رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه آموزشی « شاهراهِ خود رهبری » با 90درصد تخفیف ویژه و ارائه‌ی گواهینامه‌ی بین‌المللی قابل اعتبار سنجی در تاریخ یکشنبه ۱۱ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
دوشنبه ۱۵ مرداد ساعت ۲۰:۰۰

کارگاه آموزشی « شاهراهِ خود رهبری » با 90درصد تخفیف ویژه و ارائه‌ی گواهینامه‌ی بین‌المللی قابل اعتبار سنجی

  • رایگان
  • شیراز
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحاتی که نیاز است بخوانید تا بدانید.


(مطالب این صفحه و به ویژه بخش پرسش های متداول را حتما بخوانید)

 

به مدت چهار ماه و در 15 کارگاه و جلسه ی گوناگون با ما باشید و به خودرهبری برسید و آینده ی پیش رو را بی همتا و فوق العاده آغاز کنید.


این دوره که قابلیت آن را دارد تا به‌عنوان یک دوره‌ی مستقل و کامل نیز معرفی گردد، برای این طراحی‌شده تا شخصیت و اندیشه‌ی شمارا آن‌چنان دگرگون نماید تا خودتان بتوانید آن‌کسی باشید که همیشه آرزو داشتید و گام در شاهراه کامیابی و دنیای بهتر بگذارید.
شخصیت و اندیشه‌ای که دارای شناخت، آگاهی، توان تحلیل درست، دارای برنامه و هدف، توان تشخیص نشانه‌ها، دارای انگیزه‌ای فراوان، توان گرفتن تصمیمات درست و مناسب با داشته‌ها و شرایط، روحیه‌ی معنوی، ارتباط با خداوندِ همه، توانایی ارتباط با درون و... است و دارنده‌ی آن، می‌تواند به خود رهبری رسیده و گام در شاهراه کامیابی و کمال بگذارد.


نام نویسی در این دوره بسته به امکان و انتخاب شما به دو صورت حضوری (در استان فارس و در یکی از شهرهای شیراز و یا جهرم) و به روش آموزش از راه دور (آنلاین) برگزار خواهد شد که در هر دو روش برگزاری ارتباط به صورت تعاملی و چهره به چهره خواهد بود.

دوره ی آنلاین مناسب افرادی است که امکان حضور در دوره را به صورت فیزیکی در محلی که تعیین شده دارند و دوره ی حضوری برای کسانی است که از سراسر ایران یا حتی جهان، قصد گذراندن این دوره را دارند ولی امکان حضور فیزیکی برای آن ها مقدور نیست.

دوره ی حضوری و آنلاین کاملا از هم جدا و به صورت مستقل برگزار خواهد شد و همزمان نیست.

 

*** توجه ویژه 1:

در دوره ی حضوری، بسته به استقبال و تعداد ثبت نام کنندگان، محل و آدرس دقیق برگزاری جلسات حداقل سه و حداکثر ده روز پیش از آغاز جلسه ی نخست به شرکت کنندگان معرفی و اطلاع داده خواهد شد.

 

*** توجه ویژه 2:

در هر دو دوره ی حضوری و آنلاین حداقل سه و حداکثر ده روز پیش از آغاز دوره، تقویم کامل کارگاه شامل تاریخ، ساعت آغاز، ساعت پایان، سرفصل، چکیده ی هدف هر 15 جلسه به صورت یکجا در اختیار ثبت نام کنندگان قرار خواهد گرفت.

 
***با آموزش و انجام خود رهبری،

«آینده ی شما می تواند هیچ شباهتی به گذشته ی شما نداشته باشد.»خود رهبری چیست؟!
خــود رهـبـری یـا رهـبـری خــود، فـرایـندی است که در آن، فـرد با به‌کـارگیری راهبـردهـای شناختـی و رفـتـاری، بـه‌درستـی بـر روی خـود تـأثیـر گذاشتـه و پنـدار، گفتـار، کـردار و رفـتـارهـای خـود را کاملاً در مسیر و در راستای هدف دلخواه خود هدایت و کنترل می‌نماید. 

آقا یا بانو هستید؟! جوان، میانسال یا سالخورده هستید؟! بیکار، شاغل و یا محصل هستید؟! موفق و یا شکست خورده هستید؟!مدیر و یا زیردست هستید؟! ثروتمند و یا تهی دست هستید؟! در ایران و یا خارج از ایران هستید؟! خانه دار، هنرمند، ورزشکار، کاسب، کارمند، کارگر، آموزگار یا... هستید؟

در روابط و شرایط عاطفی، زناشویی، کاری و حرفه ای، مالی، دوستانه، اجتماعی یا... مـوفـق و یا دچـار مشـکل هستید؟!

هرکسی، هرجایی، در هر شرایطی و یا در هر موقعیتی که هستید

در ابتدا باید این را خوب درک کنید که:

هشتاد درصد هر رویدادی، عامل درونی قابل تغییر، قابل هدایت، یا قابل کنترل دارد؛ و بدانید که جامعه پر است از ورشکست شدگان مالی، احساسی، روحی، روانی، خانوادگی و حتی اخلاقی و شخصیتی که روزگاری در اوج بوده‌اند و اینک سقوط کرده و به سلول تاریک تنهایی و شکست خزیده‌ و هرگز بر نخواسته‌اند.

پس اگر جزو این گروه هستید، یا اگر درحال سقوط هستید و یا حتی اگر در اوج به سر می برید و می خواهید همچنان اوج بگیرید، نیاز به مهارت و شخصیت مناسب، درست و کاملی  دارید که با تکیه بر آن بتوانید با خود رهبری، به اهداف، خواسته ها و حتی به آرزوهایتان در هر زمینه ای برسید.

