رویداد به پایان رسیده است!
مهاجرت تحصیلی برای همه - راز ها ، شایعات و واقعیت ها (جلسه انلاین مقدماتی) در تاریخچهارشنبه ۱۱ مهربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

مهاجرت تحصیلی برای همه - راز ها ، شایعات و واقعیت ها (جلسه انلاین مقدماتی)

شروع:
چهارشنبه ۱۱ مهر ۹۷ ۲۲:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۱۱ مهر ۹۷ ۲۳:۰۰
مهاجرت تحصیلی برای همه - راز ها ، شایعات  و واقعیت ها (جلسه انلاین مقدماتی)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات

کد تخفیف صد در صدی برای این وبینار را در صفحه ی اینستاگرام من پیدا خواهید کرد .   amir.in.toronto

بر اساس نظرسنجی ها و به دلیل درخواست بسیار زیاد دوستان عزیزم در پیج امیرتورونتو اینستاگرام (amir.in.toronto) تصمیم به ارایه ی این وبینار انلاین کردم تا واقعیاتی را راجع به مهاجرت تحصیلی بیان کنم. همچنین  اینکه چه شایعات غلطی در بین مردم هست در این راه و سریع ترین راه اپلای و دانشگاههای درست برای اپلای کدامند رو بررسی میکنیم.  اگر هدفتان مهاجرت دانشجویی برای مقطع فوق لیسانس یا دکتری میباشد این وبینار مناسب شماست. وبینار توسط امیر از کانادا ، فارغ التحصیل دانشگاه شریف و مشاور مدیریت در بزرگترین شرکت مشاوره ای دنیا برگزار خواهد شد. پس از وبینار انلاین توسط امیر و پاورپوینت (پاورپوینت و جزوه اطلاعات وورکشاپ برای شما ایمیل خواهد شد.

مهاجرت برای همه امکان پذیر است و در اکثر موارد منجر به توسعه فردی و اجتماعی افراد میشود. اگر به مستد مرغ همسایه در لینک زیر مراجعه کنید اطلاعات بیشتری راجع به زندگی در امریکای شمالی به دست خواهید اورد.

https://www.aparat.com/v/b6ksC

این وبینار به صورت انلاین برگزار خواهد شد و شما برای شرکت می بایست اینترنت، کامپیوتر با هدفون و یا اسپیکر مناسب داشته باشید،برای دیدن تیزر برنامه به سایت

www.amirtoronto.com مراجعه فرمایید.

کمی پس از ثبت نام یکی از اعضای ما با شما تماس گرفته ، ثبت نام شما رو تایید می کند و توضیحات جانبی ارایه می کردد. یک روز قبل از وبینار لینک اختصاصی برای شما فرستاده خواهد شد که توسط ان در وبینار شرکت خواهید کرد.

امیر کیست؟

 

امیر ملقب به امیرتورونتو  کارگردان ، مجری و طراح سری مجموعه محبوب مهاجرتی مرغ همسایه است. وی عضو انجمن نخبگان ایران و از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف میباشد که سالها پیش برای ادامه تحصیل با بورس تحصیلی به کانادا میرود.

امیر در بزرگ ترین شرکت های دنیا در زمینه دیتا و تکنولوژی دارای پست های حساس بوده و به عنوان مشاور تکنولوژی و مارکتینگ در با پرستیژترین شرکت دنیا به نقل از مجله ی فوربز مشغول است.

امیرکار مجری گری و کارگردانی را ابتدا از داخل شرکت های مولتی نشنال، با مصاحبه و نمایش رهبری مدیران ارشد و در مورد فرهنگ صحیح کاری شروع کرده و با تولید فیلم های خلاق و اموزشی-انگیزشی توانست استقبال بی نظیری به دست بیاورد.

گذشته در فضای انگلیسی ،امیر در تولید محتوای فارسی هم بسیار فعال بوده است و برنامه های متنوع و جذابی را در اپارات تولید و پخش کرده است که همگی مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

از برنامه های فارسی ساخته شده توسط وی می توان به مرغ همسایه و تور کانادا اشاره کرد.

محبوبیت امیر در فضای مجازی به هوش اجتماعی ، تسلط بالای وی به هنرسخنرانی، حس طنز ، ماجراجویی و اجرای منحصربه فرد باعث شده بهترین گزینه برای تولید برنامه های اموزشی-انگیزشی باشد.

حامیان

سخنرانان

امیر

امیر

مشاوره مدیریت در بزرگترین شرکت های دنیا

امیر کیست؟

امیر ملقب به امیرتورونتو کارگردان ، مجری و طراح سری مجموعه محبوب مهاجرتی مرغ همسایه است. وی عضو انجمن نخبگان ایران و از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف میباشد که سالها پیش برای ادامه تحصیل با بورس تحصیلی به کانادا میرود.

امیر در بزرگ ترین شرکت های دنیا در زمینه دیتا و تکنولوژی دارای پست های حساس بوده و به عنوان مشاور تکنولوژی و مارکتینگ در با پرستیژترین شرکت دنیا به نقل از مجله ی فوربز مشغول است.

امیرکار مجری گری و کارگردانی را ابتدا از داخل شرکت های مولتی نشنال، با مصاحبه و نمایش رهبری مدیران ارشد و در مورد فرهنگ صحیح کاری شروع کرده و با تولید فیلم های خلاق و اموزشی-انگیزشی توانست استقبال بی نظیری به دست بیاورد.

گذشته در فضای انگلیسی ،امیر در تولید محتوای فارسی هم بسیار فعال بوده است و برنامه های متنوع و جذابی را در اپارات تولید و پخش کرده است که همگی مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

از برنامه های فارسی ساخته شده توسط وی می توان به مرغ همسایه و تور کانادا اشاره کرد.

محبوبیت امیر در فضای مجازی به هوش اجتماعی ، تسلط بالای وی به هنرسخنرانی، حس طنز ، ماجراجویی و اجرای منحصربه فرد باعث شده بهترین گزینه برای تولید برنامه های اموزشی-انگیزشی باشد.

رویداد آنلاین است