ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیط همراه مجری (ویژه شرکت کنندگان در بخش های مختلف)
بلیط همراه مجری اقوام درجه یک (والدین- خواهر و برادر - همسر-فرزند) برای حضور در دو روز همایش به جز دو ردیف vip / پذیرایی ناهار - پذیرایی میان وعده
۲۲ اردیبهشت
۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مشاوران جشنواره
مشاوران جشنواره از میان کسانی انتخاب می شوند که مدرک مشاوره جشنواره سعدی را از مدرسه سخن اخذ کرده باشند.
دوره مشاوران 14 و 15 اسفند ماه در تهران - مدرسه سخن برگزار می گردد.
-
۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
بلیط بخش خردسال ۷ سال تا زیر ۱۲ سال
در بخش خردسال ،هر بلیط متعلق به دونفر ،خردسال و یک همراه می باشد.
۲۳ اردیبهشت
۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
بخش رقابتی جوانان ۱۲ سال تا ۱۸ سال
بخش رقابتی جوانان برای متقاضیان دانش آموزی ،تا ۱۸ سال کامل
۲۲ اردیبهشت
۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
بخش رقابتی نو مجریان
فراگیران و هنرآموزان مجریگری که زیر سه سال تجربه مجریگری دارند.
۲۳ اردیبهشت
۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
بخش رقابتی بیست مجری برتر
مجریان با سابقه سه سال یا بیشتر فعالیت تخصصی
۲۳ اردیبهشت
۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
بلیط VIP دو روزه جشنواره با پذیرایی کامل
بلیط VIP برای مجریان پیشکسوت ، مشاوران ، مدرسان فن بیان ، تهیه کنندگان و روابط عمومی ها که صرفا بدون رقابت ، میهمان ویژه جشنواره و در دو ردیف جلو ، صندلی خود را رزرو خواهند نمود. این میهمانان لزومی به بلیط های تفکیک شده ندارند.
۲۳ اردیبهشت
۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

توضیحات

جشنواره lملی سعدی (جشنواره مجریان و سخنرانان و هنرمندان صحنه ای ایران ) بزرگترین و رسمی ترین رویداد مرتبط با عرصه سخنرانی و مجریگری در کشور با سابقه ده سال رقابت سالم در زمینه مجریگری و سخنوری .

یازدهمین جشنواره ملی سعدی ،پاسداشت کسانی است که یک دهه تلاش مستمر نموده و چراغ باشگاه مجریان و سخنوران ایران را برافروختند .

چشم انتظار دیدار روی شما هستیم و زیباترین استیج و صحنه را تقدیم شما خواهیم کرد و فرش قرمز زیر قدوم مبارک شما می گسترانیم.

سخنرانان

دکتر فریبا علومی یزدی
دکتر فریبا علومی یزدی
رییس یازدهمین جشنواره ملی سعدی

فریبا علومی یزدی، (متولد 5 اسفندماه 1350 تهران ) مدرس زبان و ادبیات فارسی و مدیر مسئول موسسه فرهنگی هنری شهریاران سخن است . وی درخانواده‌ای اصیل و فرهنگی در تهران چشم به جهان گشود و از نوادگان آیت الله حاج شیخ محمود فرساد اردکانی و حاج سید علیمحمد وزیری (جد مادری)

و خاندان جلیل القدرعلومی که در علم و فقاهت زبان زد عام و خاص بودند(جد پدری) است و تحصیلات تخصصی خود را در مدرسه فرح ایرانیان در بغداد آغاز کرد و پس از شروع جنگ تحمیلی به تهران و سپس یزد رجعت نمود و مقطع دبستان را به پایان برد. سپس در مدارس مفتح و بهادری یزد دیپلم خود را در رشته علوم انسانی اخذ نمود و سپس تحصیلات خود در رشته مورد علاقه اش ( زبان و ادبیات فارسی ) در دانشگاه آزاد اسلامی یزد و کارشناسی ارشد فارسی را در دانشگاه ازاد اسلامی نجف اباد اصفهان و مقطع دکتری را در واحد علوم و تحقیقات تهران به اتمام رساند و همزمان با تحصیل به عنوان مجری صحنه فعالیت حرفه ای خود را از سال 1368 آغاز نمود .