شماره ی همراه برای تماس و ارتباط با محمدرضا حقیقت جو مربی این دوره:
09357353058

 

(مطالب این صفحه و به ویژه بخش پرسش های متداول را حتما بخوانید)

پرسش های متداول (مهم. حتما بخوانید)

چرا باید در این دوره‌ی هنرآموزی کارگاهی شرکت کنم؟
در کنار کسانی که همواره خود را در سلول تاریک ذهنی خود زندانی کرده‌اند و مدام دم از ناتوانی و نشدن‌ها می‌زنند و شدیداً نیازمند آموزه‌هایی هستند تا بتوانند پای از این زندان ذهن و ناتوانی و شکست بیرون گذاشته و خود را از رها کنند نیز باید گفت که اگر ثروت فراوان و یا شرایط و موقعیت‌های شاخص و بسیار نابی در زندگانی (چه مالی، چه‌کاری، چه تحصیلی و یا حتی خانوادگی و زناشویی و یا در هر حوزه‌ی دیگر) در اختیار کسانی قرار گیرد که از نگاه شخصیت و داشته‌های درونی، از آگاهی و شناخت و همچنین توان تحلیلی، تصمیم‌گیری و اجرایی کافی برخوردار نباشد، هرگز نخواهد توانست که آن ثروت فراوان و یا شرایط و موقعیت‌های ناب و شاخص را مدیریت و یا حفظ نماید؛ پس عدم وجود داشته‌های درونی و آگاهی، باعث خواهد شد که آن افراد، یا آن موقعیت‌ها را به‌سادگی از دست بدهند، یا تخریب و نابود کنند و حتی این امکان خواهد بود که آن شرایط، موقعیت و فرصت ناب را به تهدیدی خطیر و کشنده برای خود و زندگانی خود و دیگران بدل نمایند. حتی این اتفاق به‌وفور رخ‌داده است که کسی با تلاش زیاد به موفقیتی شگرف در هر حوزه‌ای (چه مالی، چه‌کاری، چه تحصیلی و یا حتی خانوادگی و زناشویی و یا در هر حوزه‌ی دیگر) دست یابد، ولی به دلیل عدم وجود داشته‌ها و توانایی‌های درونی لازم و کافی، نتوانسته آن موقعیت را حفظ نماید. جامعه پر است از ورشکست شدگان مالی، احساسی، روحی، روانی، خانوادگی و حتی اخلاقی و شخصیتی که روزگاری در اوج بوده‌اند و اینک سقوط کرده و به سلول تاریک تنهایی و شکست خزیده‌ و هرگز بر نخواسته‌اند. برای نمونه: کسی به سطح قابل قبولی از ثروت و موقعیت مالی، شغلی، ورزشی، هنری، اجتماعی و یا علمی رسیده است ولی به دلیل عدم توانایی‌های درونی و آگاهی‌های کافی و لازم، این به اوج رسیدن، سرآغاز یک سقوط سخت و خورد کننده خواهد بود که آسیب‌های آن، گاهی جبران‌ناپذیر خواهد بود. حتی به فراوانی دیده‌شده و همچنان دیده می‌شود که کسانی در زندگی خانوادگی و یا زناشویی، به موفقیت‌های چشمگیری در مال خود کردن انتخاب‌ها و فرصت‌ها دست‌یافته تا آنجا که غبطه و یا حسادت دیگرانی را برانگیخته است ولی به دلیل عدم وجود همان داشته‌های درونی، نتوانسته مدیریت کامل و درستی بر حفظ و ارتقای آن موقعیت‌های ناب و شاخص داشته باشد و هم‌اینک زندگی خانوادگی یا زناشویی شکست‌خورده‌ای را تجربه می‌کند که در آن آرزوی مرگ، کمترین آرزوی اوست. بر این اساس، هرکسی با هر جنسیت و فرهنگی و با هر فرهنگ، موقعیت و جغرافیای فکری و یا مکانی، نیاز به یک سری داشته‌ها و شناخت‌های درونی، شخصیتی دارد تا بتواند آن‌کسی باشد که آمادگی ورود به شاهراه کامیابی و یک دنیای بهتر را داشته باشد. هرکسی که می‌خواهد موقعیتی را کسب و یا حفظ نماید. این داشته‌های درونی لازم، شامل دو بخش موجود و ناموجود هستند که بخش عمده‌تری از این داشته‌ها می‌تواند اکتسابی باشد و با آموزش و تمرینات صحیح، ساده و کامل در وجود هنرجو ایجاد شود. همچنین داشته‌های موجود که خود به چند بخش خفته، خاموش، بیدار، پویا تقسیم می‌شوند نیز، برای اینکه بتوانند به‌خوبی مدیریت شوند نیاز به آموزش‌هایی راه گشا دارند تا بخش خفته بیدار و تقویت و تعدیل شود. پس به‌جرئت می‌توان گفت که آموزه‌های این دوره‌ی آموزشی کارگاهی برای همه مناسب است؛ حتی برای کسانی که در بالاترین سطوح موفقیت حضور دارند و همه می‌توانند و باید در این دوره‌ی بسیار لازم و کاربردی شرکت کنند؛ پس تبدیل به آن‌کسی شوید که همیشه آرزو داشتید و گام در شاهراه کامیابی و کمال بگذارید.
چرخه ی این دوره در مورد خود(شخص شرکت کننده) شامل چه مواردی می شود؟
چرخه ی این دوره به ترتیب شامل خود اندیشی، خود کاوی، خودشناسی، خودباوری، خودسازی، خود انگیزشی، خود پروری و خود مهرورزی می باشد که زیرمجموعه هایی نیز دارد. علاوه بر آن در این دوره بر روی ارتباط معنوی فرد با خداوند نیز کار کرده و احساس صمیمیت و نزدیکی بی نظیری را با خداوند در وجود فرد ایجاد خواهد نمود.
در حوزه ی خانوادگی و احساسی، به طور خلاصه و کلی این دوره چه بازدهی برای من خواهد داشت؟
کسی که خود شناسی رسیده باشد، احساسات، گفتار، اندیشه، کردار، و رفتار خویش را می شناسد و می تواند آن را مدیریت کند؛ و این خود رهبری، منجر به بهبود و افزایش تراز پیوندهای احساسی و خانوادگی او نیز واهد شد.
در حوزه ی شغلی و تحصیلی، به طور خلاصه و کلی این دوره چه بازدهی برای من خواهد داشت؟
مردمِ دارای شنات و توانمند، هم فرصت سازند، هم فرصت یاب؛ و این دو با باور به خود که همراه شوند موقعیت های ویژه، نو، بی همتا و کارآمدی را می سازند.
