رویداد به پایان رسیده است!
نمایش رایگان و بررسی مستند « معمای فیسبوک » در فرهنگ سرای فناوری اطلاعات در تاریخ سه‌شنبه ۲۴ دی به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
سه‌شنبه ۲۴ دی ساعت ۱۵:۰۰

نمایش رایگان و بررسی مستند « معمای فیسبوک » در فرهنگ سرای فناوری اطلاعات

  • رایگان
  • تهران
  • فرهنگی هنری
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


فیلم مستند «معمای فیسبوک(The Facebook Dilemma) » به کارگردانی جیمز جاکونی در پانزدهمین نشست تخصصی « سینما IT»، سه شنبه 24 دی ماه ساعت 15 پس از نمایش با حضور کارشناس متخصص در فرهنگ سرای فناوری اطلاعات نقد و بررسی می شود.

به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای فناوری اطلاعات، فیلم «معمای فیسبوک» مستندی است دو قسمتی که در سال 2018 در ژانر سیاسی به کارگردانی جیمز جاکونی تولید شده است.  این مستند مجموعه ای از عوامل هشداردهنده را بررسی می کند که فیسبوک با آن ها روبرو شده، از زمان شکل گیری شرکت در خوابگاه مارک زاکربرگ در دانشگاه هاروارد تا رسیدن به امپراتوری جهانی. معمای فیسبوک شامل چند مصاحبه ی دیده نشده و منحصر به فرد است و تاثیر قدرتمند بستر شبکه های اجتماعی را بر حریم خصوصی و دموکراسی در ایالات متحده آمریکا و سراسر دنیا بررسی می کند. 

این برنامه با حضور حمید صباغی کارشناس رسانه و افشین فکوری بازیگر و منتقد سینما به عنوان مجری برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند برای تماشا و شرکت در جلسه نقد پس از ثبت نام رایگان  به فرهنگ سرای فناوری اطلاعات واقع در تقاطع خیابان های کارگر و جمهوری اسلامی مراجعه یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66902138 تماس بگیرند.   

آدرس

تهران میدان انقلاب - تقاطع خیابان های کارگر و جمهوری اسلامی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

فرهنگسرای فناوری اطلاعات

رویداد های برگزارشده۶۰
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر