رویداد به پایان رسیده است!
گیمیفیکیشن در تاریخجمعه ۱ تیربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

گیمیفیکیشن

شروع:
جمعه ۱ تیر ۹۷ ۰۹:۰۰
پایان:
جمعه ۱ تیر ۹۷ ۱۳:۰۰
مکان: تهران
گیمیفیکیشن
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 گیمیفیکیشن

چگونه گیمیفیکیش در توسعه کسب و کار به ما کمک خواهد کرد؟


در این کارگاه می آموزیم

گیمیفیکیشن  چیست؟ ، تاریخچه گیمیفیکیشن، انواع بازیکنان در گیمیفیکیشن ، محرک های اصلی بازیکنان، گیمیفیکیشن در فروش و بازاریابی ، گیمیفیکیشن در آموزش، گیمیفیکیشن در منابع انسانی و..

 

هدف نهایی گیمیفیکیشن ، تغییر دادن رفتار انسان هاست که این پیامد رفتاری با تقویت انگیزش و مشارکت مخاطبین به وجود می آید . در این کارگاه مفاهیم اصلی گیمیفیکیشن مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت و با ذکر نمونه های مختلف و تحلیل آنها سعی خواهد شد تا مخاطبین با استفاده کاربردی گیمیفیکیشن در حوزه های مختلف کسب و کار آشنا شوند .

 

رشد این مبحث و اقبال به آن به حدی می باشذ که کارشناسان و خبرگان کسب و کار ، اثر بخشی این مفهوم را در دهه اتی برابر با اثر گذاری شبکه های اجتماعی در دهه گذشته بر/اورد می نمایند

سخنرانان

مهندس علی غفارهاشمی

مهندس علی غفارهاشمی

بنیانگذار موسسه 7sales انگلستان

علی غفارهاشمی متولد آذر ماه 1349 در شهر اصفهان ،دانش آموخته مهندسی نرم افزار و دارای گواهینامه MBA و EMBA و همچنین مدیریت دانش می باشد .وی بنیانگزار موسسه 7sales در لندن بوده وهمچنین مدیر عامل و عضو هییت مدیره شرکت رهپویان7 می باشد. مولف کتابهای مفاهیم بازاریابی و گیمیفیکیشن در کسب و کار

آدرس:تهران تهران - خیابان شهید مطهری - خیابان سنایی - نبش کوچه 21 - آموزشگاه رایان کالج طبقه دوم - کلاس 204 ( قابل دسترسی از ایستگاه متروی مفتح و میرزای شیرازی )