رویداد به پایان رسیده است!
اولین سمینار مدیریت کاربردی ایران در تاریخ جمعه ۵ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۵ مهر ساعت ۰۹:۰۰

اولین سمینار مدیریت کاربردی ایران

 • رایگان
 • تهران
 • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

چرا به این سمینار نیاز دارید


من ارشیا دکامی هستم، دارای سابقه 15 سال مدیریت اجرایی در سازمان های بزرگ ایرانی و مشاوره مدیریت همچنین تدریس مدیریت کاربردی برای اولین بار در ایران.

طی این سالها با چند سوال شایع و تکراری از سوی اغلب مدیران مواجه شدم:

 • برای مدیریت در ایران چکار باید بکنم؟
 • چطور میتوانم در ایران مدیر موفقی باشم؟
 • من تازه مدیر شدم و نمی دانم چکار باید بکنم؟
 • من متخصص خوبی هستم و حالا که مدیر شدم احساس می کنم نمیتوانم کارمندانم را به خوبی مدیریت کنم چکار باید بکنم؟
 • احساس میکنم مناسب مدیریت نیستم چون پیوسته در تلاشم ولی مشکلات تمامی ندارند؟
 • من کلاسهای مدیریتی زیاد رفتم اما هنوز غرق مشکلاتی هستم که بودم
 • چرا نیروهای من به خوبی کار نمی کنند و بی انگیزه هستند؟
 • چرا هر کسی را استخدام می کنم بعدا پشیمان می شوم؟ و یا خودش بعد از چند ماه می رود؟
 • من سالهاست مدیریت می کنم اما هنوز با کارمندانم مشکل دارم و کارمندانم به خوبی کار نمی کنند چکار باید بکنم؟
 • من برای مدیریت سازمان و مدیریت شرکتم مشکل دارم نمیدانم مشکل از من است یا کارمندان؟ خسته ام کردند
 • چرا من در کسب و کارم شکست خوردم با اینکه فروش خوبی داشتم؟

تمامی این سوالات به نظر متفاوت هستند ولی جالب اینجاست که همگی یک پاسخ دارند همگی تابعی از اسراری هستند که مدیران موفق به هیچ وجه به شما نمی گویند.

 

همایش مدیریت کاربردی

در ایران روند انتخاب مدیر به این صورت است که اول باید کارشناس خوبی باشید تا بعد مدیر شوید، حالا یا مدیر کسب و کار خودت می شوی (کارآفرین) و یا یک مدیر در سازمان مطبوع خود. اما به طور حتم هیچگاه آموزشهای لازم در مدیریت را فرا نگرفته و با همان تخصص خودتان مشغول مدیریت می شوید. سپس با سعی و خطا کردن، با اشتباهات فراوان و هزینه های شکست فراوانی که می دهید در نهایت بعد از 20 سال تجربه ممکن است به یک مدیر حرفه ای تبدیل شوید. که احتمال آن هم بسیار بسیار پایین است. تازه اگر هم مدیری حرفه ای بشوید دیگر دیر است… این موضوع نیاز به اثبات ندارد چرا که در جامعه ما به خوبی مشهود است.
مشکل وقتی حادتر می شود که ناخواسته آسیب های فراوانی به کارمندان، مشتریان و کسب و کار خود می زنید. خودتان هم بی انگیزه، بی حوصله و خسته می شوید. شب و روز غرق کار می شوید ولی همچنان احساس می کنید هیچ چیز بهتر نمی شود. کارمندان پیوسته معترضند و با هم مشکل دارند. یکی میرود، یکی میاید، وضع اقتصاد هم که تعریفی ندارد. این می شود که غرق در مشکلات، بلاتکلیف می مانید.