در حوزه ی اجتماعی و روابط، به طور خلاصه و کلی این دوره چه بازدهی برای من خواهد داشت؟
مردمان خودساخته، در اجتماع جایگاه بسیار ویژه ای دارند و همگان خواستار افزایش و نزدیکی هرچه بیشتر روابط با او در زمینه های گوناگون خواهند بود.
در حوزه ی روحی و روانی، به طور خلاصه و کلی این دوره چه بازدهی برای من خواهد داشت؟
مردم ودساخته، همواره درحال انجام خود شناسی، خودسازی و خود پروری هستند و همیشه به خود مهر می ورزند؛ از این رو همواره روح و روانی شاداب و توانمند دارند.
در حوزه ی انگیزشی و هدفمندی، به طور خلاصه و کلی این دوره چه بازدهی برای من خواهد داشت؟
هرگاه فرصت ها به فراوانی، خود را نمایان کنند و شخص، توانمندی از آن خود کردن آن ها را نیز در خود ببیند، خواه و ناخواه انگیزه و هدفمندی ناگهان آفریده شده و می درخشد.
در حوزه ی معنوی و خدا شناسی، به طور خلاصه و کلی این دوره چه بازدهی برای من خواهد داشت؟
خود شناسی، خدا شناسی است؛ و کسی که زیبایی درون، بیرون و پیرامون خود را بشناسد بی گمان، همواره روحیه ی معنوی بسیار خوبی خواهد داشت.
در حوزه ی مدیریتی و سازمانی، به طور خلاصه و کلی این دوره چه بازدهی برای من خواهد داشت؟
بی گمان مدیرانی خود ساخته که توان رهبری بهتری را دارا و در شناسایی موقعیت ها و فرصت ها نیز توانا باشند سازمان بهتری را ساخته و راهبری می کنند.
در حوزه ی مادی و مالی، به طور خلاصه و کلی این دوره چه بازدهی برای من خواهد داشت؟
بی گمان کسی که روابط کارآمد و ارزشمند بیشتر و توانایی شناسایی فرصت ها، موقعیت ها و توانمندی ها را داشته باشد، شرایط بهتر مالی و مالی را بسیار بیشتر و آسان تر از دیگران در برابر خود خواهد یافت.
پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
پیش نیاز علمی خاصی ندارد.
آیا گواهی پایان دوره به شرکت کنندگان داده خواهد شد؟
بله. پس از پایان دوره گواهینامه ی بین المللی فیریکی شرکت در دوره با هولوگرام و همچنین قابلیت اعتبارسنجی به شرکت کنندگانی که حداقل در 12 جلسه از 15 جلسه آموزشی این دوره حضور کامل و فعال داشته اند داده خواهد شد.
درصورت شرکت در این دوره، در چه صورت بهترین نتیجه را کسب خواهم نمود؟
1 - درصورتی که به صورت فعال در جلسات دوره شرکت نمایید. 2 - درصورتی که تمرینات هر جلسه را به صورت دقیق پساز هر جلسه انجام دهید. (تمرینات بسیار ساده هستند) 3 - درصورتی که با کسی یا کسانی در دوره شرکت کنید که بیشترین زمان را با آن ها صرف و بیشترین تاثیر را از هم می پذیرید. (اعضای خانواده، دوستان نزدیک، همکاران، همسر و فرزند و...)
وسایل و نیازمندی‌های آموزش برای شرکت‌کننده در دوره چیست؟ (به دقت و تا آخر بخوانید)
وسایل و نیازمندی‌های شرکت مفید در این دوره‌ی آموزشی – کارگاهی اگر به‌صورت غیرحضوری ( آموزش از راه دور و میتینگ) برگزار شود به سه دسته تقسیم می‌شود: دسته‌ی نخست: نیازمندی‌های ارتباطی و فنی 1 - اینترنت مطمئن و بدون قطعی با حداقل سرعت 512 مگابیت بر ثانیه و یا بالاتر. (هرچه سرعت تبادل بالاتر، کیفیت ارتباط نیز بالاتر خواهد بود) 2 – وسیله‌ی ارتباطی که قابلیت ارسال و دریافت باکیفیت صوت و تصویر و همچنین تایپ متن را داشته باشد و بتوان درصورت لزوم نرم‌افزار معرفی‌شده را بر روی آن نصب نمود. (وسیله‌ی مذکور شامل یکی از موارد تلفن همراه یا تبلت با سیستم‌عامل اندروید یا آی اُ اس دارای دوربین جلو باکیفیت، رایانه یا لپ‌تاپ با سیستم‌عامل مک یا ویندوز و دوربین یا وب کم. (هدفون و میکروفون سالم و باکیفیت در دسترس باشد) 3 – شارژ کافی اینترنت و نیز دستگاه ارتباطی. 4 – داشتن آدرس ایمیل فعال و یک آی‌دی تلگرام فعال. 5 – داشتن آی‌دی و نرم‌افزار اسکایپ نصب‌شده بر روی وسیله‌ی ارتباطی. ¬ دسته‌ی دوم: نیازمندی‌های محیطی 1 – قرار گرفتن در محیطی آرام و ساکت با نور مناسب که مانع برقراری باکیفیت و با آرامش آموزش نباشد. دسته‌ی سوم: نیازمندی‌های آموزشی (مشترک در دوره ی حضوری و دوره ی آنلاین) 1 – یک دفتر خطی دویست برگ. 2 – یک دفتر خطی صدبرگ. 3 - یک دفتر نقاشی شصت برگ یا بیشتر. 4 – دفترچه یادداشت پیش‌نویس، خودکار آبی، قرمز، سبز و سیاه. 5 – مداد مشکی، مداد قرمز، جعبه ی مداد رنگی، مدادتراش و مدادپاک‌کن.
بلیت پرینت شود یا خیر؟
بله. گرچه ما اعتبار ثبت نام کنندگان را با اطلاعاتی که زمان نام نویسی از آن ها می خواهیم می سنجیم و مورد تایید قرار می دهیم و همچنین با آن اطلاعات با شرکت کنندگان در تماس خواهیم بود و از نظر ما پرینت بلیت لازم نیست ولی شما می توانید برای اطمینان خود بلیت را پرینت بگیرید.
مربی این دوره ی آموزشی چه کسی است و با چه کسی زمانم را همراه خواهم شد؟
