رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه 1 روزه نجات کسب و کار در تاریخپنج‌شنبه ۳ آبانبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه 1 روزه نجات کسب و کار

شروع:
پنج‌شنبه ۳ آبان ۹۷ ۱۵:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۳ آبان ۹۷ ۱۹:۰۰
کارگاه 1 روزه نجات کسب و کار
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

 

کارگاه یکروزه نجات کسب و کارها از بحران اقتصادی کنونی

کارگاه آموزشی نجات کسب و کارها از بحران اقتصادی کنونی با حضور دکتر مهرداد رادمهر از اساتید برجسته دانشگاه آزاد اسلامی و مشاور کسب و کارها در برنامه تلویزیونی پایش در کافه استارت آپ برگزار می گردد.

 

هدف از برگزاری این کارگاه نجات کسب و کارها از ورشکستگی و بقاء می باشد.

توصیه می شود متن ذیل را مطالعه نمایید.

شرایط رکود و متلاطم اقتصادی کشور و مشکل عمده صنایع و کسب وکار ها در توسعه بازار و جذب مشتریان، مانع تحقق اهداف مالی کسب وکارها خواهد شد.


از طرفی هم نرخ بالای شکست، عدم رشد مناسب، افزایش هزینه های سازمان ها، پیامد کسب وکارهایی است که خود را نسبت به شرایط جدید تطبیق نداده اند.

لذا بهره گیری از ابزار و راهکارهای متفاوت و آموزده شده، ارزش پیشنهادی گروه مشاوران کسب وکار برای مجموعه های اقتصادی در کشور می باشد.
مطالعات سرمایه گذاری، مشاوره راهکارهای توسعه بازار، برنامه ریزی برای ارتقا عوامل استراتژیک سازمان، راهبری اقدامات تبلیغاتی، کمپینهای افزایش مشتریان، پیاده سازی پروژه های افزایش بهره وری و توانمندی منابع انسانی کسب وکارها، بخشی از خدمات گروه مشاوران کسب وکار می باشد.
در این راستا گروه مشاوران؛ به تدارک طرح های پیشنهادی و تیمهای مشاور کسب وکار جهت احیا کسب وکارهای دچار مشکل در این فضای اقتصادی پرداخته است.

چه مباحثی در این کارگاه آموزش داده خواهد شد:

 

تست مامان:

قبل از اینکه محصولی وارد بازار شود و یا یک کسب و کار جدیدی راه اندازی کنیم باید اعتبار سنجی کنیم که آیا این کسب و کار جواب خواهد داد و مشتریان خودمان را داریم و یا خیر؟

روش های معمولی تحقیقات بازار، تکمیل پرسشنامه ها و پرسجوهای میدانی است، این روش معمولا به خطا میرود و مردم معمولا یا اشتباه جواب می دهند، مثل مامان ها که معمولا از شما نظر می پرسند و اما در زمان خرید نظر دیگری دارند و کار خودشان را انجام میدهند.

در این بخش به ما آموزش داده می شود که چه سوالاتی پرسیده شود و چگونه پرسیده شود که درست جواب دهد و نتیجه ی مورد نظر را دریافت کنیم.

 

 

تحلیل شکست کسب و کارها در ایران:

یکی از مشکلات کسانی که کسب و کاری را راه می اندازند و یا می خواهند کسب و کاری داشته باشند این است که همیشه راه امتحان شده و تست شده را دوباره تست می کنند، راه میانبر برای موفقیت این است که بدانیم علت شکست و یا ورشکستگی خیلی از کسب و کارها، اصناف و مغازه ها در ایران چیست؟؟ و سعی کنیم با برطرف کردن آنها به ویژه در سالی که پیش روی داریم و بسیاری از کسب و کار در آن با مشکل رویرو می شوند خودمان را ایمن کنیم!
این بخش از کارگاه را به تمامی مشاغل پیشنهاد می دهیم هرگز هرگز و هرگز از دست ندهند!

 

استراتژی های جدید بازاریابی:

اگر قرار باشه ما کاری که هر روز در زندگی انجام می دهیم را تکرار کنیم قطعا به همان نتایجی می رسیم که تا دیروز داشتیم برای رسیدن به نتایج جدید حتما باید از ابزار جدید و روش های جدید استفاده کرد.

در این بخش یعنی استراتژی های جدید بازاریابی سعی می کنیم با روش های کم هزینه و نوآورانه ی بازاریابی و تبلیغات آشنا باشیم.

 

 

بررسی سناریوهای اقتصادی

یکی از مهمترین ضعف های اقتصادی ما در کشور و در کسب و کارها این است که برنامه ریزی و هدف گذاری مناسبی ندارند و صرفا به انجام فعالیت های روزمره و خدماتی که دارند می پردازند در صورتی که اگر توجه کنند به شرایط و روند های اقتصادی، بهترین تصمیمات را می توانند برای خرید و یا تغیرات در کسب و کارشان بگیرند.

در این بخش به سناریوهای مختلف اقتصادی پرداخته می شود و از مخاطبین خواسته می شود که برای کسب و کار خودشان بطور خاص هدف گذاری و برنامه ریزی کنند.

 

 قیف بازاریابی

در این بخش یادمیگیریم که مشتریان بالقوه را به مشتریان بالفعل تبدیل کنیم و مشتریان بالفعل را به مشتریان وفادار کنیم.

اگر ندانیم که چه مراحلی را باید با مشتریان طی بکنیم ممکن هست که مشتریان را جذب کسب و کارمان کنیم، اما نمی توانیم آن ها را نگه داریم و فروشمان را افزایش دهیم!

 

 

کانال فروش اینترنتی

 یکی از مهمترین راه کارها و استراتژیهای افزایش فروش اینترنتی، مسیرهای دسترسی های مشتریان به کالا ها را افزایش میدهیم تا مشتری به راحتی بتواند به محصولات و کالای ما دسترسی پیدا کند.

بنابر این در این بخش از کارگاه تمرین می کنیم و آمورش می دهیم که چطور کانالهای فروشمان را در بازارهای مصرفی، بازارهای تجاری، بازارهای خرده فروشی، عمده فروشی ها و کانال های فروش اینترنتی تقویت کنیم.

 

سخنرانان

دکتر آرش رادمهر

دکتر آرش رادمهر

دکترای مدیریت کارآفرینی

عضو پژوهشکده مطالعه، تحقیق و توسعه کسب و کارها
استاد دانشگاه آزاد واحد تهران شمال
مشاور کسب و کارها در برنامه تلویزیونی پایش
مشاور توسعه کسب و کار و بازاریابی
کارآفرین حوزه کسب و کار اینترنتی و مشاور استارت آپ ها

برگزارکنندگان

پژوهشکده مطالعه، تحقیق و توسعه کسب و کار

پژوهشکده مطالعه، تحقیق و توسعه کسب و کار

مهدی قاسمی

مهدی قاسمی

مدیرعامل هلدینگ طراحان ایده پرداز کاسپین

مدیرعامل هلدینگ طراحان ایده پرداز کاسپین
مدیر کافه استارت آپ
مدیرعامل دپارتمان آموزشی تکنولوژی برتر
عضو کانون اندیشه ورزان فردا
عضو باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان
عضو پارک علم و فن آوری غرب کشور
عضو پژوهشکده آینده پژوهی باریخ
مشاور کسب و کارهای نوپا
تئورسین اقتصادی
مشاور تیم سازی و ارتقاء تیم

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی

آدرس:تهران تهران - ضلع شمال شرقی میدان ولیعصر - جنب بانک ملی - پلاک 13 - طبقه 6 - راهروی شرقی - کافه استارت آپ