رویداد به پایان رسیده است!
نشست هفتم کافه بیست‌تاسی: درس‌هایی که از بیست‌تاسی آموختم؟ در تاریخپنج‌شنبه ۲۴ اسفندبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

نشست هفتم کافه بیست‌تاسی: درس‌هایی که از بیست‌تاسی آموختم؟

شروع:
پنج‌شنبه ۲۴ اسفند ۹۶ ۱۴:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۴ اسفند ۹۶ ۱۶:۰۰
نشست هفتم کافه بیست‌تاسی: درس‌هایی که از بیست‌تاسی آموختم؟
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

کافه بیست‌تاسی: نشست هفتم

درس‌هایی که از بیست‌تاسی آموختم؟

راوی: محمد نجفی (بنیانگذار بیست‌تاسی)

 

توضیح محمد نجفی درباره این رویداد:

سه سال و بیش از 200 رویداد مختلف در تهران و 12 شهر دیگه، با همراهی تعداد زیادی از دوستان، همراهان، میهمانان، مربی‌ها، مدرس‌ها، سازمان‌ها و داوطلبانی که کنار ما بودند، برای من حکم سفری ماجراجویانه رو داشت که از روز اول، هیچ تصویر و تصوری از آنچه پیش رویم بود نداشتم. 

تجربه‌های نو و متفاوت، آشنایی با آدم‌هایی منحصربفرد و خاص، یاد گرفتن چیزهایی که شاید باید بهای سنگینی بابت یاد گرفتن‌شون می‌دادم اما در همان تعامل و دوستی با همون آدم‌های خاص، باهاشون مواجه شدم، دیدن بیش از 8 هزار نفر در رویدادها با سنین و دغدغه‌ها و آرزوها و رنج‌ها و امیدها و تفاوت‌های بسیار با هم و مهم‌تر از همه تغییری که این سفر در نوع نگاه خودم نسبت به زندگی و بسیاری چیزهای دیگه ایجاد کرد، بخشی از تجربه‌های این سفر ماجراجویانه برای من بود.

در نتیجه تصمیم گرفتیم رویداد 210 ام بیست‌تاسی رو که آخرین رویداد ما در سال 96 هم هست، به این درس‌آموخته‌های شخصی که در این بیش از سه سال داشتم، اختصاص بدیم.

تمام تلاشم در این نشست روایتی شخصی از این سفر ماجراجویانه دشوار و پر از افت و خیز اما شیرین و پر رنگ و رو و امیدوارانه در دو ساعت برای شماست.  

طبیعتاً چون این برنامه در دفتر کوچک بیست‌تاسی با فضایی محدود قراره برگزار بشه، میزبان تعداد کمی از دوستان می‌تونیم باشیم و از این بابت پیشاپیش عذرخواهی می‌کنم.

 

زمان: پنج‌شنبه، 24 اسفند 1396، ساعت 14 تا 16

 

اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره «بیست‌تا‌سی» هستید، به سایت 20TA30.com سر بزنید یا ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ارائه دهنده

محمد نجفی

محمد نجفی

بنیانگذار بیست‌تاسی

آدرس:تهران بلوار کشاورز، ابتدای 16 آذر، پلاک 78، مجتمع فناوری و نوآوری الزهرا، طبقه 3، واحد 305