی هاب کارآفرینی ایران آشنا خواهید شد .

⦁ دریافت خدمات کوچینگ
خدمات کوچینگ کوچرهای ماهر هاب کارآفرینی ایران برای افراد مشتاق راه اندازی وتوسعه کسب وکارهاوبرند شخصی ، از جمله خدمات دیگری است که دراین برنامه عرضه می گردد .دراین مرحله ، افرادی که مایلند برای راه اندازی کسب وکارخوداز خدمات کوچینگ کوچرهای هاب کارآفرینی ایران بهره بگیرند ، با کوچرها آشنا شده و برای دریافت این خدمات ثبت نام می نمایند .
مراحل کوچینگ هاب کارآفرینی ایران را می توان براساس مندرجات جدول زیر ملاحظه نمود :

⦁ ارایه ی خدمات به کارآفرینان ومدیران کسب وکارها
مدیران کسب وکارها وکارآفرینان مایل به دریافت خدمات کوچینگ کارآفرینی و کسب وکار نیز می توانند دراین برنامه ، با خدمات هاب کارآفرینی ایران آشنا شده وبرای دریافت این خدمات اقدام نمایند .
⦁ نحوه ی ثبت نام وحضوردربرنامه
لطفا برای ثبت نام دراین برنامه وبرخورداری از امکانات وامتیازات ویژه آن ، پس از آشنایی با برنامه  از طریق کانال های ارتباطی زیر با ما تماس حاصل نموده وثبت نام نمایید .

به امید روزی که جمله MADE IN IRAN خود گویای کیفیت محصولات وخدمات کشور عزیزمان ایران باشد .
تلفن های دبیرخانه تهران : 22059814 22041812 22016141
تلفن اخذ نمایندگی از شهرستان ها: 22034084
کانال تلگرامی :
@bizzcoaching
صفحه اینستاگرام:
@_BUSINESS_coaching
آیدی تلگرامی :
@kscgroup
نشانی سایت :
www.businesscoaching.hubkarafarini.ir


دعوت آقای دکتر حیدرامیران از شما برای حضوردراین برنامه


کارآفرین عزیز: 

حال که به نظر می رسد یکی از راه های برون رفت از مشکلات ومسایل اقتصادی روز جامعه ، توجه تام به موضوع کارآفرینی وتوسعه کسب وکارهای ایرانی است ، لذا از شما هم وطن گرامی دعوت می نمایم تا ضمن مشارکت با هاب کارآفرینی ایران ، به من وهمکارانم کمک کنید تا با همیاری یکدیگر بتوانیم به توسعه ورشد وموفقیت کسب وکارهای ایرانی کمک کرده ودراین مسیر به یاری اقتصاد ملی بشتابیم.

دست شما عزیزان را دراین مسیر وپروژه ی ملی می فشاریم ومنتظر حضور سبز ودلگرم کننده ی شما عاشقان کارآفرینی ، دراین برنامه ی ملی هستیم .

به امید روزی که جمله ی  MADE INI IRAN  خود گویای کیفیت محصولات وخدمات کشور عزیزمان ایران باشد .انشاءالله 

دکترحیدرامیران 

رئیس هیات مدیره هاب کارآفرینی ایران

آشنایی با آقای دکتر حیدرامیران

آقای دکتر حیدرامیران
آقای دکتر حیدرامیران
رئیس هیات مدیره هاب کارآفرینی ایران

1-    دکتری تولیدوعملیات- دکتری مدیریت استراتژیک – دکتری کارآفرینی

2-    موسس گروه سرمایه گذاری وکارآفرینی کارآفرین

3-    کارآفرین برترملی در حوزه محصولات دانش بنیان

4-    کارآفرین برترملی در حوزه محصولات دامی وپروتئینی

5-    رئیس هیات مدیره سازمان فروش ایرانیان – سافا

6-     دبیرعلمی رویداد استارت آپ ویکند

7-    عضوء هیات مدیره شرکت دیبا پروتئین پایا

8-    عضوء هیات مدیره شرکت همکاران تجارت خاورمیانه

9-    دبیراجرایی اندیشکده مدیران وکارآفرینان ایران

10-                        موسس هاب کارآفرینی ایران 

آقای دکتر حیدرامیران
آقای دکتر حیدرامیران
رئیس هیات مدیره گروه کارآفرین

   دبیراجرایی جایزه فروشندگان برترایرانی

22-                        دبیراجرایی جایزه ساختمان های هوشمند ایران

23-                        دبیرعلمی همایش آشنایی با فرصت های جذاب کسب وکار در ایران