مربی این دوره: محمدرضا حقیقت‌جو نویسنده، سخنران، مشاور و مربی موفقیت، انگیزشی، خود رهبری و... نویسنده ی کتاب از سلول تنهایی تا شاهراه کامیابی (انتشارات نوروزی گرگان) تنها و نخستین کتابی که در زمان نگارش و پیش از طی مراحل دریافت مجوز و انتشار تمامی تیراژ پیش بینی شده ی آن در چاپ نخست توسط مردم پیش خرید شد. دارای مدرک بین المللی مربی گری خود رهبری از اروپا بنیانگذار این دوره و سبک آموزش دارای عنوان جوان نمونه در رشته ی مورد فعالیت خود ملقب به مرد نقره ای و کارتن خواب خودساخته برگزار کننده ی چندین دوره وبینار بسیار موفق کارتن خواب خودساخته مخترع بازی فکری مثلث برموده در سال 1381 و...
اطلاعات کلی این دوره چیست؟
دوره‌ی کارگاهی - آموزشی از سلول تنهایی تـا شاهراه کامیابی (شاهراه خود رهبری) نخستین دوره از سه‌گانه‌های از مفعول دیگران تـا فاعل خویشتن است که آموزه‌های آن توسط محمدرضا حقیقت‌جو نویسنده‌ی کتابی ارزشمند، پرمحتوا و بسیار کاربردی با همین عنوان و به دو صورت آموزش از راه دور و حضوری برگزار می‌شود و در دوره ی آنلاین (از راه دور) این امکان را فراهم می‌نماید تا هرکسی با هر امکاناتی، بدون جابجایی و سفر حتی بدون نیاز به سفرهای درون‌شهری و کوتاه، از هرکجای دنیا و بسیار ارزان از محلی که در آن قرار دارد (منزل، محل کار، کافی‌نت و...) بتواند در یک کلاس آموزشی واقعی که ارتباط چهره به چهره و تعاملی نیز در آن وجود دارد در آن شرکت کرده و آموزه‌های آن را در محیطی کارگاهی که بهترین نوع آموزش است دریافت نماید. این دوره که قابلیت آن را دارد تا به‌عنوان یک دوره‌ی مستقل و کامل نیز معرفی گردد، برای این طراحی‌شده تا شخصیت و اندیشه‌ی شمارا آن‌چنان دگرگون نماید تا خودتان بتوانید آن‌کسی باشید که همیشه آرزو داشتید و گام در شاهراه کامیابی و دنیای بهتر بگذارید. شخصیت و اندیشه‌ای که دارای شناخت، آگاهی، توان تحلیل درست، دارای برنامه و هدف، توان تشخیص نشانه‌ها، دارای انگیزه‌ای فراوان، توان گرفتن تصمیمات درست و مناسب با داشته‌ها و شرایط، روحیه‌ی معنوی، ارتباط با خداوندِ همه، توانایی ارتباط با درون و... است و دارنده‌ی آن، می‌تواند به خود رهبری رسیده و گام در شاهراه کامیابی و کمال بگذارد.
در جلسه ی نخست آموزش، حداقل دستاورد و آموزه های برای من چه خواهد بود؟
سه مرحله پیشگام برای آشنایی و آمادگی هرچه بیشتر: در این سه مرحله پیشگام، با مفاهیمی ابتدایی و ارزشمند آشنا خواهیم شد که به ما کمک خواهد کرد تا نه‌تنها برای آموزشی بهتر و آموزه‌هایی کاربردی‌تر آماده شوید بلکه با دانستن این مفاهیم بنیادین، بتوانید در مسیر زندگانی نیز این مفاهیم را رصد کرده و تشخیص دهید.
در جلسه ی دوم آموزش، حداقل دستاورد و آموزه های برای من چه خواهد بود؟
گام نخست: دنياي خود را بهتر و بيشتر بشناسيد. در این گام از آموزش با قوانین مهم و بنیادینی چون قانون «شناخت» و قانون «چندبارگی»، قانون «تک‌واژه» و قانون «جبر و اختیار» آشنا می‌شوید و کاربرد آن‌ها را در زندگی درک خواهید کرد. همچنین کاري که شما بايد در اين مرحله از آموزش انجام دهيد و آن را فرابگیرید اين است که چگونه جهاني که در آن حضور داريد را بيشتر بشناسيد. به سوی کانون، پيرامون و ديوارهای جهانتان گشت و گذار کنيد و از آن، نقشه ای آماده نماييد. روزنه هاي آن کدم‌اند، چه کساني در آن حضور دارند، انديشه ی مردمان دنيايتان چيست؟ از چه چيزي شاد يا اندوهگين مي شوند، چه چيزي شمارا در اين دنيا پايبند کرده است و... سپس همه را مکتوب می‌کنید و به صورتي خلاصه نويسي خواهید کرد که بتوانيد همراه خود داشته باشيد و از آن استفاده کرده و بهره ی لازم را ببريد. از هنگامي که این نخستين گام را برمی‌دارید تا زماني که آن گام را بر روي زمين بگذاريد، يعني در طي زمان حرکت نخستين گامتان، مهارت تازه اي را کسب خواهید کرد که آن مهارت، شيوه ي درستِ شناختِ پيرامون و چارچوب و گستره ي جايگاهي است که در آن حضور داريد و افزون بر آن خواهید توانست اين را بفهميد که چه اندازه جايگاهِ انتخاب هاي شما، در اينکه کجا باشيد تأثيرگذار است. شما در این مرحله و گام از آموزش خواهید فهميد که اين جهان را افراد پيروز مي سازند و به آن رسيدگي مي کنند تا هميشه خوب بماند و ويران نشود و اگر جهاني ويرانه است دليلش اين است که مردمان آن، رويکردي که مايه ي پيشرفت يا حفاظت از سلامت و شادابي آن مي شود را در پيوند با دنيايشان نداشته اند. شما درک خواهید کرد که همه ي دنياها در آغاز خوب و پررونق بوده اند ولي انتخاب ها باعث شده که جهاني بي تغيير بماند، دنيايي بهتر و جهاني ويران شود. شما خواهید آموخت که مردم موفق، هميشه دنياها را مي سازند و همه ي دنياهايي که افراد کامياب راستين و شايسته مي سازند هم، جهان هاي خوبي هستند ولي هنگامي که دنياهايي بي هيچ آزمون و شرايطي به دست همگان سپرده مي شود، آن دنيا يا درجا مي زند و پيشرفت رو به رشدي نمي کند و يا ويران مي شود. همچنین شما با مفهوم اینکه چه کسانی را می‌توان افراد موفق راستین نامید آشنا خواهید شد و همه‌ی این آموزه‌ها در ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه شما به ثبت و تأیید خواهند رسید و ماندگار خواهند شد.
دز جلسه ی سوم آموزش، حداقل دستاورد و آموزه های برای من چه خواهد بود؟
