رویداد به پایان رسیده است!
آموزش جنین در بارداری = یک عمر آسایش والدین( کودک با هوش ، آرام ، حرف گوش کن ، موفق ، ....) -تاثیر یوگا روی هوش جنین - افزایش هوش در تاریخ جمعه ۱۶ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
جمعه ۱۶ خرداد ساعت ۱۸:۰۰

آموزش جنین در بارداری = یک عمر آسایش والدین( کودک با هوش ، آرام ، حرف گوش کن ، موفق ، ....) -تاثیر یوگا روی هوش جنین - افزایش هوش

  • رایگان
  • آنلاین
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


برنامه نویسی ضمیر نا خودآگاه جنین با توجه به ساختار و عملکرد و توانا یی بینظیر مغز جنین امکان پذیر است .مغز  تمام انسان ها از دو نیم کره راست و چپ تشکیل شده است که نیم کره چپ سرعت بسیار پایینی دارد و وظیفه تمرکز و حساب و منطق را دارد ولی نیم کره راست سرعت بسیاار بالایی داشته و توانایی دریافت و پردازش حجم انبوهی از اطلاعات رابدون نیاز به تمرکز  دارد .

در دوران جنینی  نیم کره غالب سمت راست است به همین علت مغز جنین از توانایی بسیار بالایی دارد .... ولی از سن 6 و 7 سالگی  نیم کره راست کم کم ازتوانایی آن کم شده و نیم کره چپ فعال می شود . به همین علت افراد بزرگسال باید برای فهمیدن مطالب تمرکز کنند ولی در دوران جنینی نیاز به هیچ گونه تمرکزی نمیباشد و با اراییه راهکارهای خاص و آسان به راحتی میتوان در دوران جنینی حجم انبوهی از اطلاعات را به نیم کره راست مغر القا نمود .

 

شایان ذکر است که مغز جنین پس از دریافت اطلاعاتی که ما به او میدهیم تمامی این اطلاعات را روی ضمیر ناخودآگاه که در پس سر قرار دارد ذخیره و ثبت میکند و از این اطلاعات تا پایان عمر استفاده میکند و بستگی  دارد که ما چه مقطعی ( جنینی - نوزادی - کودکی - نوجوانی - جوانی - میانسالی - پیری ) از زندگی را روی ضمیر ناخودآگاه جنین برنامه نویسی کنیم .

 

در این کلاس با تکنیک هایی که مادر و پدر به راحتی میتوتنند انجام دهند تا بتوانند ضمیر ناخودآگاه جنین دلبندشان را هدایت و طراحی کنند .

 

و اگر تکنیک ها به درستی انجام شوند فرزندانی باهوش ، آگاه ، موفق غ حرف گوش کن ، توانایی تصمیم گیری بالا ، شاد ، اعتماد به نفس و عزت نفس بالا و خلاق و تقویت هوش های چند گانه خواهند بود .

اگر از دوران جنینی به خوبی استفاده نشود جنین بسیاری از توانایی هایی را که مخصوص دوران جنینی است و در هیچ دوره دیگری تکرار نمی شود را از دست میدهد .

خانواده های متفاوت و روشنفکر ، کار های متفاوتی را برای جنین خود انجام میدهند در نتیجه بازده متفاوتی نیز برداشت خواهند کرد . 

 

و تبریک ویژه به شما پدر ها و مادرانی که یا قصد بچه دار شدن دارید یا  در حال حاضر باردار هستید یا در دوران نوزادی خود هستید میگویم چون طرز فکر شما ستودنی است زیرا علم دنیا هر روز در حال پیشرفت است و اطلاعاتی که در این وبینار رایگان و آن لاین ارائه می شود ا زمطالب به روز دنیا استخراج شده است .

 

 

سخنران یلدا صدرکبیر

یلدا صدرکبیر
یلدا صدرکبیر
سرپرستار بخش ویژه_مدرس هوش جنین _مربی یوگای بارداری

مدرس هوش جنین و موفقیت ....مدرس برنامه ریزی جنین .... مربی یوگای بارداری

برگزارکنندگان

زمان‌بندی

جمعه .... 16 خرداد 1399
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۸۱۸:۱۰
مفهموم ضمیر ناخودآگاه در جنین و مفهوم ضمیر ناخودآگاه۱۸:۱۰۱۸:۲۰
تفاوت مغز جنین و مغز انسان۱۸:۲۰۱۸:۳۰
توانایی های بی نظیر جنین ۱۸:۳۰۱۸:۴۵
نحوه دریافت انرژی توسط جنین۱۸:۴۵۱۹
تکنیک های انتقال انرژی به جنین ۱۹۱۹:۱۰
تقویت هوش کلامی و هوش هیجانی در جنین ۱۹:۱۰۱۹:۲۰
معرفی هوش های چند گانه در جنین۱۹:۲۰۱۹:۲۵
معرفی ورزش یوگای بارداری به عنوان فعال کننده فاز آلفا در مادر۱۹:۲۵۱۹:۳۰
پاسخ گویی به سوالات۱۹:۳۰۱۹:۴۰

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
نیاز به هیچ گونه پیش نیازی ندارد .... فقط تصمیم به باردار بودن
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
کاغذ و قلم
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر .... در لینک و آدرسی که اعلام می شود وارد شود

برگزار‌کننده

آواتار

یلدا صدرکبیر

از طریق یوگای بارداری میتوان هم باعث سلامتی مادر و هم باعث افزایش هوش جنین و سلامت جنین و شکل گیری بهتر اندام های جنین و تقویت هوش های چند گانه در جنین خواهد شد . یوگای بارداری یکی از بهترین ورزش ها در دوران بارداری هست چون هم سبک هست و هم استرس

رویداد های برگزارشده۲
رویداد های فعال۰