24-                        دبیراجرای جایزه استارت آپ های ایران

25-                        عضوء انجمن مدیران وکارآفرینان آلمان

26-عضوء انجمن مدیریت هلند

27- رئیش هیات مدیره هاب کارآفرینی ایران 

28- رئیس هیات مدیره شتاب دهنده کارآفرین

آقای دکتر حیدرامیران
آقای دکتر حیدرامیران
رئیس هیات مدیره سازمان فروش ایرانیان

کارآفرین باش - عاشق باش- امیدوارباش وکارآفرین بمان

زیرا

ایران ، بهشت فرصت هاست .

آقای دکتر حیدرامیران
آقای دکتر حیدرامیران
رئیس برنامه سراسری کوچینگ کارآفرینی

کارآفرین ایرانی ، نماد عشق ووطن دوستی وعلاقه ی وافر به مام میهن ، ایران عزیز وهم وطنان ایرانی خود است .

برگزارکنندگان

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۷۱۷:۲۰
معرفی برنامه کوچینگ کارآفرینی کسب وکار در 7 خوان ۱۷:۲۰۱۸
نگاهی به هریک از خوان های کارآفرینی ۱۸۱۹
پرسش وپاسخ ۱۹۱۹:۳۰

حامیان

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
علاقمندی شما به حضور در فضای کارآفرینی وکسب وکار
آیا می توانم از هم اکنون ، دریافت خدمات کوچینگ کارآفرینی از آقای دکتر امیران را داشته ومنتظر روز وبینار نباشم؟
بله- شما می توانید از هم اکنون با د یکی از سه بلیت معرفی شده ری صفه به جمع کوچی های (متقاضیان کوچینگ ) آقای دکتر حیدرامیران بپیوندید .
مدت زمان دریافت خدمات کوچینگ از آقای دکتر امیران چه مدت است ؟
این زمان بسته به نوع بلیتی که می خرید متفاوت است .توضیحات کامل در بلیت های سه گانه ی معرفی شده در این صفحه آمده است .
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
خیر- لطفا در خرید خود دقت کنید .
آیا در قالب این برنامه می توانم از خدمات سایر کوچ های هاب کارآفرینی ایران استفاده نمایم ؟
بله - در صورت نیاز به سایر تخصص ها ، آقای دکتر امیران در قالب شرایط هریک از بلیت ها ، شما را به آنها معرفی می نمایند .

آشنایی با خلاصه ای از سوابق آقای دکتر حیدرامیران


 

آشنایی با خلاصه یی از سوابق کاری آقای دکتر حیدرامیران - کارآفرین برترملی

1-    موسس گروه سرمایه گذاری وکارآفرینی کارآفرین

2-    کارآفرین برترملی در حوزه محصولات دانش بنیان

3-    کارآفرین برترملی در حوزه محصولات دامی وپروتئینی

4-    رئیس هیات مدیره سازمان فروش ایرانیان - سافا

5-    عضوء هیات مدیره شرکت دیبا پروتئین پایا

6-     عضوء هیات مدیره شرکت همکاران تجارت خاورمیانه

7-    موسس ورئیس هیات مدیره هاب کارآفرینی ایران

8-    دبیراجرایی اندیشکده مدیران وکارآفرینان ایران

9-    موسس هاب کارآفرینی ایران 

10-                        دبیرعلمی رویداد استارت آپ ویکند دانشگاهی

11-                        مجری پروژه ملی تدوین دانش مدیریت ایران

12-                        سخنران برگزیده کنفرانس های بین المللی در کشورهای ترکیه ،هند ، کره جنوبی، امارات متحده عربی ، فرانسه ، آلمان ، هلند ، هند ، کانادا، مالزی ، تایلند ، ایتالیا ، چین ، سنگاپور وکانادا ،روسیه وایران

13-                        مولف برگزیده کتاب های کارآفرینی وکسب وکار

14-                        موسس سایت بیزینس مانیتور ایران

15-                        موسس ومدیرمسئول انتشارات امیران

16-موسس سایت کارآفرین کمک

17-                        مدیر اجرایی گروه میلیاردرهای ایران

18-                        دبیراندیشکده مدیران وکارآفرینان ایران

19-                        مولف برگزیده ی ملی در چهار سال متوالی از سال 1391 تا 1396

20-          مولف بیش از 300جلد کتاب در حوزه های مدیریت، کارآفرینی ، آینده پژوهی ، استراتژیک وکسب وکاروفروش وبازاریابی

21-                        دبیراجرایی جایزه مدیریت ایران

22-                                    دبیراجرایی جایزه فروشندگان برترایرانی

23-                        دبیراجرایی جایزه ساختمان های هوشمند ایران

24-                        دبیرعلمی همایش آشنایی با فرصت های جذاب کسب وکار در ایران

25-                        دبیراجرای جایزه استارت آپ های ایران

26-عضوء انجمن مدیران وکارآفرینان آلمان

27-                         عضوء انجمن مدیریت هلند


معرفی منبع علمی کوچینگ کارآفرینی وکسب وکار به روش آقای دکتر حیدرامیران


 

برنامه کوچینگ کارآفرینی وکسب وکار به روش آقای دکتر حیدرامیران ، تنها برنامه ای در ایران است که دارای دوجانبه ی شاخص ومهم است : 

1- اجراء براساس یک مدل استاندارد وصحه گذاری شده 

دراین مورد به لینک زیر مراجعه کنید : 

https://evnd.co/qTqEa

2- انجام کوچینگ برمبنای یک مرجع علمی وپر فروش درایران که براساس تجربه ی 30 ساله دتر امیران و در قالب کتاب زیر منتشر شده است : 

برای تهیه این کتاب وآشنایی با آنچه که آقای دکتر حیدرامیران در مورد کوچینگ کارآفرینی وکسب وکار می آموزد،  با کانال های زیردر تماس باشید :

انتشارات امیران 

02122041812

@AMIRANBOOKS

 خریدمستقیم از سایت دیجی کالا(فیدیبو)

WWW.FIDIBO.COM


تعریف هاب کارآفرینی ایران از یک کارآفرینسایر رویدادهای ما را دنبال کنید :


شما می توانید سایر رخدادهای  هاب کارآفرینی ایران  را از طریق مراجعه به لینک های زیر در سایت ایوند دنبال کنید : 

https://evnd.co/aI2ga  https://evnd.co/1Dh63

https://evnd.co/V7Ly8 
 https://evnd.co/C3rQm

https://evnd.co/0BadY 
 https://evnd.co/udFsY

https://evnd.co/tEd5G 
 https://evnd.co/UrLLz

https://evnd.co/mYoWe 
 https://evnd.co/aJUUf

https://evnd.co/lqe3t 
 https://evnd.co/DJ7FO

https://evnd.co/wRXnO 
 https://evnd.co/f9a4j

https://evnd.co/9DEzt

برگزار‌کننده

آواتار

هاب کارآفرینی ایران

  معرفی مختصر (اهداف) هاب کارآفرینی ایران هاب کارآفرینی ایران که درسال 1395 و با مدیریت آقای دکتر حیدرامیران تشکیل گردیده است ، تسهیل گر وراهنمای کسب وکارهای ایرانی در مسیر موفقیت است. هاب کارآفرینی ایران به عنوان یک سازمان خصوصی ، در پی تسهیل وساده

رویداد های برگزارشده۱۲۶
 • شروع: شنبه ۶ مهر ساعت ۱۷:۰۰
 • پایان: شنبه ۶ مهر ساعت ۱۹:۰۰
رویداد آنلاین است