گام سـوم: موقعيت و جايگاه خود را در دنياي کنوني دقيق بشناسيد. در این گام از آموزش شما با مفهوم کلان‌شهر اندیشه و مردم، جایگاه‌ها و محله‌های آن آشنا می‌شوید. شما در طي گام سوم، اکتشافات جالبي خواهید داشت. در این گام، ياد خواهید گرفت و به درستي درک خواهید نمود که بايد بدانيد در کجاي دنيا حضور داريد و دريافتيد که انديشه ها، اعمال و انتخاب هاي درست يا اشتباهِ شما چگونگي و جايگاه کنوني و آينده ي شمارا مشخص مي کنند. شما در این گامي که طي خواهید کرد و بر زمين خواهید گذاشت، آگاه خواهید شد که برعکسِ گمانِ بسياري از آدم ها، نه تنها ميان محله هاي يک شهر و دنيا، مرزي وجود ندارد، چه بسا با خيابان هايي نيز به هم متصل هستند و در اين خيابان ها علائم، نشانه ها و حتي کساني براي راهنمايي شما وجود و آمادگي دارند. شما اينک و با طی این گام آگاه خواهید شد که در کجاي جهانتان حضور داريد و اين دنيايي که شما در آن ساکن شدهايد در کدام بخش دنياي بزرگتر، ساخته شده و قرار دارد. شما به‌روشنی خواهید دانست که درهرصورت و در هر شرايطي که باشيد مي توانيد باز به سمت درست يا نادرست حرکت کنيد و باز به‌روشنی و بدون شک درک خواهید نمود که همه چيز به انتخاب شما بستگي دارد. شما در این گام از آموزش مي دانيد کجا ايستاده ايد و قصد داريد به کدام سو حرکت کنيد و همه‌ی این‌ها در ضمیر شما نهادینه خواهد شد و شما را تبدیل به فردی آگاه خواهد نمود.
در جلسه ی چهارم آموزش، حداقل دستاورد و آموزه های برای من چه خواهد بود؟
گام سـوم: موقعيت و جايگاه خود را در دنياي کنوني دقيق بشناسيد. در این گام از آموزش شما با مفهوم کلان‌شهر اندیشه و مردم، جایگاه‌ها و محله‌های آن آشنا می‌شوید. شما در طي گام سوم، اکتشافات جالبي خواهید داشت. در این گام، ياد خواهید گرفت و بهدرستي درک خواهید نمود که بايد بدانيد در کجاي دنيا حضور داريد و دريافتيد که انديشهها، اعمال و انتخابهاي درست يا اشتباهِ شما چگونگي و جايگاه کنوني و آيندهي شمارا مشخص ميکنند. شما در این گامي که طي خواهید کرد و بر زمين خواهید گذاشت، آگاه خواهید شد که برعکسِ گمانِ بسياري از آدمها، نهتنها ميان محلههاي يک شهر و دنيا، مرزي وجود ندارد، چهبسا با خيابانهايي نيز به هم متصل هستند و در اين خيابانها علائم، نشانهها و حتي کساني براي راهنمايي شما وجود و آمادگي دارند. شما اينک و با طی این گام آگاه خواهید شد که در کجاي جهانتان حضور داريد و اين دنيايي که شما در آن ساکن شدهايد در کدام بخش دنياي بزرگتر، ساختهشده و قرار دارد. شما به‌روشنی خواهید دانست که درهرصورت و در هر شرايطي که باشيد ميتوانيد باز به سمت درست يا نادرست حرکت کنيد و باز به‌روشنی و بدون شک درک خواهید نمود که همهچيز به انتخاب شما بستگي دارد. شما در این گام از آموزش ميدانيد کجا ايستادهايد و قصد داريد به کدام سو حرکت کنيد و همه‌ی این‌ها در ضمیر شما نهادینه خواهد شد و شما را تبدیل به فردی آگاه خواهد نمود.
در جلسه ی پنجم آموزش، حداقل دستاورد و آموزه های برای من چه خواهد بود؟
گام چهارم: به حال خود زارزار گريه و خود را سرزنش کنيد. این گام از آموزش و گام پس‌ازآن، یکی از منحصربه‌فردترین سرفصل‌هاست که شاید بتوان گفت کمبود نوع آن، در تمامی کتاب‌ها و آموزش‌های جامع این‌چنینی در دنیا احساس می‌شود و وجود آن در این دوره‌ی کارگاهی آموزشی، آن را منحصربه‌فرد می‌کند چون آموزشی برای شنیدن ندای درونی و همراه شدن با خواست قلبی وذاتی خود است. در این گام از آموزش با قوانین مهم و بنیادینی چون قانون «درد دل» آشنا می‌شوید و کاربرد آن را در زندگی درک خواهید کرد به‌گونه‌ای که به شما انگیزه‌ای مضاعف برای پویش در مسیر زندگی را خواهد داد. در گام چهارم، شما ياد خواهید گرفت که چگونه به حرف دلتان گوش فرا دهيد و چگونه خواسته هايش را بشناسيد. در این مرحله، شما به زیبایی خواهید آموخت که دلِ آدمي خانه ي خداوند است و اگر توجّه و حضور قلب خود را حفظ کنيد خواسته هاي کمال گرايانه ي قلبتان را خواهيد شنيد. شما درمی‌یابید که خواسته هاي راستين قلبي، همان اهداف و آرزوهاي آدم ها هستند؛ و دوباره نداي راستین درون خودتان را خواهید شنید. با روشي که در این گام به کار خواهیم گرفت، پيوند و همبستگي ميان احساس، انديشه و دستان و چشمان شما - به نمايندگي از جسمتان - به درستي برقرار و تمرين خواهد شد و اين رابطه باعث تصميم سازي در شما می‌گردد و اين تصميم سازي به اين دليل که پي ريزي درست و کاملي خواهد داشت تبديل به عملي مداوم و همانا دلنشين براي شما خواهد شد. شما در این مرحله از آموزش، به‌درستی درک خواهید کرد که اگر چيزي را مي خواهيد بايد عاشقانه و استوار، تأکيد مي کنم، بايد عاشقانه و مصمم در مسير تحققش گام برداريد و مسئوليت سنگين ساخت شاهراهي هموار به سوي آرمان و خواسته ي قلبيتان را به عهده بگيريد. شما خواهید آموخت و از عمق جان به اين دريافتِ درستِ تأثيرگذار خواهید رسيديد که به خودتان و کاري که دوست داريد، عشق بورزيد و براي آن، از دل و جان مايه بگذاريد. در این گام مهم، شما می‌آموزید که چگونه دلتان را از خودتان خوشنود و شاد کنيد و ياد خواهید گرفت که چگونه دل خودتان را به دست بياوريد. شما پس از پایان آموزش در این سرفصل به اين اطمينان قلبي خواهید رسيد که دلِ شما خانه ي خداوند است و صاحب آن خانه شمارا درراه و يا در جايگاه کمال مي خواهد و هميشه شمارا دوست دارد و هيچگاه فراموشتان نکرده و تنها و بي پشتوانه رهايتان نخواهد کرد و بدین‌سان، دیگر تصور اینکه خداوند همه، شما را نمی‌بیند و صدایتان به گوشش نمی‌رسد را با خود در هیچ شرایطی نخواهید داشت.
