رویداد به پایان رسیده است!
داده کاوی و علم داده در SQL Server و Azure ML با رویکرد کسب و کار هوشمند و مدیریت دانش مشتری (Customer Knlowledge Management) در تاریخ پنج‌شنبه ۲ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۱۲ اردیبهشت ساعت ۰۹:۰۰

داده کاوی و علم داده در SQL Server و Azure ML با رویکرد کسب و کار هوشمند و مدیریت دانش مشتری (Customer Knlowledge Management)

  • رایگان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


دوره آموزشی داده کاوی در نرم افزار   SQL Serverبه شرکت کنندگان در دوره کمک می کند تا علاوه بر آشنایی بر مفاهیم داده کاوی با فرآیند و الگوریتم های آن آشنا شده و مراحل ساخت یک پروژه داده‌کاوی را از ابتدا تا انتها مورد بررسی قرار دهند و از کاربرد آن در محل کسب و کار و در دنیای واقعی بهره مند گردند.

 کلیه منابع مورد استفاده و کاربردهای دانش داده کاوی در موضوع هر کارگاه آموزشی بر اساس آخرین دستاوردهای کشورهای توسعه یافته ارائه می شود به گونه ای که امکان بکارگیری عملی این دانش برای شرکت کنندگان در کارگاه در حوزه های مختلف سازمانی و کسب و کار فراهم می گردد.

 

روند تدريس در دوره آموزشی به گونه‌ای است كه كاربر را از سطح كاملاً مقدماتی به سطوح پيشرفته و حرفه‌ای منتقل می كند.

در این دوره آموزشی ساخت مدل های کاوُشی با تعریف یک سناریوی آموزشی/ کاربردی، طی یک فرآیند استاندارد داده کاوی و علم داده در محیط SQL Server  و Azure ML گام به گام به صورت عملی آموزش داده می شود تا ماهیت کاربردپذیری آن در هر محیط کسب و کاری و در هر صنعتی فراهم گردد. سناریوهای آموزشی مطابق با استانداردها و سرفصل های معتبر آموزشی دپارتمان هوشمندی کسب و کار و داده کاوی شرکت Microsoft ارائه می گردد.

ساخت مدل ها در دو روش بصورت Wizard و همچنین استفاده از دستورات DMX انجام می شود، سپس تحلیل مدل ها بر اساس نتایج بدست آمده ارائه می شود. بنابراین آن دسته از علاقه مندانی که مهارت کار با دستورات DMX و برنامه نویسی را نیز ندارند، قادر خواهند بود پس از اتمام کلاس مدل های داده کاوی را با استفاده از Wizard، گام به گام دنبال کرده و از این کارگاه بهره ببرند.

در این سمینار آموزشی، معرفی امکانات در محیط Azure ML جهت ساخت و استقرار مدل های داده کاوی و علم داده نیز ارائه می شود و برای اولین بار قابلیت پخش زنده و همزمان برای دوره غیر حضوری تعبیه شده است و امکان بهره برداری آف-لاین نیز وجود دارد. (قابل توجه برای شرکت کنندگان در سایر شهرها و کسانی که مشغله کاری دارند و نمی توانند در زمان تعیین شده در کلاس های حضوری شرکت کنند)

همچنین در این دوره، الگوریتم­هایی که می­ توانند برای تجزیه و تحلیل کاربردی کسب و کار استفاده شوند، معرفی می شوند.

به شرکت کنندگان در دوره آموزشی تخصصی، توصیه می شود به مفاهیم بانک های اطلاعاتی رابطه ای مسلط باشند. همچنین توانایی مطالعه متون انگلیسی (در حد متوسط) مورد انتظار می باشد.

رویکرد کاربرد پذیری این دوره آموزشی بر پایه مدیریت دانش مشتری و کسب و کار آگاهانه و هوشمندانه تعریف شده است و سناریوهای کاربردی در هر درس بر همین اساس ارائه می شود.

 پیش نیاز:

آشنایی با مفاهیم بانک های اطلاعاتی رابطه ای،
آشنایی با دستورات T-SQL،
آشنایی با نرم افزار SQL Server

سخنرانان

دکتر ونوس شکورنیاز
دکتر ونوس شکورنیاز
دکترای تخصصی مدیریت کسب و کار

آدرس

تهران بلوار کشاورز، خیابان 16 آذر، نرسیده به خیابان پورسینا، پارکینگ جلالیه، پلاک 29

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز آموزش های ضمن خدمت و تخصصی دانشگاه تهران

    ·

رویداد های برگزارشده۱۶
رویداد های فعال۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر