دوره فروش حرفه ای + 1 ماه + 16 ساعت آموزش ویژه + ارائه مدرک

شروع:
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۹۸ ۱۵:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۸ ۱۹:۰۰
مکان: تهران
دوره فروش حرفه ای + 1 ماه + 16 ساعت آموزش ویژه + ارائه مدرک
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات

دوره فروش حرفه ای

 

فروش، جریان درآمدی هر سازمانی است که اگر این جریان صحیح کار نکرده و اداره نشود، چرخه آن سازمان معیوب میگردد. ما در دوره فروش حرفه ای به دنبال این هستیم که فرآیند فروش را تصحیح کرده و با دانش جدید، کمک کنیم که سازمان شما بهتر بفروشد و در نتیجه توسعه یابد. استراتژی فروش شامل یک برنامه است که برند یا محصول یک شرکت را در موقعیت کسب مزیت رقابتی قرار می‌دهد. استراتژی‌های موفق فروش، به تمرکز روی مشتریان هدف و ارتباط با آن‌ها از روش‌های معنادار و مرتبط کمک می‌کنند؛ بنابراین نمایندگان فروش باید بدانند که محصولات یا سرویس‌های آن‌ها به حل مشکلات مشتریان کمک می‌کند یا خیر. در صورت استفاده و به‌کارگیری یک استراتژی موفق، نیروهای فروش می‌توانند درزمانی مناسب، مشتریان صحیح را هدف قرار دهند.

برای برنامه‌ریزی و ساخت یک استراتژی موثر، باید به اهداف بلندمدت فروش نگاه کنید و هم یک آنالیز کامل از چرخه فروش کسب‌وکار داشته باشید. همچنین باید با افراد فعال درزمینه فروش جلساتی را برگزار کنید و در مورد اهداف شغلی با آن‌ها وارد صحبت شوید.

 

دوره فروش حرفه ای

 

بیشتر کردن فروش و سودآوری به جای کاهش هزینه ها!

پیاده‌سازی این تمرین‌ها به مالکان کسب‌وکارها و مدیران کمک خواهد کرد تا در مورد فواصل فروش، تغییرات فصلی و نیروهای ایجاد انگیزه برای تیم فروش، اطلاعاتی را به دست آورند.

بعد از ایجاد استراتژی‌های بلندمدت فروش بر پایه اهداف بلندمدت، مدیران فروش باید بر اساس استراتژی‌های بلندت مدت، استراتژی‌های ماهیانه و هفتگی را ایجاد کنند. به این وسیله، می‌توان عملکرد تیم فروش در بازه‌های زمانی کوتاه‌مدت را اندازه‌گیری کرد.حالا وقتشه...

 

ما در این دوره ی ۴ جلسه ای که از چهار شنبه ۴ اردیبهشت ماه به مدت ۴ جلسه در ۴ هفته هر چهار شنبه ساعت ۱۵ الی ۱۹بعدازظهر برگزار میگردد به شما می آموزیم که چطور محصولات خود را بفروشید و مشتریان خود را راضی نگهدارید…

 

لینک مسیریابی : (بر روی لینک زیر کلیک نمایید)


باشگاه کارآفرینی تیوان (طرشت شمالی، بلوار شهید تیموری، بالاتر از مترو شریف، پلاک ۱۸۰)

 

درباره مصطفی طاهری


من مصطفی طاهری کارشناس مدیریت صنعتی، دانشجوی دکترای مدیریت کسب و کار و مدرک کارآفرینی از دانشگاه صنعتی شریف، مدرس دوره هوش هیجانی هستم. تاکنون اثار زیادی (نظیر: کمتر بیشتر است، میفروشمت، منِ بهتر و...) را منتشر کرده ام و جدیدترین آن کتاب باهوش هیجانی است. قصد دارم به شما کمک کنم تا بازدهی سازمان و مجموعه خود را بهتر کرده و توسعه دهید. سال 97 آموزش حرفه ای را آغاز کرده و به بیش از 1000 نفر آموزش حضوری داده ام. افراد زیادی نیز آموزش های غیرحضوری ما را دنبال کرده و میکنند. اکنون این دوره حرفه ای برای شما محیا شده تا خود را آماده یک سال هیجان انگیز کنید. پس درنگ نکنید و همین حالا ثبت نام کنید!!

گارانتی بازگشت وجه

 

سایر اطلاعات و دوره ها:

مدرس

مصطفی طاهری

مصطفی طاهری

نویسنده و کارآفرین از دانشگاه شریف

برگزارکنندگان

عصر خلاقیت

عصر خلاقیت

آدرس:تهران بلوار تیموری، پلاک 180، پژوهشکده انرژی دانشگاه صنعتی شریف