رویداد به پایان رسیده است!
گلادیاتورهای کسب و کار در تاریخ پنج‌شنبه ۴ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۴ اردیبهشت ساعت ۱۶:۳۰

گلادیاتورهای کسب و کار

  • رایگان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

اطلاعیه


 به لینک زیر مراجعه کنید:

https://kasbokarpishro.com/gladiator

برای کسب اطلاعات بیشتر به شماره 09362080597 در واتس اپ/پیامک/تلگرام پیام ارسال نمایید.


توضیحات


گلادیاتور کسب و کار در کارزار رقابت باشید
کسب و کار موفق، مهم ترین هدف هر کارآفرین است.  درک این جمله زمانی ساده می شود که صاحب یک کسب و کار باشید، آنگاه با طبیعی ترین خواسته صاحب کسب و کار که "موفقیت  شغلی" است آشنا خواهید شد. در دنیای پر رقابت امروز هر کسب و کاری برای بقا و رسیدن به موفقیت ملزم به پیمودن مسیری دقیق است. دیگر اما و اگرها و شانس پاسخگوی مسیر پر ریسک و چالش نیستند. وضعیت نابسامان اقتصاد کشور و حتی جهان، تغییر متداوم نیاز مردم ، رشد مد و سلیقه ها مجال هرگونه آزمون و خطایی را از میان برده است. هم اکنون باید دقیق دانست و شمرده گام برداشت. زیرا هر خطا می تواند ما را فرسنگ ها از موفقیت دور سازد. در این مسیر آموزش سازمانی ،  مشاوره مدیریت و کوچینگ کسب و کار بالاترین اهمیت را دارند و کارآفرین موظف است تا جهت ارتقا کسب و کار خویش همه آموزشات لازم را فرا بگیرد.

بهتر است صحبت خود را اینگونه دنبال کنیم!

 آیا تمایل دارید کسب و کار موفقی داشته باشید؟

 آیا در پی تصاحب بخش بزرگی از بازار مورد نظر خود هستید؟

 آیا تمایل دارید کارکنان با ذوق و مشتاق موفقیت داشته باشید؟

اگر پاسخ شما مثبت است پس باید به صورت جدی در مسیر آموختن اصول کسب و کار موفق تلاش کنید. چه کسی می تواند بهترین آموزگار موفقیت باشد؟ قطعا مشاور کسب و کار و فردی که متخصص کوچینگ کسب و کار است.

چرا؟ چون شما باید به واسطه یک مشاور به روشنی مسیر موفقیت را بشناسید و خوب و بدهای کسب و کار را بیاموزید و توسط یک کوچ قوی نقاط قوت خود را بشناسید و توانایی حل  مسائل را در خود افزایش دهید. بدیهی است که شما به عنوان مدیر یک کسب و کار موظفید الگویی قدرتمند در سازمان خود باشید. کارکنان سازمان شما کارآفرین نیستند تا میل رسیدن به موفقیت را به صورت طبیعی در خود داشته باشند. آنان با کوچ شدن از سوی کارفرمای مقتدر و حرفه ای خود به یک الگوی سازمانی قدرتمند خواهند رسید.

گلادیاتورهای کسب و کار - دکتر بابک ناصحی

مشاور کسب و کار مسیرهای پرچالش کسب و کار را با تجربه پیشینش در این زمینه شناسایی کرده است و قبل از آنکه شما در دام چالش ها بیفتید، شما را از این قضیه آگاه می سازد. او میانبرهای موفقیت را می شناسد و با راهنمایی های صحیح خیلی سریع تر و با هزینه کمتر، شما را به سرمنزل موفقیت می رساند. در این بین از قدرت بیزینس کوچینگ نیز نباید غافل شویم. فرد کوچ دهنده یا همان کوچ، کارآفرینان را در بخشهای مختلف کسب و کار همچون فروش، مدیریت، رهبری، ساخت تیم، برنامه ریزی، بازاریابی، تولید و … به کمک تکنیکها، تجارب اختصاصی و ابزارهای حرفه ایِ خود کوچ می کند.

اهمیت بیزینس کوچینگ و مشاوره مدیریت کسب و کار چیست؟
چرا کارکنان سازمان های مدرن اینگونه خلاق، پرانرژی و با انگیزه هستند؟ چرا تفاوت فاحشی بین کارکنان شرکت اپل و اداره پست است؟ تنها دلیل آن اصول صحیح مدیریت است. مدیران باتجربه و با دانش کسب و کار را توسط کوچ و مشاوران قدرتمند آموخته اند و هم اکنون خود به کوچینگ و مشاوره کارمندانشان می پردازند.  کارمندان شما به واسطه کوچینگ می آموزند که چگونه توانایی های خویش را شکوفا سازند و قدرت حل مسائل را در خود تقویت کنند. همچنین با مشاوره دقیق و به موقع می توانید، راهنمای خوبی برایشان باشید. مواردی که کارمندان به اندازه کافی در آن دانش و مهارت ندارند را با آموزش اختصاصی به موقع به آنها بیاموزید.

ما چگونه به رشد کسب و کارتان کمک می کنیم؟

اگر خواهان ورود به مسیر موفقیت شغلی هستید ما به شما رویدادی هیجان انگیز و تحول بخش را معرفی می کنیم که می تواند از شما کارآفرینی مقتدر و با دانش بسازد. گلادیاتور های کسب و کار رویدادی حرفه ای به منظور موفقیت در کسب و کار ویژه کارآفرینان، صاحبین استارتاپ ها و مدیران است. این رویداد که توسط دکتر بابک ناصحی، مشاور ارشد مدیریت کسب و کار برگزار می گردد به برنامه ریزی برای پیشرفت شغلی تاکید دارد و با بهره گیری از دانش تخصصی توسط مدرس دوره، مخاطبین را تبدیل به مدیران کارآمد می سازد.

در این رویداد به مبحث مشاوره تخصصی کسب و کار، کوچ حرفه ای کسب و کار و آموزش اثربخش کسب و کار پرداخته خواهد شد. 

علاقمندان پس از شرکت در این رویداد می توانند با بینشی متفاوت به مسیر موفقیت کسب و کار خود بنگرند.

ظرفیت محدود است، همین الان ثبت نام کنید.

برگزار‌کننده

آواتار

کسب و کار پیشرو

  مصاحبه رسانه ملی با آقای دکتر بابک ناصحی را درلینک زیر مشاهده نمایید. aparat.com/BabakNasehi عضو هیئت علمی دانشگاه GRS انگلستانبنیانگذار گروه آموزش و مشاوره کسب و کار پیشرو  kasbokarpishro.comتدریس برای بیش از 5500 دانشپذیربرگزاری بیش از 1000

رویداد های برگزارشده۵۸
  • شروع: پنج‌شنبه ۴ اردیبهشت ساعت ۱۶:۳۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۴ اردیبهشت ساعت ۱۸:۰۰

آدرس: تهران اگر مایل هستید از 15 دقیقه مشاوره رایگان غیرحضوری از طریق واتس اپ بهره مند شوید، به شماره 09125366817 در واتس اپ یا تلگرام یک پیام ارسال نمایید.