من نابینا هستم، کور نیستم...

شروع رویداد
یک‌شنبه ۲ آبان ۹۵ ۱۷:۰۰
پایان رویداد
یک‌شنبه ۲ آبان ۹۵ ۱۹:۰۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
 من نابینا هستم، کور نیستم...
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱-۲۲۲۶۸۵۴۵
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

من نابینا هستم، کور نیستم.

مرتضی مرغزاری از آن دسته جوان‌هایی است که با حرف‌ها و کارهایش متحیرتان می‌کند. در دومین برنامه از پروژه "تولد یک باور" با مرتضی درباره جهانی که می‌شناسد و می‌بیند گفت‌وگو می‌کنیم.

"مرتضی" پسری دارای معلولیت اما بسیار مستعد است. پسری که با وجود اینکه دچار مشکلات مختلفی است، می‌تواند الگوی زندگی خیلی از ما باشد و با وجود نابینایی، کار می‌کند، سفارش می‌گیرد، می‌سازد، می‌بافد و می‌فروشد.


موسسه آینده برتر بار دیگر در حمایت از افراد پر استعداد و دارای انگیزه که فرصت رشد و یا شرایط رسیدن به آرزوهای‌شان را نداشته‌اند، این امکان را فراهم کرده تا با حمایت همیشگی شما یاران خوش‌قلب، برنامه‌ای برای حمایت از توانایی‌های مرتضی در روز یک‌شنبه دوم آبان ۹۵ از ساعت ۱۷ الی ۱۹ برگزار کند. این برنامه به معرفی مرتضی، توانمندی‌هایش و نمایشگاه کوچکی از محصولاتش می‌پردازد.


"آینده برتری‌ها" بر این باورند که توانایی صرفاً به سلامت جسمی افراد باز نمی‌گردد، ما باید ذهنیت و باور قوی داشته باشیم. "تولد یک باور" پروژه‌ای است که در آن، افراد به ظاهر کم‌توان که استعداد خاصی دارند یا در زمینه‌ای به موفقیت دست یافته‌اند، بتوانند کار، هنر و یا توانایی خود را عرضه کنند.


مکان برگزاری : میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، نبش کوچه ۴، پلاک ۲۴، زنگ دوم، موسسه آینده برتر

تلفن : ۲۶۴۱۵۹۴۸ - ۰۲۱

آدرس:تهران میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی (بهروز سابق)، نبش کوچه 4، پلاک 24، زنگ دوم