رویداد به پایان رسیده است!
هم انديشي اكسل در دانشگاه تهران با حضور مستر اكسل ايران-گروه آموزشي آبان در تاریخپنج‌شنبه ۲۶ فروردینبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

هم انديشي اكسل در دانشگاه تهران با حضور مستر اكسل ايران-گروه آموزشي آبان

شروع:
پنج‌شنبه ۲۶ فروردین ۹۵ ۱۱:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۶ فروردین ۹۵ ۱۳:۰۰
مکان: تهران
موضوع:مدیریت / غیره
هم انديشي اكسل در دانشگاه تهران با حضور مستر اكسل ايران-گروه آموزشي آبان
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

با سلام و عرض تبريك به مناسبت سال جديد 1395

?

گروه آموزشي آبان در راستاي اهداف خود?با حمايت استاد سلام و انجمن اكسل ايران تصميم به برگزاري جلسات هم انديشي با عنوان "به كسب و كار هم كمك كنيم" گرفته و از تمامي شركت كنندگان دوره هاي آموزشي خود، علاقمندان به جلسات همفكري، دانشجويان، كارآفرينان و مديران و كارمندان ... در رشته ها و كسب و كارهاي مختلف دعوت بعمل آورده است.

اولين جلسه ي هم انديشي ما در زمينه ي نرم افزار اكسل و تحليل آن در كسب و كارهاي مختلف بعنوان ابزاري كه ميتواند يك شغل و عنوان و سمت را همين حالا نجات دهد، بررسي خواهد شد.

با حضور استاد برتر كشور در اين زمينه، جناب آقاي مهندس سعيد علي محمدي (مديريت انجمن اكسل ايران-مستر اكسل ايران)

اهداف اصلي هم انديشي هاي ما :

در اينجا قراره جمع بشيم و تجربيات مون رو به اشتراك بزاريم و به كسب و كار همديگه كمك كنيم...!

بطور مثال : مسلماً دوستاني هستند كه توانايي آموزش در اكسل رو دارن (مقدماتي و پيشرفته) و يا حتي حسابداري. ما در اينجا اعلام ميكنيم كه ميتونيم در اين قضيه از تجارب هم استفاده كرده و همچنين بستري رو براي آموزش دوستان بعنوان استاد فراهم كنيم و كلاس هايي رو به ايشان اختصاص بديم. هم انديشي و مشورت ميتونه تو كسب و كار ما تاثير مثبت بزاره :)

مثال : دوستي در يكي از شركت هاي بازرگاني به حسابداري نيازمند بود كه ما از شركت كننده هاي دوره هامون معرفي كرديم و تا بحال حدود 30 نفر از طريق ما شاغل شدن. شما هم ميتونين از بستر مناسبي، اين اشتراك رو داشته باشين.

نخستين هم انديشي حول محور اكسل ميچرخه و قراره اكسل رو تو كسب و كارهامون بررسي كنيم. از مهمترين اهداف اين رويداد، آشنايي بيشتر و بهتر دوستان با همديگه هستش. اطلاع از مشاغل يكديگر... استفاده از تجارب و همچنين گروه خوبي كه ميتونيم تو اين بازار رقابت،? دوستانه با هم تعامل داشته باشيم :)

عضويت در سوپر گروه تلگرام ما :)

آدرس:تهران تهران-خيابان كارگر شمالي-دانشگاه تهران-دانشكده ي فني پرديس 2