وی در سال 1380 ازدواج کرد و صاحب دو فرزند دختر و پسر به نام های نازنین و محمد است.

وی فعالیت رسانه ای خود را در سال 1368 با برنامه ی های قول و غزل، پردیس سخن و گلگشت در رادیو آغاز کرد و از همان سال تا کنون به عنوان مجری کنفرانس های ملی و بین المللی به فعالیت پرداخته است. و به دلیل سبک خاص ادبی و متمایز در اجرا، بانوی سخن پارسی لقب گرفته است.

وی عاشق معلمی و تدریس است و تدریس قرایت قران ، زبان و ادبیات فارسی و مهارت های فن بیان و آیین سخنوری را از سال 1381 آغاز کرد و از جمله خدمات ارزنده ی ایشان راه اندازی پورتال ایران مجری در سال 1387 بوده است که مشتمل بر 1001 نکته ی مجری گری و سخنوری ، گنجور و پردیس سخن شامل صد ها متن مجری گری و بانک تقدیر نامه شامل صدها تقدیرنامه ادبی است که خوشبختانه مورد اقبال و استقبال چشمگیر برای عوام و خواص قرار گرفت و به عنوان منبع معتبر مورد استفاده همگان قرار گرفت.

آموزش های کاربردی و موثر در این سایت موجب شد که بیش از پیش در بین ایرانیان و پارسی زبانان سایر کشورها شناخته شوند و افراد کثیری از تعالیم وآموزه های ایشان تلمذ می کنند.

عشق به اتحاد و همبستگی بین مجریان ایده ی خلاقانه ای بود که باعث شد همگرایی صنفی مجریان ایجاد گردد و با تشکیل نشست های حرفه ای ، باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران در سال 1392 و در سومین گردهمایی تخصصی مجریان صحنه کشورشکل گرفت و با ایجاد سایت باشگاه مجریان ، گردهمایی مجریان به جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران ملقب به جشنواره ی سعدی تغییر یافت.

در ادامه دکتر فریبا علومی یزدی به تدریس زبان و ادبیات فارسی و نیز آموزش های تخصصی فن بیان و آیین سخنوری در دانشگاه ها و موسسات آموزشی پرداخته است. از جمله آثار مکتوب وی ، رساله شرح احوال زندگی وحشی بافقی و نقد و تحلیل کلیه آثار وی و رساله شاخصه های بلاغت تعلیمی در مثنوی معنوی است.

وی در جهت نیل به اهداف بزرگ خویش و ارتقای سخن و سخنوری در بین پارسی زبانان، مدرسه ی سخن را در سال 1395 تاسیس نمود و همزمان سایت sokhanvari.com به عنوان سایت سوم در مدار فعالیت قرار گرفت.

از دیگر آثار وی خوانش گری گزیده غزلیات حافظ و پدید آورنده آلبوم صوتی چهارفصل از غزلیات حافظ است. اجرای برنامه تلویزیونی عندلیبان در شبکه جام جم و با خوانش گری غزل های حافظ و سعدی مورد توجه اصحاب ادب و ارباب ذوق در سراسر جهان قرار گرفت.

ترانه بانوی پارسی که شمه ای از زندگی نامه اوست ، سروده افشین یداللهی و به خوانندگی میرسالار عقیلی و خوانش گری فریبا علومی یزدی در قالب ترانه ای ماندگار به زنان ایران زمین تقدیم شده است.

پس از سالها تلاش صادقانه و مستمر در حوزه تعلیم و تدریس فنون و مهارت سخنوری و مجریگری ، امروزه هزران هنرآموز و پیروان او از سبک و سیاق وی پیروی نموده و دراطراف و اکناف هر کوی و برزن بدان شیوه سخن می گویند . به همین مناسبت از ایشان به جهت خدمت خالصانه و عاشقانه به جامعه علمی، فرهنگی و هنری کشور در دهمین جشنواره ی سعدی تجلیل به عمل می آید.

صبر بسیار بباید پدر پیر فلک / تا دگر مادر گیتی چو تو فرزند بزاید سعدی

برگزارکنندگان

موسسه شهریاران سخن
موسسه شهریاران سخن
دبیرخانه اجرایی جشنواره مجریان

باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ، با بیش از 2000 نفر عضو تاسیس 1392

مدرسه سخن
مدرسه سخن
دبیرخانه علمی جشنواره سعدی

مدرسه سخن : از مهم ترین مراکز آموزشی سخنوری و گویندگی ، اجرا و فن بیان ، تنها مرکز مجاز آموزش تربیت مربی و دارنده سرتیفیکیت معتبر

گالری تصاویر

سوالات متداول

بخش مسابقات مجریان در بخش های خردسالان زیر 12 سال - بخش نوجوانان زیر 18 سال - بخش نومجریان و سال اولی ها که تازه پا به عرصه مجریگری گذاشته اند - بخش بیست مجری برتر و نهایتا بخش ده مجری برتر سال
بخش رقابتی سخنوران در دو بخش زیر 18 سال و بالای 18 سال برگزار می گردد.
بله ، چاپ بلیط ضروری است و در بدو ورود توسط عوامل پذیرش کنترل خواهد شد.
جوایز شامل چکاوک (زرین، سیمین و مسین) در بخش های رقابتی اصلی است و مدالیون میکروفون طلایی با نظر ارزیابان جشنواره به مجریان تعلق می گیرد. این مدال ها در خصوص اعتماد به نفس ، نظام آراستگی ، خلاقیت ، بهترین متن مجری ، خوش بیان ترین مجری ، خوش صدا ترین مجری و اخلاق مدارترین مجری تعلق خواهد گرفت.
خیر ، اسکان متقاضیان بر عهده خودشان خواهد بود و معمولا افراد به صورت گروهی اقدام و تا کنون مشکلی از این بابت در نه دوره قبل وجود نداشته است.
بله، گواهی حضور مهمور به سربرگ موسسه شهریاران سخن به مدت 16 ساعت اموزشی تقدیم حاضران در سالن و مخاطبان رقابت تقدیم خواهد شد.
بله ، به شرط خرید بلیط بخش مربوطه ، رقابت در بخش های مختلف ممکن هست.
افراد شرکت کننده در هر بخش رقابتی ، نیازی به خرید بلیط اختتامیه ندارند.
در حال حاضر تنها شرکت کنندگان سال قبل کد تخفیف 10% از طریق ایمیل ثبت نام سال قبل دریافت نموده اند. این کد تخفیف قابلیت واگذاری به افراد دیگر را دارد.

ویدیو از آپارات

سخنرانی زیبای دکتر فریبا علومی یزدی در نهمین جشنواره سعدی

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه شهریاران سخن

باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران زیر نظر موسسه فرهنگی هنری شهریاران سخن شماره مجوز ۵۵۷۷ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  ایرانمجری بهترین باشگاه برای مجریان صحنه 

رویداد های برگزارشده۱۲
رویداد های فعال۳
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر

آدرس

تهران ونک ،خ شهید خدامی ،هتل هما

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

دوره آنلاین عکاسی پایه

 • آنلاین
 • ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز عکاسی پرشیا
پنج‌شنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

محفل شعر ایما

 • آنلاین
 • ۳۵۰,۰۰۰ تومان
 • سجاد سامانی
یک‌شنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

پشت پرده ی ساخت یک دیواره ی سنگ

 • آنلاین
 • رایگان
 • اردوان آنوش
تا ۲۵ اسفند

مجموعه کارگاه های پیشگیری از جرایم سایبری

 • آنلاین
 • رایگان
 • پلیس فتا