رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه آموزشی «شبکه‌سازی» در تاریخشنبه ۱۱ شهریوربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه آموزشی «شبکه‌سازی»

شروع:
شنبه ۱۱ شهریور ۹۶ ۱۷:۳۰
پایان:
شنبه ۱۱ شهریور ۹۶ ۲۰:۳۰
کارگاه آموزشی «شبکه‌سازی»
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

کارگاه آموزشی«شبکه‌سازی»

مربی: فرزین فردیس؛ فارغ التحصیل MBA از دانشگاه صنعتی شریف، عضو هیأت مدیره شرکت سامانه های ارتباطی پارس (پارس سامان)، مدرس دوره های مذاکره، طرح کسب و کار و... و مشاور کسب و کار

زمان: شنبه، 11 شهریور 1396، ساعت 17 تا 20:30


در صورتی که جواب هر یک از سوالات زیر مثبت باشد این کارگاه آموزشی برای شما مفید خواهد بود.

- آیا تا به حال پیش آمده است از خود بپرسید چطور است که برخی از دوستان و همکاران شما به راحتی هر چه تمام‌تر از دیگران راهنمایی و کمک می‌گیرند ولی شما حتی رویتان نمی‌شود که از کسی کمک بخواهید؟

- آیا در اطرافیان خود کسی را می‌شناسید که هر مسأله و مشکلی را با او طرح می‌کنید می‌گوید فردی را می‌شناسم که می‌توانیم با او مشورت کنیم و از او کمک بگیریم. بگوید در آن سازمان کار می‌کند و می‌تواند به ما راه و چاه حل مسأله را نشان بدهد؟

- آیا احساس کرده‌اید که انگار برخی افراد همه هنرشان این است که در میان دوستان و همکاران‌شان می‌گردند و یک آشنای مطلع و مرتبط به موضوع پیدا می‌کنند و بعد مسأله را حل می‌کنند؟

- آیا تاکنون از خود پرسیده‌اید چرا سایتی مثل لینکدین چنین ارزش و قیمت گزافی پیدا می‌کند که سرمایه‌گزاران حاضر می‌شوند آن را میلیاردها دلار بخرند؟

- آیا برایتان پیش آمده برای حل مشکلی یا گرفتن مشورتی تصویر مبهمی از شخص مناسبی را که قبلاً ملاقات کرده‌اید به یاد می‌آوردید ولی اطلاعات تماس وی را یا حتی نام او را از خاطر برده باشید و نهایتاً نتوانید از او کمک بگیرید؟

- آیا با خود پرسیده‌اید که چرا اغلب مدیران و کارآفرینان بزرگ در سمینارها و همایش‌ها و کنگره‌ها شرکت می‌کنند در حالی‌که اگر ازشان بپرسید به شما می‌گویند که انتظار مطالب تازه آموزشی خاصی در این سمینارها و همایش‌ها ندارند؟ اگر بخش آموزش آن مفید و مثمرثمر نیست پس چه چیزی در این برنامه‌ها برایشان ارزشمند است؟

- آیا تابحال برای وقت گرفتن از یک مدیر یا سرمایه‌گزار به مشکل برخورده‌اید؟

- آیا برایتان مهم بوده است که بخواهید ظرف مدت بسیار کوتاهی خودتان و ایده‌تان را معرفی کنید ولی عملاً تا به خودتان آمده‌اید متوجه شده‌اید که مرغ از قفس پریده و شما حتی نتوانسته‌اید خودتان را معرفی کنید؟

در این کارگاه آموزشی شما خواهید آموخت که چطور شبکه‌تان را بسط و گسترش بدهید، چطور آنرا حفظ و نگهداری کنید و چطور در مواقعی که بدان نیاز دارید از آن بهره‌برداری کنید.

در این کارگاه با هم حرف می‌زنیم، بحث می‌کنیم و تمرین انجام می‌دهیم؛ تمرین‌هایی که مطمئناً اگر آن‌ها را درست یاد بگیرید ارتباطات حرفه‌ای آینده شما را متحول خواهند کرد.

 

اهداف دوره:

- ارتقا مهارت و بسط و توسعه شبکه ارتباطی و ایجاد اعتماد به نفس برای استقبال از ارتباطات حرفه‌ای جدید

- افزایش توانایی مدیریت و حفظ و نگهداشت شبکه ارتباطی

- تسلط بر روش‌های بهره‌برداری از ارتباطات و شبکه حرفه‌ای

- توانایی معرفی مختصر و مؤثر شخصی و ایده در برخوردهای کوتاه (سخنرانی آسانسوری)

 

مدرس دوره:

فرزین فردیس، کارشناس ارشد MBA دانشگاه صنعتی شریف، مؤسس و عضو هیأت مدیره شرکت کارآفرینانه پارس سامان، مدرس دوره‌های اصول و فنون مذاکره، فروش و طرح کسب و کار

 

اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره «بیست‌تا‌سی» هستید، به سایت 20TA30.com سر بزنید یا ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

مربی کارگاه

فرزین فردیس

فرزین فردیس

عضو هیأت مدیره شرکت پارس سامان و مدرس دوره های مذاکره

آدرس:تهران سهروردی جنوبی، ملایری پور غربی، شماره 37، ساختمان آریانا، طبقه سوم، کلاس شماره 5