رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه آنلاین برنامه نویسی پایه (ویژه کودکان و نوجوانان) در تاریخ یکشنبه ۲۳ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
یک‌شنبه ۲۳ شهریور ساعت ۱۹:۰۰

کارگاه آنلاین برنامه نویسی پایه (ویژه کودکان و نوجوانان)

  • رایگان
  • آنلاین
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سخنرانان

علی آموزگار
علی آموزگار
مؤسس گروه آموزشی آموزگار، مدرس برنامه نویسی و ICDL، مشاور کسب کارهای نوپا

یادداشتی از علی آموزگار


حدود هشتاد سال پیش عموی پدرم اولین آموزشگاه ، روزنامه و از همه مهم تر اولین مدرسه ی خراسان رو تأسیس کردن . پدر بزرگ من تاجر بود ولی رابطه ی نزدیکی با برادرش داشت و هدفش تأسیس یک شهرک برای خانواده آموزگار بود که متاسفانه در جنگ ایران و عراق ورشکست شدن و خیلی زود هم فوت کردن . فامیلی ما اولش شریعت رضوی بود ولی زمانی که سه جلد می دادن به واسطه عموی پدرم که اولین مدرسه مشهد رو ساخته بود فامیلی ما شد آموزگار و کم کم معلمی شد شغل اصلی خانواده ما جوری که غیر از معلم شدن یک ساختار شکنی در خانواده بود . داستان اون مدرسه و سیستم آموزشیش خیلی مفصله . شاید بعدا بگم ‌. منم هفت سال پیش طبق سنت خانوادگی مون به محض اینکه دانشجو شدم ، معلمی رو انتخاب کردم و فیزیک درس دادم . احساس کردم با فیزیک کار خاصی نمیشه کرد . یکبار یک کتابی خونده بودم که اونجا گفته بود اگرفرزندان شغل پدرانشون رو ادامه بدن موفق تر خواهند بود . منم تصمیم گرفتم درباره گذشته خودم تحقیق کنم . عمه ی پدرم که تنها مستند بودن همه خاطرات رو برام تعریف کردن و همچنین با مطالعه کتابی به نام چله که خانم مخدره آموزگار دختر عموی پدرم نوشته بودن و شرح حال خانواده ی ما بود ، سعی کردم هدفی ارزشمند تر رو انتخاب کنم . بعد از کلی تحقیق و مشاوره و مطالعه سال نود و پنج تصمیم گرفتم همه چیز رو رها کنم و این گروه آموزشی رو با هدف تربیت نیروی خلاق و خوش فکر تاسیس کنم . نوجوانان و جوانان همیشه هدف خدمت خانواده ما بودن . اینطوری بگم که مادرم ، مادربزرگم ، عمه ام ، خاله هام ، عموم معلم و استاد بودن . پدر بزرگ مادریم ارتشی بودن ولی پدربزرگ مادرم رئیس آموزش و پرورش اراک بود و همچنین معلم زندان ها . به همین دلیل درونن احساس دیگه ای به آموزش دارم و اون رو رسالت خودم می دونم . و همچنین از نظر من آموزش یک اقتصاد مقدس هست و حسابش از بقیه تجارت ها جداس . بله آدم سخت گیری هستم . همیشه اعتقاد دارم تلاش به استعداد غلبه می کنه . به زندگی باور دارم و معتقدم مشکلات زندگی با توانایی و لیاقت افراد نسبت معکوس داره . شایستگی و توانایی حل مسئله اکتسابی هست و با صبر ، مقاومت و تمرین تبدیل به یک نیرویی درونی میشه .


آپشن های کارگاه


این کارگاه از 1 مهر شروع می شود و 30 آذر به پایان می رسد.

تمامی جلسات کلاس ضبط ویدئویی شده و پایان هر جلسه در پروفایل شما بر روی سایت آکادمی آموزگار بارگزاری می شود تا به صورت نامحدود به ویدئوها دسترسی داشته باشید.

یک گروه واتساپ جهت پشتیبانی و اطلاع رسانی تشکیل می شود که در طول هفته سوالات خود را مطرح کنید تا مدرس و پشتیبانان ما رسیدگی کنند .

همچنین می توانید علاوه بر شرکت در وبینار در جلسه اول و دوم کلاس به صورت آزاد شرکت کنید تا با فضا و محتوای کلاس بیشتر آشنا شوید.

در نهایت پس از ثبت نام اگر به هر دلیلی تا قبل جلسه ششم تصمیم به انصراف از ادامه دوره بگیرید شهریه شما به صورت کامل برگشت داده خواهد شد.

برگزارکنندگان

شرکت بامداد ایرانیان
شرکت بامداد ایرانیان
تولید کننده نرم افزار های حسابداری
آکادمی آموزگار
آکادمی آموزگار
آموزش برنامه نویسی، بازی سازی، ICDL و مهارت های نرم

ساعت کارگاه

یک شنبه ها
سه شنبه ها
عنوانشروعپایان
تایم اول۱۷۱۷:۵۰
استراحت۱۷:۵۰۱۸:۱۰
تایم دوم۱۸:۱۰۱۹
عنوانشروعپایان
تایم اول۱۷۱۷:۵۰
استراحت۱۷:۵۰۱۸:۱۰
تایم دوم۱۸:۱۰۱۹

در کارگاه های آنلاین ما چه خبره ؟


سلام و عرض ادب 

امیدواریم حالتون خوب و سلامت باشید . 

قبل از این کرونای لعنتی ما کارگاه هامون حضوری بود ولی خب ما هرگز متوقف نمیشیم و به رشد کردن ادامه میدیم . به خاطر همین تصمیم گرفتیم تا زمانی که شرایط عادی بشه کارگاه هارو به صورت آنلاین برگزار کنیم . 

