یک گفتگو یک باور

شروع:
پنج‌شنبه ۲۲ آذر ۹۷ ۱۴:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۲ آذر ۹۷ ۱۸:۰۰
یک گفتگو یک باور
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

یک گفتگو یک باور چیست؟

مرکز آموزشی یک باور طی برنامه ریزی‌های انجام شده بنا دارد تا به صورت ماهانه جلساتی را برگزار کند تا کارآفرینان و اساتید بزرگ کشور تجربیات خودشان را ارائه کنند و به این مهم اعتقاد داریم که این تجربیات برای همه ما باورساز خواهد یود.

ما تمامی رویدادهای مشابه را بررسی کردیم و به این نتیجه رسیدیم که خلاء موجود در اینگونه همایش‌ها عدم جمع بندی نتایج گفتگوها توسط کارشناسان است لذا بر آن شدیم پس از هر گفتگو مطالب را به صورت طبقه بندی و تحلیل شده در حوزه‌های مدیریت در قالب کتاب‌های الکترونیکی به شرکت‌ کنندگان بدهیم.

 

 

 

مهدی صفایی کیست؟

مهدی صفایی  یکی از سلاطین کسب و کار ایران در سال 1349 در شهر کرمانشاه متولد شد. او قهرمان بوکس و مربی بدنسازی است. صفایی  در دوره های مختلفی نشان قهرمانی در رشته کیک بوکس را کسب کرده است.

بعد از به دست آوردن قهرمانی های متعدد در رشته و حوزه کاری خود سمت هایی را داشته است. داشتن این گونه سمت ها برای او مسئولیت هایی را به ارمغان آورده است.

در سال 1997 مهدی صفایی مربی تیم ملی کیک بوکس بوده است. غیر از این سمت مهم این قهرمان کیک بوکس عضو هیات رییسه جودوی استان تهران در نظر گرفته شد و مدتی در این سمت ابقا شد. در شورای شهر تهران دبیری کارگروه ورزش به مهدی صفایی اطلاق شد و در دوره ای این سمت را بر عهده داشت.

این قهرمان مربی بدنسازی تیم ملی فوتبال در جام‌جهانی 2014 بوده است. لازم به ذکر است که دوره های مراقبت از سیستم و بادیگاردی را در کشور امارت و آلمان گذرانده است. پس از این دوره مشهور آلمانی مدرس این رشته هم بوده است.

مهدی صفایی

 

راه اندازی بادیگارد کانسپ

بعد از طی کردن دوره های بادیگاردی به ایران بازگشت. از لحظه ورود به ایران به فکر راه اندازی و تاسیس تیم تخصصی مراقبت بود. از بین هزاران ورزشکار آماده در کشور 215 نفر را برای این کار انتخاب کرد.

بادیگارد ها محافظ هستند و کارشان حفاظت است. دوره های سخت و پیچیده‌ای را می بینند که یکی از آنها تیراندازی حرفه‌ای است.  این برنامه در دوره های که در این کار داده می شود در تیم صفایی وجود ندارد. بادیگاردهایی که تربیت می شوند یک گروه تشریفاتی مراقبتی هستند. کار آنها پیشگیری از بعضی اتفاقات و درگیری های اجتماعی است.

جوایز برای افراد با تمرکز

  1. میهمان برنامه 5 سوال مطرح می‌کنند و ما روی برگه‌هایی خدمت شما می‌دهیم 

افرادی که جواب صحیح را بدهند جوایز نفیسی دریافت خواهند کرد

 

2. افرادی که سر وقت در همایش حضور پیدا کنند به قید قرعه جایزه دریافت خواهند کرد.

 

3. به 5 نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه به مبلغ 200 هزار تومان هدایای آموزشی تقدیم خواهد شد.

برگزارکنندگان

فربد طهرانی

فربد طهرانی

مشاور و مدرس اصول و فنون مذاکره

مهدی سیاح نیا

مهدی سیاح نیا

مدرس مدیریت بازاریابی

پرویز عسگری

پرویز عسگری

عضو هیات مدیره

علی بالازاده

علی بالازاده

مدرس نت ورک مارکتینگ

نادر نوروزی

نادر نوروزی

مدرس و مشاور مالی

آدرس:تهران تهران کوی نصر دانشگاه تربیت مدرس