البته ممکن است اگر آموزش پذیر باشید به سراغ کلاسهای آموزشی بروید و مدت زیادی را در این کلاسها سپری کنید و در نهایت ابزاری برای حل مشکلاتتان بدست نمی آورید. داستان برخی از این آموزشها را که خوب می دانید؟

برخی از این آموزشها فقط دو روز به تو انرژی می دهند، انگیزه می دهند و به اصطلاح شارژت می کنند که بروی و شرکت و تیمت را به یکباره متحول کنی. شما هم با همان شارژ به شرکت بر می گردی و میبینی با کوهی از مشکلات ریز و درشت مواجه هستی که نمی دانی از کجا شروع کنی؟ و اصلا چطور شروع کنی؟ چطور با این آموزشهای تئوری موقتی این مشکلات عجیب و غریب را حل کنی؟

در نهایت متوجه می شوی هیچ کاری از دستت بر نمی آید و تو می مانی و همان مشکلات همیشگی و البته چند اصطلاح قلمبه سلمبه که برای کلاس کار بد نیست.


حتما می پرسید من از کجا اینها را می دانم؟


ساده است، برای اینکه من سالها جای تو بودم. سالها در شرکت های مختلف مدیریت کردم و بارها و بارها در این دوره ها شرکت کرده و بارها این مسیر را طی کردم. به همین خاطر می توانی به من اعتماد کنی من از جنس خودت هستم یک مدیر با تجربه … من خوب درکت می کنم و توصیه های بی نقصی برایت دارم. من خوب می دانم با آن مشکلات چکار باید کرد. من این مشکلات عجیب غریب را با پوست و استخوان لمس کردم. سالها شکست خوردم و سالها به دنبال راهکارهای عملی و کاربردی بودم و خوب می دانم از چی حرف می زنم.داستان من چیست؟ چطور تبدیل به یک مدیر گرانقیمت شدم؟


من 15 سال پیش، در یک کارخانه، راکتورهای شیمیایی را تمیز می کردم، داخل راکتور می رفتم و با کارک مواد شیمیایی دیواره های راکتور را تمیز می کردم، در واقع کارگر تولید بودم. به خاطر اینکه کارم را خوب انجام می دادم، طبق معمول همه شرکت ها، کم کم رشد کردم و سرپرست یک واحد آبکاری شدم که چند نفر نیرو هم داشتم. همانجا بود که با خرابکاری عمدی یکی از کارمندانم که به او مرخصی نداده بودم، تلنگر محکمی به من خورد و سوالات زیادی ذهن من را به خود مشغول کرد. چرا اینکار را کرد؟ من باید چکار می کردم؟ مدیران موفق چکار می کنند؟ آیا مدیریت هم یک تخصص است؟ اگر این طور است پس چرا من بدون هیچ آموزشی در مدیریت، مدیر شدم؟ من باید چطور باید عمل کنم؟ چطور میتوانم مدیری موفق باشم؟ چطور میتوانم با همین نیروها بهترین بهره وری را بگیرم؟ چطور میتوانم پله های ترقی و رشد را به سرعت طی کنم و مدیریت را به صورت حرفه ای انجام دهم؟

سالها به دنبال پاسخ هایی در خور برای این سوالات بودم، ده سال روی پاسخ این سوالات وقت گذاشتم. در این مدت مدیر تولید شدم، مدیر فنی شدم، مدیر کارخانه شدم، مدیر عامل شدم، مشاور مدیریت شدم و حالا یک موسسه آموزش مدیریت کاربردی فوق العاده فعال دارم. و جالب است بدانید پاسخ این سوالات از من یک مدیر گران قیمت ساخت. من اسرار مدیریت موفق در ایران را کشف کردم. آموزشهای زیادی دیدم سمینارها و دوره های آموزشی مختلفی را طی کردم به دانشگاه رفتم و مدیریت خواندم اما واقعاً هیچکدام نتوانستند پاسخی مناسب به آن سوالات بدهند. ولی من آن پاسخ ها را یافتم…

 

همایش ارتباطات

 