به لطف خدا تا الان 18 کارگاه حضوری و 9 کارگاه آنلاین برگزار کرده ایم .

ببخشید متن ما خودمونیه ها چون دوست داریم با ما احساس صمیمیت کنید . 

قبل از هر چیز این کارگاه مخصوص نوجوان ها یه به قولی دهه هشتادی ها هست . 

حالا یکم درباره کارگاه های خودمون توضیح بدیم . 

بزن بریم . 

خب آموزش برنامه نویسی ما چهار ترم هست .

ترم پایه ، ترم مقدماتی ، تکمیلی 1 و تکمیلی 2

ترم یک :

در ترم اول یعنی ترم پایه ی ما چه اتفاقاتی میفته .

این ترم ویژه نوجوانانی هست که هیچ آشنایی با برنامه نویسی و کامپیوتر ندارن و پیشنیازی هم نداره .

از صفر صفر شروع می کنیم مبانی و مفاهیم برنامه نویسی رو به صورت کارگاهی و پروژه محور آموزش می دیم .

ساخت برنامه های کوچک و بازی های ساده به هدف آموزش مفاهیم اصلی برنامه نویسی و پیاده سازی الگوریتم بخشی از آموزش اصلی ما خواهد بود .

البته چون هنرجو ها تازه با کامپیوتر و دنیای آی تی دارن آشنا میشن و خیلی در کار کردن با کامپیوتر ماهر نشدن ما کار کردن در محیط ویندوز رو هم به عزیزان آموزش میدیم .

خب می تونم بگم تقریبا نود درصد هنرجو های نوجوان ما می تونن این ترم رو با موفقیت پشت سر بذارن .

ترم دو :

بریم سراغ ترم دو یعنی مقدماتی .

این ترم هم یکجورایی مثل ترم اول هست ولی با یک تفاوت . دراین ترم هنرجوها زبان سی شارپ رو آموزش می بینن و یاد میگیرن که چجوری در محیط ویژوال استودیو کار کنن .

اما چون همچنان تازه برنامه نویسی رو یاد گرفتن مجدد تمام مفاهیمی که در ترم اول گفته شده رو آموزش می بینن ولی با زبان سی شارپ .

در این ترم بچه کار گروهی رو هم شروع می کنن و به صورت گروهی روی پروژه ها کار می کنن .

این ترم یک ویژگی داره و اینکه یک نفر در انتهای این ترم به این جمع بندی میتونه برسه که آیا علاقه و یا توان ادامه برنامه نویسی رو داره یا خیر .

ترم 3 :

ترم سه که میشه ترم تکمیلی یک .

کسانی که وارد این ترم میشن به این معنی هست که به برنامه نویسی علاقه مند هستن و نگاه جدی تری به این مهارت پولساز دارن .

این ترم هم با زبان سی شارپ کار خواهد شد ولی در ترم گذشته با ساختار زبان سی شارپ آشنا میشن و در این ترم پروژهای اساسی تری رو طراحی می کنن .

البته این رو هم بگم کمی هم زبان سی پلاس پلاس آموزش داده خواهد شد تا تفاوت ها و مفاهیم رو عمیق تر درک کنن .

از ترم دو به بعد تمام فعالیت های کارگاه ها به صورتی تیمی خواهد بود تا هنرجو های ما کار تیمی و از همه مهم تر روحیه ی تیمی رو آموزش ببینن .

ترم 4 :

و اما ترم آخر یعنی ترم تکمیلی چهار .

خب در این ترم زبان پایتون از صفر آموزش داده خواهد شد . ولی همچنان زبان سی شارپ هم آموزش داده میشه ولی به این صورت که یک پروژه تیمی تعریف میشه که ضمن کار کردن روی اون پروژه استاد بهشون آموزش خواهد .

در پایان این ترم هنرجوها آماده میشن برای مسابقات و جشنواره های کشوری و بین المللی .

جشنواره سینا ، ابن سینا ، خوارزمی ، مسابقات دانشگاه شریف و هر مسابقه ای که امکان شرکت درش وجود داشته باشه .

و از این مرحله به بعد وارد ترم تخصصی میشن که دیگه اونجا شروع می کنیم به کار کردن روی پروژه هایی که اقتصادی هستن و قابل ارائه به بازار کارن .

اما نکاتی در خصوص تمامی کارگاه های ما :

هدف اصلی ما تربیت نیرو کار خوش فکر ، خلاق و ماهر هستش نه اینکه بخوایم کارمند پرورش بدیم .

آینده ، آینده ی فکره، آینده هوش مصنوعی و کسانی برنده هستن که صاحب فکر و ایدئولوژی باشن . کسانی که بتونن کار تیمی انجام بدن .

بنابر این سرمایه گذاری ما روی آموزش فکر کردن و کار تیمی هستش .

تمامی کارگاه ها ضبط ویدئویی خواهند شد و در حساب کاربری شما در سایت   www.amoozgaracademy.ir  قرار خواهد گرفت که شما از اونجا میتونید دانلود کنید .

در پایان برای تمامی کارگاه ها گواهی پایان دوره صادر خواهد شد که متناسب با بازار کار هست .

 

برگزار‌کننده

آواتار

گروه آموزشی آموزگار

ما یک تیم هستیم که در حوزه ی آموزش برنامه نویسی و بازی سازی به نوجوانان فعالیت می کنیم .  هدف ما تربیت نیروی خلاق ، خوش فکر و مؤثر برای بازار کار می باشد .  نیرویی که توانایی تولید شغل و کارآفرینی را داشته باشد .  هدف اصلی ما آموزش فکر کردن می باشد ،

رویداد های برگزارشده۱۲
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر