رویداد به پایان رسیده است!
دوره فروش حرفه ای + 24 ساعت آموزش ویژه + ارائه مدرک بین المللی در تاریخ دوشنبه ۱۸ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
دوشنبه ۲۲ مهر ساعت ۱۷:۰۰

دوره فروش حرفه ای + 24 ساعت آموزش ویژه + ارائه مدرک بین المللی

  • رایگان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


دوره فروش حرفه ای

 

هر سازمانی و کسب و کاری، بدون توجه به نوع کاری که انجام میدهد، کافی است در یک نکته خوب عمل کند و آن هم فروش است. فروش جریان درآمدی هر سازمانی است که اگر این قسمت از کسب و کار به خوبی عمل کند، در واقع میتوان گفت که حال آن مجموعه خوب است. دوره فروش حرفه ای را برای افراد و مجموعه هایی طراحی کرده ام که میخواهند این چرخه ی حیاتی را فوق العاده تر از همیشه کنند. شاید بتوان ادعا کرد که فروش و فروشندگی مهارتی است که اگر کسی در آن ضعیف باشد، بعید است بتواند در هر جامعه ای (مستقل از فرهنگ آن) رشد قابل توجهی را تجربه کند

ضمن تقدیر از همراهی شما در دوره های قبلی دوره فروش حرفه ای ، خرسندیم که افتخار همراهی با شما را در چهارمین دوره فروش حرفه ای داریم. از 22 مهرماه، به مدت 24 ساعت شما یک فروشنده حرفه ای خواهید شد که توانایی فروش هرچیزی را در هر شرایطی خواهید داشت و نگران رکودها و تورم بازار نخواهید بود. اقتصاد ایران یک اقتصاد خاص در دنیاست که با رعایت نکات اساسی دوره فروش حرفه ای میتوان در آن درآمد فوق العاده مناسبی کسب کرد. دوره فروش حرفه ای برای افرادی طراحی شده است که به بیش از آنچه که دارند فکر میکنند.

 

بیشتر کردن فروش و سودآوری به جای کاهش هزینه ها!

استراتژی فروش شامل یک برنامه است که برند یا محصول یک شرکت را در موقعیت کسب مزیت رقابتی قرار می‌دهد. استراتژی‌های موفق فروش، به تمرکز روی مشتریان هدف و ارتباط با آن‌ها از روش‌های معنادار و مرتبط کمک می‌کنند؛ بنابراین نمایندگان فروش باید بدانند که محصولات یا سرویس‌های آن‌ها به حل مشکلات مشتریان کمک می‌کند یا خیر. در صورت استفاده و به‌کارگیری یک استراتژی موفق، نیروهای فروش می‌توانند درزمانی مناسب، مشتریان صحیح را هدف قرار دهند. برای برنامه‌ریزی و ساخت یک استراتژی موثر، باید به اهداف بلندمدت فروش نگاه کنید و هم یک آنالیز کامل از چرخه فروش کسب‌وکار داشته باشد. همچنین در دوره فروش حرفه ای به شما می آموزیم که با افراد فعال در زمینه فروش جلساتی را برگزار کنید و در مورد اهداف شغلی با آن‌ها وارد صحبت شوید.


فروش حرفه ای

سرفصل های دوره فروش حرفه ای

• شکستن ذهنیت های غلط فروش
• فرآیند گرایی به جای نتیجه گرایی
• تکنیک های تاثیر گذاری در مخاطب
• شخصیت شناسی در فروش
• استراتژی های فروش
• بازاریابی محصول و درک مشتری
• تبدیل نه به میخوامش
• ارزیابی عملکرد فروش
• انگیزه دادن به کارکنان فروش
• آموزش بستن و گرفتن پول از مشتری

 

آموزش

 

حالا وقتشه...

 

در دوره فروش حرفه ای که از دوشنبه 22 مهرماه به مدت 24 ساعت در 8 هفته هر دوشنبه ساعت 17 الی 20 بعدازظهر برگزار میگردد به شما می آموزیم که چطور هر چیزی را در هر شرایط بدون هیچ گونه نگرانی بفروشید... برای ثبت نام علاوه بر همین صفحه، میتوانید با شماره های 02188773214 و 02188886234 خانم صابری و آقای حاج محمدی تماس بگیرید

 

لینک مسیریابی : (بر روی لینک زیر کلیک نمایید)


مرکز کارگزاری بانک صنعت و معدن (خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، بن بست 34) 

 

درباره مصطفی طاهری


من مصطفی طاهری کارشناس مدیریت صنعتی، دانشجوی دکترای مدیریت کسب و کار و مدرک کارآفرینی از دانشگاه صنعتی شریف، مدرس دوره هوش هیجانی هستم. تاکنون اثار زیادی (نظیر: کمتر بیشتر است، میفروشمت، منِ بهتر و...) را منتشر کرده ام و جدیدترین آن کتاب باهوش هیجانی است. قصد دارم به شما کمک کنم تا بازدهی سازمان و مجموعه خود را بهتر کرده و توسعه دهید. سال 97 آموزش حرفه ای را آغاز کرده و به بیش از 1000 نفر آموزش حضوری داده ام. افراد زیادی نیز آموزش های غیرحضوری ما را دنبال کرده و میکنند. اکنون این دوره حرفه ای برای شما محیا شده تا خود را آماده یک سال هیجان انگیز کنید. پس درنگ نکنید و همین حالا ثبت نام کنید!!

گارانتی بازگشت وجه

 

سایر اطلاعات و دوره ها:

مدرس

مصطفی طاهری
مصطفی طاهری
نویسنده و کارآفرین از دانشگاه شریف

برگزارکنندگان

عصر خلاقیت
عصر خلاقیت
کارگزاری بانک صنعت و معدن
کارگزاری بانک صنعت و معدن

آدرس

تهران خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، بن بست 34

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

عصر خلاقیت

برگزار کننده سمینارهای آموزشی در سراسر ایران

رویداد های برگزارشده۳۳
رویداد های فعال۰