من مهارتهای ضروری مدیریت در ایران را کشف کردم. آنها می توانند زندگی کاری و دنیای مدیریتی شما را متحول کنند. این مهارتها می توانند کارمندان و مشتریان شما را شگفت زده کنند. برای هر کدام از این مهارتها، تکنیکها و روشهای بسیار زیادی را ابداع کردم که به سرعت عملی هستند و نیاز به هیچ دانش و تحصیلاتی ندارند. آنها با سرعت عجیبی همه چیز را بهبود می دهند. می دانم باورش برایتان سخت است اما یک نمونه عالی از این تکنیک ها درست بعد از ثبت نام برای شما ارسال می شود که قبل از حضور در سمینار به این اطمینان فوق العاده برسید و با ذهنی شفاف و قلبی مطمئن و البته تشنه یادگیری قبل از ساعت 9 صبح روی صندلی منتظر نشسته باشید. ایمان دارم که این را می گویم.

حالا من میخواهم در 4 ساعت دنیای مدیریت شما را متحول کنم من این قول را به شما می دهم که بعد از این 4 ساعت دیگر مثل گذشته به مدیریت نگاه نکنید و قول می دهم که با یک برنامه قوی و اجرایی برگردید.

 

 


تا حالا ما در این راستا چکار کرده ایم؟


من طی سه سال گذشته بالغ بر 1700 مدیر را آموزش داده ام . آموزشگاه ما فعالترین آموزشگاه مدیریت در ایران بوده است و بالغ بر 12000 نفر ساعت آموزش مدیریتی داشتیم البته آموزش مدیریت کاربردی. گروه ما یکی از پرکارترین گروه های آموزش کسب و کار در ایران است که به طور پیوسته در حال برگزاری کارگاه های آموزش مدیریت کاربردی هستیم و صدها ویدیو و هزاران مطلب آموزش مدیریت کاربردی تاکنون منتشر کرده ایم.

 مهم نیست کجای ایران هستید و چند کارمند دارید، یک نفر یا هزار نفر، مهم این است که الان اینجایید و باید اقدام کنید تا طی 4 ساعت، یکبار برای همیشه تکلیف خودتان و تیمتان را با مدیریت روشن کنید. تکلیف خودتان را با رهبری روشن کنید. و این ارزشش را دارد که از هر نقطه ی دنیا بیایید و بنشینید و اینها را بشنوید.

جالب اینجاست که شما با شرکت در این همایش کاملا متوجه می شوید که چطور مدیرانی عالی انتخاب کنید، چطور مدیران و سرپرستان زیر مجموعه خود را به سمت یک مدیریت پایدار و قدرتمند هدایت کنید. می دانید که… آنها هم بدون هیچ آموزشی در مدیریت مدیر شدند…

شما حق دارید بدانید مدیران شما چه مسیری را باید برای موفقیت در شغل شان طی کنند

و جذابتر و جالبتر اینکه خود آنها هم همیشه به دنبال این موضوع بوده اند و هستند. آنها را هم بیاورید تا با شما هم زبان شوند.


 

سوالات متداول

این همایش مناسب چه کسانی است؟
تمامی کسانی که در حال مدیریت هستند چه یک نفر چه هزار نفر تفاوتی ندارد. همچنین افرادی که علاقمندند رشد کنند و مدیر شوند و درآمد خودشان را چند برابر کنند.
چرا این همایش متفاوت است؟
همانطور که در بالا خدمتتان کامل توضیح دادم شما در این همایش قرار است مسیر واقعی و کاملا عملی و کاربردی مدیر شدن را بیاموزید. در اینجا خبری از تئوری نیست. این همایش به شما کمک می کند که یکبار برای همیشه تکلیفت را با مدیریت و رهبری مشخص کنید.
چرا ظرفیت آن محدود است و یک همایش خیلی بزرگتر برگزار نمی کنید؟
چون من اصولا علاقمند به سمینارهای شلوغ نیستم. دوست دارم هر کسی از سمینار بیرون می رود با ذهنی کاملا باز، آزاد و با یک برنامه و نقشه راه برای آینده مدیریتی خودش سازمانش و شرکتش باشد. من هدفم این است که هر کسی به سمینار می آید با دستی پر برگردد.
چرا تکرار نمی شود؟
بله این آموزشها دیگر تکرار نمی شوند چرا که اینها اسراری هستند که هیچکس به شما نمی گوید. شما باید سالها هزینه کنید سالها وقت بگذارید سعی و خطا کنید تا بتوانید به این اسرار دست پیدا کنید. از طرفی این سمینار حاصل یک تصمیم عجیب من است. و میخواهم یکبار برای همیشه پاسخ سوالات حیاتی که سالهاست از من پرسیده می شود و قطعا سوال ذهنی شما هم هست بدهم. بنابراین از دست دادن این فرصت طلایی جایز نیست.
آیا برای دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان هم مفید است؟
قطعا مفید است . چرا که در دانشگاههای ما هیچ مطلب کاربردی آموزش داده نمی شود. فقط یک سری مطالب کهنه و منسوخ شده مربوط به ۵۰ سال پیش را آموزش می دهند. در صورتی که مدیریت علم فیزیک و ریاضی نیست، در مدیریت همیشه دو بعلاوه دو چهار نمی شود بلکه در هر سازمان، کشور و فرهنگی جواب متفاوتی خواهد داشت. حتی جواب امروز این معادله با فردا متفاوت است. در این همایش این عزیزان می توانند مسیر مدیریت در دنیای واقعی را بیاموزند و به محض ورود به کار با انجام این اقدامات همه را شگفت زده کنند و به سرعت پله های ترقی را طی نمایند. من این قول را به آنها هم می دهم.
چرا ارشیا دکامی برای این همایش فرد مناسبی است؟
ارشیا دکامی 15 سال سابقه مدیریت در سازمانهای بزرگ ایرانی را دارد و تسلط کافی به محیط های کاری ایران دارد. او طی چندسال گذشته 1700 مدیر حرفه ای را آموزش داده است. که هر کدام از انها توانسته اند تغییرات شگرفی در سازمانها و محیط کار خود به وجود بیاورند برخی از آنها سازمانهای خود را چندین برابر کرده اند. ارشیا دکامی تکنی های بسیار زیادی در مدیریت کاربردی ابداع کرده است که هرکدام به نوبه ی خود تاثیرات فوق العاده ای در دنیای مدیریت کاربردی در ایران داشته اند.

چرا باید در این همایش شرکت کنم؟


1. دریافت برنامه جامع مسیر موفقیت در مدیریت
امروزه افراد بدون هیچ آموزشی در مدیریت، مدیر می شوند و سالها سعی و خطا می کنند، سالها هزینه می دهند و سالها وقت را از دست می دهند تا شاید بتوانند مسیر درست در مدیریت را بیابند. شما در این همایش به طور شفاف و قابل لمس، درک می کنید که برای مدیری موفق شدن، چکار باید کرد. چه مهارتهایی را باید یاد بگیرید و نقشه راه مدیریت خود را ترسیم می کنید.

 2. عضویت در گروه تلگرامی "شبکه مدیران"
مدیران هر روزه در محل کار خود با مشکلات متعددی روبرو می شوند که وجود یک مشاور برای نظرخواهی و کمک گرفتن می تواند تصمیماتی که دقبال این مشکلات می گیرند را بسیار هدفمندتر و تاثیر گذارتر نماید.  ما یک گروه به نام شبکه مدیران ساخته ایم که مدیان می توانند روزانه مشکلات و مسائل خودشان را در آنجا مطرح و از مشاوره ها بهره بگیرند

 
3.فرصت شبکه سازی با مدیران سازمان های دیگر
شبکه سازی یکی از قدرتمندترین ابزارهای موفقیت است که متاسفانه کمتر مورد توجه قرار گرفته است در طی این همایش شما فرصت فوق العاده ای را در اختیار دارید تا بتوانبد اینکار را انجام دهید. کارت ویزیت فراموش نشود و البته یک پرزنت قوی از خودتان.

