رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه رایگان «جلوه های ویژه در هنرهای نمایشی» در فرهنگسرای فناوری اطلاعات در تاریخ یکشنبه ۴ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
یک‌شنبه ۴ اسفند ساعت ۱۶:۰۰

کارگاه رایگان «جلوه های ویژه در هنرهای نمایشی» در فرهنگسرای فناوری اطلاعات

  • رایگان
  • تهران
  • فرهنگی هنری
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


هفتمین کارگاه  « جلوه های ویژه  در هنرهای نمایشی»  با  رویکرد  ارائه رازهای  تکنولوژی جلوه های ویژه در سینما، تئاتر و تلویزیون، یکشنبه 4 اسفند ماه ساعت 16 با حضور کارشناس متخصص در فرهنگ سرای فناوری اطلاعات برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای فناوری اطلاعات، در این برنامه  جمشید اکبر زاده  رضایی، متخصص جلوه های ویژه در سینما  با نمایش برش هایی از فیلم ها  به نقد و بررسی نکته های فناوری اطلاعات در آنها می پردازد.

آشنایی با مفاهیم فناوری اطلاعات و ارتباطات، آشنایی با فرهنگ فناوری اطلاعات و ارتباطات در هنر، سیر تحول و تکامل فناوری جلوه های ویژه در هنرهای نمایشی، کاربردهای جلوه های ویژه درتئاتر و تاثیر خلاقیت در جلوه های ویژه از مهم ترین محورهای مورد بحث در این برنامه است.

علاقمندان می توانند برای شرکت در این کارگاه  پس از ثبت نام رایگان به  فرهنگ سرای فناوری اطلاعات واقع  در تقاطع خیابان های جمهوری اسلامی و کارگر مراجعه یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66902138 تماس بگیرید.   

 

 

 

سخنرانان

دکتر جمشید اکبر زاده رضایی
دکتر جمشید اکبر زاده رضایی
متخصص جلوه های ویژه در سینما و تئاتر

برگزارکنندگان

آدرس

تهران میدان انقلاب- تقاطع خیابان های جمهوری و کارگر - فرهنگ سرای فناوری اطلاعات

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

فرهنگسرای فناوری اطلاعات

رویداد های برگزارشده۶۰
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر