چالش پویش درامد " گلدان های ترافیکی "

شروع رویداد
دوشنبه ۲۹ آذر ۹۵ ۱۶:۰۰
پایان رویداد
چهارشنبه ۱ دی ۹۵ ۱۶:۰۰
مکان رویدادرشت
موضوع رویدادکارآفرینی / استارتاپی
اضافه به تقویم
چالش پویش درامد " گلدان های ترافیکی "
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۳۸۴۸۴۲۰۳۳
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

جایزه تیم اول: 2.500.000 تومان + حمایت های لازم جهت پیاده سازی طرح های برگزیده در سطح شهر


چگونگی انجام طرح

این طرح در تاریخ 29 آذر الی 1 دی ماه ، روزهای 2شنبه و 4شنبه، به مناسبت هفته حمل و نقل برگزار می گردد. در این طرح، متخصصان، فعالان و تیم های علاقه مند استان که در زمینه مشخص شده رویداد، مهارت دارند، با اطلاع رسانی های انجام شده، در رویداد شرکت می کنند. این رویداد شامل 2 روز است:

روز اول: بیان ایده و انتخاب ایده های برگزیده - افتتاحیه

در روز 2شنبه 29 آذر، تیم های شرکت کننده ، ساعت 16 در مکان برگزاری رویداد جمع می شوند. پس از سخرانی های اولیه، چالش " گلدان های ترافیکی " به طور واضح مطرح شده و تیم های شرکت کننده، ایده های خود را در مدت 120 ثانیه مطرح می نمایند. تیم ها می توانند در صورت تمایل خلاصه ای از ایده خود را همراه داشه باشند تا در هنگام انتخاب ایده های برگزیده، تاثیر گذاری بیشتری داشته باشند. ایده های برگزیده انتخاب شده و تیم های برگزیده تا روز اختتامیه وقت دارند تا نگارش طرح خود را انجام دهند.

 روز دوم: تکمیل طرح ها و ارائه ایده - اختتامیه

ساعت 16 روز چهارشنبه، مراسم اختتامیه این رویداد با حضور مسئولین و تیم های برگزیده شروع می شود. هر یک از تیم ها موظفند طرح نهایی خود را در 4 نسخه پرینت گرفته و در هنگام ارائه همراه داشته باشند. جهت ارائه طرح ها، تیم ها می بایست در 6 دقیقه ایده خود را ارائه داده و داوران رویداد در 4 دقیقه سوالات خود را می پرسند. در نهایت، پس از داوری طرح ها، به گروه اول رویداد جایزه 2.500.000 تومانی اهدا گردیده و حمایت های لازم جهت پیاده سازی طرح های برگزیده در سطح شهر، انجام خواهد پذیرفت.

آدرس:رشت دانشگاه گیلان-دانشکده معماری و هنر-طبقه اول-مرکز شتابدهی axell

موقعیت جغرافیایی رویداد