در جلسه ی ششم آموزش، حداقل دستاورد و آموزه های برای من چه خواهد بود؟
گام پنجم: خداي را محکم در آغوش بگيريد و با او رفيق شويد. این گام از آموزش نیز مانند گام پیشین، یکی از منحصربه‌فردترین سرفصل‌هاست که شاید بتوان گفت کمبود نوع آن، در تمامی کتاب‌ها و آموزش‌های جامع این‌چنینی در دنیا احساس می‌شود و وجود آن در این دوره‌ی کارگاهی آموزشی، آن را منحصربه‌فرد می‌کند چون آموزشی برای شناخت و ارتباط معنوی است که پس از شنیدن ندای درون یقیناً به آن نیاز خواهد بود وگرنه هر حرکتی بدون تعیین نوع و زاویه‌ی نگاه و رابطه‌ی معنوی درونی ناقص است. علاوه بر این در این گام با مفاهیم بسیار ارزشمند، اساسی و مهمی آشنا می‌شوید که پاسخ به پرسش بسیاری از انسان‌هاست و شما با درک آن مفاهیم، ارزشمندتر از همیشه زندگی خواهید کرد. ¬ شما در گام پنجم آموزش، با خداوند بيشتر آشنا خواهید شد و او را خداوندِ همه خطاب خواهید کرد. درک خواهید کرد که خدا زيباست و يک رفيق و دوستِ بسيار بي نظير و خوب است. شما باخدا ديدار خواهید کرد و با او ارتباط نزديک و دوستانه اي را آغاز کرده و بر سَرِ شوق خواهید آمد چنان‌که تجربه‌ی شیرین آن را تا همیشه در یاد خواهید داشت و خواستار تجربه‌ی بارهای بار آن شوق خواهید شد. در این گام، شما آگاه خواهید شد که خداوندِ همه با هيچکس دشمن نيست و اين را درمی‌یابید که نيازي نيست با کسی که (خداوند) هميشه و همه جا همراهي تان مي کند و حتي در خصوصي ترين و شرم آورترين شرايط هم شمارا مي بيند تعارف کنيد و با او در خلوت خود، رسمي گفتگو کنيد. شما در طي گام پنجم آموزش، حضور خدا را در دلتان به‌روشنی احساس خواهید کرد و او را در آغوش خواهید گرفت. آموزه‌های این گام، آموزه‌هایی است برای ارتباط با خداوندِ همه و دوستی با او، تا تبدیل‌شدن به عاشق و معشوق خداوند. شما به صورتی کاملا محسوس، دلداده و شيفته ي خداوندِ همه خواهید شد و با او رفاقت همیشگی و بي مانندي را آغاز خواهید نمود. شاید بتوان این گام از آموزش را ویژه‌ترین و منحصربه‌فردترین مرحله دانست.
در جلسه ی هفتم آموزش، حداقل دستاورد و آموزه های برای من چه خواهد بود؟
گام شـشم: دنياي بهتر را بشناسيد و نقاط قوّت آن را با دنياي کنوني تان، براي خود نمايان کنيد به گونه اي که در شما برپايي گونه اي انگيزه نمايد. در این گام ياد خواهید گرفت که هيچگاه از تجربيات و داشته هاي خود نگذشته و از آن ها براي رسيدن به اهداف کمال جويانه بهره بگيريد. آموزه‌های این گام، راهی خواهد بود برای کسب توانایی شناخت و تشخیص نشانه‌هایی است که ما را به‌سوی بهترین‌ها راهنمایی می‌کند. شما در این گام با مفهوم اساسی جورچینِ سلام آشنا خواهید شد و به این درک مهم خواهید رسید که مي توانيد پس از سلام، جورچين سخنتان را با آن تصويري که دوست داريد بيشتر بسازيد و به پيش ببريد و اين همانند راه کاميابي است. همچنین شما با مفهوم شاهراه کامیابی بیشتر آشنا خواهید و درخواهید یافت که در شاهراهِ کاميابي و کمال همه چيز براي راهنمايي شما و پذيرايي از شما از پيش فراهم شده و با هر گامي که در اين راه به پيش مي رويد مي توانيد نقطه اي تازه را در افق ديدتان برجسته تر از پيش ببينيد و آن را بهتر تشخيص دهيد. شما از اين موضوع برجسته آگاه خواهید شد که هرروز بايد رکورد خود را به سوي کاميابي بشکنيد و این، برای شما به یک برنامه و نیاز بدل خواهد گشت. شما از عمق جان خواهید آموخت که در زندگي و در مسير کاميابي، هيچکس هم آورد شما نيست مگر خودتان؛ پس هرروز و هرلحظه بايد کوشش کنيد که رکوردهاي ثبت شده ي خود را پشت سر بگذاريد. شما در طول گام ششم در ناخودآگاه خود، يافته ها و دريافت هاي بسياري را تجربه خواهید نمود و درنهايت، دنياي بهتر را بيشتر و بهتر از پيش خواهید شناخت و نقاط قوّت آن را با دنياي کنوني خودتان براي خودتان روشن خواهید کرد به گونه اي که در شما برپايي گونه اي انگيزه نماید تا به سوي پرده و کنار زدن آن گام برداريد.
در جلسه ی هشتم آموزش، حداقل دستاورد و آموزه های برای من چه خواهد بود؟
