گیمیفیکیشن چیست و چرا؟

شروع:
پنج‌شنبه ۱ اسفند ۹۸ ۱۰:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱ اسفند ۹۸ ۱۲:۰۰
گیمیفیکیشن چیست و چرا؟
برگزارکننده‌ی رویداد
امکان ثبت‌نام برای این رویداد وجود ندارد.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات


گیمیفیکیشن یا ترجمه صحیح آن، بازی وار سازی، در اصل یک هنر است. تعریف یک سری اصول برای یک فرایند، کاری سخت اما قابل انجام است. هنر انجام گیمیفیکیشن در متن کار می تواند به قدری مهم باشد که یک کسب و کار را از حالت رکود خارج کند و یا کسب و کار دیگری را به ارمغان ببرد. شیوه مدیریت ارتباطات با مشتریان و حفظ آنان برای خریدهای بعدی طبق قانون طلایی فروش انفورماتیک بینا می تواند دارای اهمیت ویژه ای باشد که همه ی دارندگان سیستم crm به دنبال آن هستند. چرا که هزینه یافتن مشتری جدید بسیار بالاتر از حفظ مشتری فعلی است.

 

این کارگاه برای چه کسانی مفید است؟؟؟

این کارگاه برای کسانی مفید است که دارای کسب و کار می باشند و می خواهند برای مشتریان خود یک جذابیت ویژه و جدیدی راه اندازی کنند.

سخنرانان

داود حوری زاده
داود حوری زاده

برگزارکنندگان

مشاورین انفورماتیک بینا
مشاورین انفورماتیک بینا

توضیحات


مشاورین انفورماتیک بینا از سال 1396 با هدف افزایش مهارت در استراتژی توسعه کسب و کار و شیوه های فروش، با شیوه های افزایش کاربری، افزایش نوع مصرف و تعداد مصرف، اقدام به برگزاری کارگاه و انتقال آگاهی استراتژیک کرده است.
شرکت کنندگان در کارگاه، مهارت های آموخته خود را در بیزینس خود به کار میگیرند و سپس نتایج آن را طی یک گزارش ارائه خواهند کرد. نقاط ضعف خود را شناسایی کرده و خلاء ها با عملکرد مناسب از بین خواهند رفت. ابزارهایی مانند کارت امتیازی متوازن و دیگر ابزارهای کمکی، سلاح استراتژیک ما هستند در این مسیر.

آدرس: تهران خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه طالقانی، مرکز کامپیوتر ایران،طبقه چهارم ،سالن اجتماعات