یادگیری زبان انگلیسی در یک روز

شروع رویداد
سه‌شنبه ۱۶ آذر ۹۵ ۱۶:۳۰
پایان رویداد
سه‌شنبه ۱۶ آذر ۹۵ ۱۹:۳۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکسب و کار / فروش
اضافه به تقویم
یادگیری زبان انگلیسی در یک روز
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۳۸۱۳۴۴۱۱۶
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

یادگیری زبان انگلیسی در یک روز

در این کارگاه آموزشی سه ساعته ، فقط در یک جلسه به شما آموزش داده می شود که چطور زبان انگلیسی را به صورت کلیدی و کاربرد یاد بگیرید و دیگر نیازی به شرکت در کلاسهای مختلف عمومی و خصوصی و یا استفاده از انواع کتابها و سی دی ها و خودآموزها نداشته باشید و یک بار برای همیشه مانع یادگیری زبان انگلیسی را از سر راه خود بردارید. بدون استاد و بدون کلاس.

تهران  –  سه شنبه  –  16 آذر ماه 1395

یک جلسه  3 ساعته از ساعت 16:30 الی 19:30

-----------------------------------------------------

علاقمندانی که امکان شرکت در جلسه حضوری را ندارند ، می توانند پکیج آموزشی را بدون هزینه اضافه توسط پست پیشتاز درب منزل یا محل کار خود دریافت نمایند. (در فرم ثبت نام این کارگاه ، گزینه انتخاب دریافت پکیج آموزشی به صورت پستی نیز وجود دارد. )

-----------------------------------------------------

در این جلسه آموزشی ، یک پکیج اختصاصی آموزش زبان انگلیسی بدون هزینه اضافه به عنوان منابع آموزشی تقدیم شما خواهد شد که ساده ترین ، کاربردی ترین و کلیدی ترین راه یادگیری زبان انگلیسی را برای شما به ارمغان می آورد.

هدف از برگزاری این کارگاه یک جلسه ای در واقع ارائه اصول بسیار کلیدی و مهم یادگیری زبان انگلیسی و همچنین آموزش استفاده صحیح و اصولی از پکیج اختصاصی Key-English برای یادگیری زبان انگلیسی به دور از حاشیه می باشد. پس از اتمام این جلسه ، شما میتوانید بر اساس نکات ارائه شده در کلاس ، از محتوای محصول آموزشی کی انگلیش که تقدیمتان شده استفاده نمائید و با این محصول آموزشی در منزل به تمرین و یادگیری زبان انگلیسی بپردازید و به هیچ منبع آموزشی دیگری نیاز ندارید.

-----------------------------------------------------

اگر روش کلیدی و کاربردی یادگیری زبان انگلیسی که در این کارگاه ارائه می شود را استفاده نمائید ، دیگر نیازی به شرکت در کلاسهای آموزشی عمومی و یا خصوصی ندارید و فقط شش ماه کافی است تا به سطح مورد نیاز برای استفاده از زبان انگلیسی در کاربردهای روزمره و عمومی دست پیدا نمائید و عملا بتوانید در موقعیت های مختلف از آن استفاده نمائید. از آن پس هر چقدر بیشتر تمرین و ممارست داشته باشید، سطح مهارت شما قویتر و پیشرفته تر خواهد شد.

-----------------------------------------------------

با استفاده از آموزشهای این یک جلسه و پکیج اختصاصی آن ، می توانید در مدت شش ماه زبان انگلیسی را برای کاربردهای زیر فرا گرفته و به راحتی استفاده نمائید: (بدون نیاز به هیچ کلاس و منابع دیگر)

- مکالمات روزمره 

- رفع احتیاجات روزمره و عمومی زندگی در کشورهای خارجی

- مطالعه مطالب غیر تخصصی سایتهای اینترنتی 

- یافتن دوستان جدید انگلیسی زبان

- ازدواج با یک فرد انگلیسی زبان 

- استفاده های تجاری و رفع احتیاجات پایه ای و اصلی در شغل خود و ارتباط با همکاران خارجی در قالب مکاتبه و نامه نگاری، مکالمه و برگزاری جلسات حضوری

- خواندن اخبار 

- شرکت در نمایشگاههای خارجی و ... .

 -----------------------------------------------------

- این روش آموزشی قرار نیست شما را به یک زبانشناس یا متخصص زبان انگلیسی تبدیل کند.

اما این متد به شما یاد می دهد که چطور بتوانید در عمل و به صورت کاربردی و کلیدی نیازهای روزمره زبان انگلیسی خود در زمینه های مختلف را رفع کنید و از آن لذت ببرید و در یک کلام گلیم خود را از آب بیرون بکشید!