گام هفتم: تصحيح ذهنيت و همينطور پرورش توانمندي هاي خودتان را آغاز کنيد. در اين مرحله از آموزش مقوله اي را برايتان باز خواهیم کرد که شايد در هيچ کتاب یا آموزش ديگري در جهان پيرامون آن با اين نگاه پرداخته نشده است. در این گام از شما خواسته می‌شود که به خود دروغ بگوييد. بله؛ اشتباه نکرده ايد. از شما خواسته خواهد شد تا دروغ بگوييد و دروغ گفتن را بسيار خوب بياموزيد و ما در پیگیری و هدایت این مهارت فوق‌العاده کاربردی و البته عجیب به شما کمک خواهیم کرد. شما در این گام ارزشمند از آموزش با مفهوم بیچارگی آشنا خواهید شد و به این ایمان خواهید رسید که چیزی به نام بیچارگی هرگز وجود ندارد. شما در گام هفتم به اين پي خواهید برد که هر بار و هرروز در مسيري خلاف جهت حرکت آب شنا کرده ايد و آنقدر اين کار را با جِدّيت انجام داده و تکرار نموده ايد که به مهارتي دست يافته ايد که اگر، هم مسير و هم جريان با رود شنا کنيد ساده تر و با شتاب بيشتري مي توانيد به کاميابي و اقيانوس دست يابيد. شما درک خواهید کرد که در تلقين خود، داراي يک مهارت فوق العاده هستيد. شما خواهید فهميد که مي توانيد با تغيير ديدگاه در تلقين خود ولي اين بار با بکار بردن زمان و نيروي بسيار کمتر و باروحيه اي بهتر و شادتر به راه درستي برگرديد که براي پيمودن آن آفريده شده ايد. شما با طي کامل گام هشتم از این آموزش کارگاهی خواهید توانست واپسين گام را پيش از انجام حرکت برداشته و بر زمين گذاريد و خود را مجاب کنيد که مي توانيد نشانه هاي کشف شده را در عمل دنبال کنيد.
در جلسه ی نهم آموزش، حداقل دستاورد و آموزه های برای من چه خواهد بود؟
گام هشتم: نشانه هاي کشف شده را در عمل دنبال کنيد. شما در اين گام بايد باز از تجربيات گام هاي پيشين بهره برده و از آن درراه رسيدن به پرده استفاده کنيد. آموزه‌های این گام برای آموختن آن‌که چگونه توان عملی دنبال کردن فرصت‌ها را کسب کنیم بسیار مناسب است. تفاوتي که در اين گام با گام هاي پيشين وجود دارد اين است که در گذشته شما همه ي کارهايتان را به صورت نشسته (تحلیل و بررسی) انجام مي داديد ولي ديگر زمان آن رسيده است که از جاي خود برخيزيد و حرکت جسمي و روحي خود را به صورت همزمان در کردار، در پيش بگيريد. در این گام از آموزش بايد به‌اصطلاح خود را از زمين جدا کنيد به گونه اي که تنها کف پاهايتان بر روي زمين باشند. بايد اين پيام خوش را به شما بدهم که اينک و تا این گام از آموزش، شما جرئت و مهارت کافي را براي برخاستن دوباره به دست آورده و آن را در اختيار داريد و اينک زمان آن رسيده است که آنچه در اختيار داريد را به خدمت بگيريد. شايد به نظرتان سخت و دشوار بيايد که از جا بلند شده و نشانه ها را در عمل دنبال کنيد و اين، درست هم هست؛ چون شما در عمل اين را تجربه نکرده ايد و تنها کاري که انجام داده ايد به فرجام رساندن مقدّمات آن بوده است. شايد از اين مي ترسيد که نتوانيد پويش را در عمل آغاز کنيد و نتوانيد از پس سختي آغاز عملي اين حرکت و ادامه ي آن با موفقيت برآييد ولی در این مرحله از آموزش، شما مراحل عملی و روش اجرایی کردن آموخته‌ها را خواهید آموخت.
در جلسه ی دهم آموزش، حداقل دستاورد و آموزه های برای من چه خواهد بود؟
گام نهـم: پرده را کنار بزنيد. در گام این گام مهم و ارزشمند از آموزش، شما آماده خواهید شد تا پرده‌ی متعفن اندیشه‌های تاریک خود را در عمل کنار بزنيد و دنياي بهتر و روشن‌تر دیده و آن را لمس کنید. شما ياد خواهید گرفت که چگونه در بازهي کمتر از 10 ثانيه، تحليل هاي زیادی را همراه با راهکارها و راه هاي رويارويي با احتمال ها پيش بيني کنيد. شما درخواهید يافت که با اين شيوه مي توانيد آمادگي بيشتري در مسير اهدافتان داشته باشيد و زمان و شرايط را بهتر و بيشتر در آينده ي پيش رو مديريت نماييد. در گام نهم از آموزش، شما سرانجام موفق خواهید شد که با به کارگيري توانايي هايي که داشتيد و توانايي هايي که با مرور و عمل به مطالب و آموزه‌های گذشته ي اين دوره به دست آورديد و يا آن ها را تقويت کرديد پرده ي خيالي، متعفن و خاک گرفته ي ميان دنياي تاريک انديشه تان با دنياي واقعي و بهتر را کنار بزنيد و روشنايي و هواي تازه را حس کنيد.
در جلسه ی یازدهم آموزش، حداقل دستاورد و آموزه های برای من چه خواهد بود؟
گام دهـم: به خود لبخند بزنيد و شادباشيد. در گـام دهم از آموزش، شما درک خواهید کـرد که مي توانيد و بـايد شـادباشيد و به این دریافت خواهید رسید کـه شاد زيستن و لبخند زدن گرچه به نظر ساده مي آيند ولي مهارت ها و هنرهاي بسيار بزرگ و ويژه اي هستند که کاميابي، بدون آن ها معنا و مفهوم ندارد. شما در این گام از آموزش، با راهکارهایی اساسی آشنا خواهید شد که به شما این را می‌آموزد که چگونه توانایی همیشه شاد بودن را دارا باشید. شما در گام دهم از آموزش با يک موهبت از سوي خداوندِ همه براي آدميان آشنا خواهید شد و به‌روشنی درخواهید يافت که اينگونه عدم درک، يک کاستي نيست؛ چه بسا گاهي چيزي که کمبود به نظر مي رسد با دگرگوني دريچه ي انديشه و نگاه، مي تواند تبديل به بزرگترين فرصت و موهبت زندگي در مسير کاميابي و کمال شود. شما ياد خواهید گرفت که بايد و چگونه لبخند بزنيد و آنقدر اين لبخند زدن را در شرايط گوناگون تکرار کنيد تا به يک قانون براي روح، جسم و روان شما تبديل گردد و درنتيجه، شادي و آرامشي را به ارمغان آورد که پيامد آن، توانمندي و بزرگي روح و روان و انديشه باشد. شما خواهید آموخت که برابر با قانون «تک واژه»، بهترين کار، انتخاب شاد زيستن است؛ و به این دریافت خواهید رسید که بنا بر همين قانون، مهم نيست کجا و در چه حالي هستيد؛ اين شما هستيد که تصميم به شاد زيستن مي گيريد. شما در این گام، شاد زیستن را خواهید آموخت. در این گام می‌آموزید که چگونه می‌توانید شادباشید و چگونه مهارت‌های شادی را کسب کنید.