 4. رونمایی از یک طرح فوق العاده مدیریت کاربردی برای اولین بار
در این همایش از یک طرح فوق العاده مدیریت کاربردی رونمایی می شود و برای اولین بار در این همایش در مورد آن صحبت می شود و البته امکانات ویژه ای هم برای شرکت کنندگان خواهیم داشت. توضیحات بیشتر در همایش داده خواهد شد.


ارشیا دکامی


بنیان گذار مدیریت کاربردی در ایران
نویسنده کتاب سرباز درون (نگاهی متفاوت به روانشناسی خشم و برای اولین بار در دنیا)
دارای 15 سال سابقه مدیریت در سازمان های بزرگ ایرانی
مدیر و موسس گروه آموزشی ارشیا دکامی- تنها مرکز آموزش مدیریت کاربردی در ایران
برگزاری 12000 نفرساعت دوره و سمینار آموزشی مدیریت کاربردی
مشاور شماری از مدیران ارشد دولتی و خصوصی
آموزش و تربیت ۲۶۰ مدیر حرفه ای برای غول های صنعتی ایران
نویسنده مقالات مدیریتی برای نشریات مختلف از جمله روزنامه روزان، عصر ایران، ماهنامه بین المللی نفت و انرژی و…
نویسنده حدود 3200 یادداشت مدیریت کاربردی
نویسنده کتاب 5 جلدی مدیریت کاربردی در ایران (بالغ بر 1000 صفحه در دست نشر)


ابداع برخی تکنیکهای اساسی در مدیریت کاربردی:

طراحی سیستم کنترلی در مدیریت به روش تارعنکبوت
سیستم سازی کسب و کار به روش عاسا
ارزیابی عملکرد کارا
تکنیک مدیریت زمان DT ویژه مدیران
برگ تجربه و …

سخنرانان

ارشیا دکامی
ارشیا دکامی
بنیانگذار مدیریت کاربردی در ایران

نویسنده کتاب سرباز درون (نگاهی متفاوت به روانشناسی خشم و برای اولین بار در دنیا)

دارای 15 سال سابقه مدیریت در سازمان های بزرگ ایرانی

مدیر و موسس گروه آموزشی ارشیا دکامی- تنها مرکز آموزش مدیریت کاربردی در ایران

برگزاری 12000 نفرساعت دوره و سمینار آموزشی مدیریت کاربردی

مشاور شماری از مدیران ارشد دولتی و خصوصی

آموزش و تربیت ۲۶۰ مدیر حرفه ای برای غول های صنعتی ایران

نویسنده مقالات مدیریتی برای نشریات مختلف از جمله روزنامه روزان، عصر ایران، ماهنامه بین المللی نفت و انرژی و…

نویسنده حدود 3200 یادداشت مدیریت کاربردی

نویسنده کتاب 5 جلدی مدیریت کاربردی در ایران (بالغ بر 1000 صفحه در دست نشر)

ابداع برخی تکنیکهای اساسی در مدیریت کاربردی:

طراحی سیستم کنترلی در مدیریت به روش تارعنکبوت

سیستم سازی کسب و کار به روش عاسا

ارزیابی عملکرد کارا

تکنیک مدیریت زمان DT ویژه مدیران

برگ تجربه و …

برگزارکنندگان

گروه آموزشی ارشیا دکامی
گروه آموزشی ارشیا دکامی
مرکز آموزش مدیریت کاربردی ایران


آدرس

تهران چهار راه ولیعصر سالن همایش فرهنگ و هنر

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

گروه آموزشی ارشیا دکامی

این گروه آموزشی خدمات آموزشی و مشاوره ای مدیریت را ارائه می دهد  این خدمات در قالبهای زیر ارائه می شوند: مشاوره حرفه ای مدیریت به سازمانها و صنایع برگزاری کارگاهها، دوره ها و سمینارهای آموزشی برگزاری کارگاهها و سمینارهای آموزشی ویژه سازمانها ارائه م

رویداد های برگزارشده۳۷
رویداد های فعال۰