برخی از سوالات متدوال که قبل از شرکت در این کارگاه باید پاسخ آنها را بدانید:

 

این کارگاه و پکیج آموزشی اختصاصی آن برای چه افرادی مناسب است؟

 • افرادی که مبتدی بوده و مایلند نیازهای روزمره زبان انگلیسی خود در زمینه های مختلف را به صورت کاربردی رفع کنند و به دنبال یادگیری تخصصی و آکادمیک گرامر و قواعد دستور زبان انگلیسی نیستند.
 • افرادی که مایلند هزینه های اضافه و محتلف بابت شرکت در کلاسهای عمومی و خصوصی و خرید محصولات گوناگون زبان نپردازند و صرفا با کمترین هزینه ممکن به صورت بهینه و به دور از حاشیه ، یک بار برای همیشه مانع زبان انگلیسی را از سر راه خود بردارند.
 • افرادی که به دلیل مشغله های کار و زندگی ، فرصت شرکت در کلاسهای مختلف را ندارند و به دنبال یک سیستم خودآموز بسیار مفید و کاربردی و کلیدی هستند.
 • افرادی که به دنبال یک میانبر در یادگیری زبان انگلیسی هستند و حوصله حل کردن تمرینات کسل کننده ارائه شده در آموزشگاههای سنتی را ندارند.

 

این کارگاه و پکیج آموزشی اختصاصی آن برای چه افرادی مناسب نیست؟

 • افرادی که به یادگیری تخصصی و کامل گرامر و دستور زبان انگلیسی علاقه و یا نیاز دارند.
 • افرادی که فقط به سیستم آموزشی کلاسهای سنتی اعتقاد دارند.
 • افرادی که مایلند مسیر طولانی و خسته کننده ای را برای یادگیری زبان انگلیسی طی کنند و به روشهای کلیدی و کاربردی اعتقاد ندارند.

 

چرا این کارگاه آموزشی فقط یک جلسه است؟ مگر با یک جلسه سه ساعته امکان یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد؟

خیر. مسلما با یک جلسه نمیتوان به هیچ زبانی مسلط شد.

در این یک جلسه در واقع روش یادگیری صحیح و کلیدی و کاربردی و سریع زبان انگلیسی را یاد میگیرید تا به اهدافی که در بالا ذکر شده دست یابید و از آن به بعد به هیچ کلاس و استادی برای یادگیری زبان انگلیسی تا سطح ذکر شده برای استفاده های روزمره و عمومی مانند مکالمه، خواندن و نوشتن ، مهارتهای شنیداری و گفتاری ، تجارت و کسب و کار و ... نیازی نداشته باشید.

ضمنا کل محتوای لازم برای آموزش ها در پکیجی که در توضیحات این صفحه ذکر شده موجود است. اما از آنجائی که این پکیج دارای بخشهای مختلف و متفاوتی هست که روش مطالعه و ترکیب آنها با یکدیگر جزء قسمتهای اساسی و کلیدی آن است ، در طول این سه ساعت نحوه کار با پکیج آموزشی ، نکات پایه و اصولی ، واقعیتهای مهم و تجربیات چند ساله استقاده از این روش در یادگیری زبان انگلیسی به شما ارائه میشود تا بتوانید به آن میانبر و کلید لازم در یادگیری زبان انگلیسی دست پیدا کنید و بعد از آن می توانید در منزل شروع به استفاده از پکیج نمائید.

-----------------------------------------------------

علاقمندانی که امکان شرکت در جلسه حضوری را ندارند ، می توانند پکیج آموزشی را بدون هزینه اضافه توسط پست پیشتاز درب منزل یا محل کار خود دریافت نمایند. (در فرم ثبت نام این کارگاه ، گزینه انتخاب دریافت پکیج آموزشی به صورت پستی نیز وجود دارد. )

-----------------------------------------------------

امکان برگزاری این کارگاه آموزشی در آموزشگاههای هر یک از مناطق زیر ، امکانپذیر است که در فرم ثبت نام می توانید محل مورد نظر خود را انتخاب نمائید.

 1. فلکه اول صادقیه
 2. میدان فاطمی
 3. میدان انقلاب
 4. میدان ونک
 5. نارمک
 6. تجریش

اگر نیاز به راهنمائی بیشتر داشتید، از طریق دکمه تماس و یا شماره تلفن موجود در این صفحه می توانید با ما در تماس باشید


جهت خرید پکیج آموزشی و کسب اطلاعات بیشتر به سایت کی انگلیش مراجعه نمائید:

www.keyenglish.ir

آدرس:تهران خیابان شریعتی، نرسیده به میدان قدس (تجریش)