در جلسه ی دوازدهم آموزش، حداقل دستاورد و آموزه های برای من چه خواهد بود؟
گام یـازدهم: خود را دوست بداريد، به خود محبت و خود را تشويق کنيد. در این گام بسیار ارزشمند از آموزش، به‌خوبی خواهید آموخت که چگونه خود را ارزشمند بدانید و در هر حالی به خود انگیزه بدهید. در این مرحله با مفهوم یک قانون ارزشمند و بنیادین بانام «قانون خردمندي» آشنا خواهید شد که جزو مهم‌ترین قوانین زندگی هر آدمی است. در گام یازدهم از این آموزش، شما آماده خواهید شد تا خودتان را دوست بداريد، به خود محبت و خود را تشويق کنيد. شما در این گام با قانون بسیار اساسی و کاربردی «مچ‌گیری» به‌روشنی آشنا خواهید شد و نیز ياد خواهید گرفت که چگونه به خودتان انگيزه بدهيد و درک خواهید نمود که پيش از اينکه کسي يا رويدادي به اصطلاح مچ شمارا بگيرد و موضوعي را چه خوشحال کننده و چه ناراحت کننده به شما گوشزد نمايد خودتان اين کار را با استفاده از مهارت هايي که در گام هاي پيشين کسب نمودهايد در مورد خودتان انجام دهيد. ياد خواهید گرفت که تنها کسي که بايد از او توقع و انتظار داشته باشيد خودتان هستيد و نه هيچکس يا هيچ چيز ديگر. شما به اين درک رسيديد که انساني که خود را دوست نداشته باشد و خود را ارزشمند نداند هرگز کامياب نخواهد شد و اين يعني پاسداشت خود در جايگاه آدميت و نه خودخواهي و خودپسندي. در این گام از آموزش به‌روشنی درک خواهید کرد که معجزه چیست و کی رخ خواهد داد.
در جلسه ی سیزدهم آموزش، حداقل دستاورد و آموزه های برای من چه خواهد بود؟
گام دوازدهم: پاي در دنياي بهتر بگذاريد. با این گام از آموزش، در عمل و در واقعیت، نخستین گام را در شاهراه کامیابی بگذارید و کامیابی را با عشق و شعف آغاز کنید. اکنون زمان برداشتن آخرين گام شما در اين دنيا و گذاشتن آن در دنياي بهتر است. گامي که شمارا از دنياي تاريک و بد بو جدا کرده و به بيرون و آنسوي پرده ميبرد. زمان آن رسيده است که پاي در دنياي بهتر بگذاريد. شما کاملاً آمادهي بيرون رفتن از سلول تنهايي انديشه و گام گذاشتن در دنياي نو، بهتر و زنده هستيد. بله؛ درست شنيديد. گفته شد دنياي زنده. شما در این گام با مفهوم دنیای تازه‌تان و مفهوم دنیای زنده آشنا خواهید شد. شما در این مرحله موفق خواهید شد پاي در دنياي بهتر بگذاريد و از زندان خيالي و تاريک ذهن خود خارج شويد. شاهراه کاميابي و کمال، مسير اميدواري و کسب شادي، به عشقِ پشت سر گذاشتن سختيها و دردهاي شيرينِ پيش رو است. ميتوانیم به شما قول بدهیم که زيباييها و نيز دشواريهاي شاهراه کاميابي و کمال را دوست داشته باشيد و عاشقانه از آنها باهدف از ميان بردنشان استقبال کنيد.
در جلسه ی چهاردهم آموزش، حداقل دستاورد و آموزه های برای من چه خواهد بود؟
دنیای بـهتـر: به دنياي بهتر خوشآمديد. سرفصل پایانی آموزش، آشنایی با دنیای بهتر است. مرحله‌ای برای جشن گرفتن برون‌رفت کامل از سلول تنهایی و دنیای تاریک اندیشه و ورود به دنیایی زنده، پویا و سرشار از فرصت. در این مرحله بیش‌ازپیش با جزئیات دنیای بهتر آشنا خواهید شد، دسته‌بندی مردمان آن دنیا و محله‌ها و راه‌های آن را خواهید شناخت و به این آگاهی خواهید رسید که: براي رشد و پيشرفت بايد با کدام گروه در ارتباط، همبستگي و رفاقتِ تنگاتنگ باشيد؛ با کدام‌یک از گروه‌های مردمی دنیای تازه باید کاملاً يا تا جايي که ميشود، روابط خود را پاکسازي کنيد؛ کدام گروه را دعوت و تشويق به پيشروي اصولي کنيد و اگر پذيرفتند با خود همراهشان کرده و راهنما و ياريگرشان شويد. و در پایان دوره پس از سپری کردن کامل و درست همه‌ی مراحل و گام‌ها، جشن می‌گیریم و به احترام شما خواهیم ایستاد.
در جلسه ی پانزدهم آموزش، حداقل دستاورد و آموزه های برای من چه خواهد بود؟
مرحله‌ای برای جشن گرفتن آغاز خود رهبری و پیمایش در شاهراه کامیابی. جشن می‌گیریم و به احترام شما خواهیم ایستاد تا نخستین تشویقِ گروهی خودساخته را برای این پیمایش مقدس تجربه کنید و باهم عهد ببندیم برای همراهی در ادامه‌ی راهی که می‌پیماییم.

آدرس

شیراز محل دقیق برگزاری دوره ی حضوری بسته به استقبال شرکت کنندگان در یکی از شهرهای شیراز یا جهرم انتخاب، تعیین و به ثبت نام کنندگان اطلاع داده خواهد شد.

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

شاهراه کامیابی اندیشه

رویداد های برگزارشده۶
رویداد های فعال۰