رویداد به پایان رسیده است!
دومین کارگاه آموزشی"مذاکرات حرفه ای در وصول مطالبات فروش" در تاریخ جمعه ۱۱ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دومین کارگاه آموزشی"مذاکرات حرفه ای در وصول مطالبات فروش"

شروع:
جمعه ۱۱ آبان ۹۷ ۱۴:۳۰
پایان:
جمعه ۱۱ آبان ۹۷ ۱۷:۳۰
مکان: تهران
دومین کارگاه آموزشی"مذاکرات حرفه ای در وصول مطالبات فروش"
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


"مذاکرات حرفه ای در وصول مطالبات فروش"

 
با توجه به شرایط فعلی کسب و کارها در کشور یکی از پارامترهای مهم در ایستایی و بقای این کسب کارها، دستیابی هرچه سریعتر به منابع مالی حاصل از فروش است.

 
در این کارگاه که توسط دبیرخانه دائمی کنفرانس کنترل و بازگشت مشتری برای دومین بار برگزار میگردد و سابقه بسیار موفقی نیز دارد، تمرکز اصلی بر آموزش مذاکره حرفه ای و تخصصی در زمینه وصول مطالبات حاصل از فروش است، بحثی که در اکثر کسب و کارها و سازمانها مبتنی بر روشهای سنتی به آن پرداخته و اصرار میشود که البته در مورد نتایج آن نمی توان مطمئن بود.

در این کارگاه همچنین به اطلاعات مالی و قوانین مربوط به این حوزه از دیدگاه آمادگی برای مذاکره موفق و تصمیم‌گیری برای روش مذاکره خواهیم پرداخت.

این کارگاه، یکی از کارگاه های جانبی چهارمین کنفرانس تخصصی "کنترل و بازگشت مشتری " است که در تاریخ جمعه 11 آبان ماه برگزار میگردد.

از مزیتهای استثنایی این کارگاه برای شرکت کنندگان، تخفیف استثنایی برای  دریافت پکیج کامل آموزشی چهار دوره کنفرانس " روشهای کنترل و بازگشت مشتری " است که برای اولین بار انتشار می یابد. بر این اساس با دو مبلغ متفاوت می توانید در این کارگاه ثبت نام کنید:

*
مبلغ 87 هزارتومان، شامل شرکت در کارگاه، گواهینامه و پذیرایی میانوعده

*
مبلغ 148 هزار تومان، شامل شرکت در کارگاه، گواهینامه پذیرایی میانوعده و در یافت پکیج کامل فیلم آموزشی 4 دوره کنفرانس " روشهای کنترل و بازگشت مشتری "

لازم به ذکر است کلیه شرکت کنندگان در این کارگاه می توانند از 10 درصد تخفیف در کارگاه های آتی دبیرخانه دایمی کنترل و بازگشت مشتری استفاده کنند.

 

شما می توانید از طریق سایت www.afaghsanatgroup.com    با ما آشنا شده و اطلاعات بیشتری در رابطه با سمینار و سایر فعالیتهای ما بدست آورید.

با توجه به محدودیت ظرفیت و زمان، جهت پیش ثبت نام و رزرو، از طریق تلفنهای 6-77680712 پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

 

همچنین با ارسال کلمه "فروش" به شماره های 09376296162 و 09128351175 ما حتما با شما تماس خواهم گرفت. امیدواریم با ثبت نام بموقع ، پیش از تکمیل ظرفیت شاهد حضور شما نیز در این رویداد بی نظیر باشیم.

سخنرانان

دکترکامران صحت
دکترکامران صحت
دکتر مهدی گودرزی
دکتر مهدی گودرزی
دکتر بابک سبزیان پور
دکتر بابک سبزیان پور
استاد فربد طهرانی
استاد فربد طهرانی

سوالات متداول

این سمینار برای چه افرادی کاربردی است؟
تمامی افرادی که به نوعی با مراودات و تبادلات مالی در ارتباط هستند می تواند از این سمینار بهره برداری کنند. گروهایی مانند فروشندگان و بازاریابان ، مدیران و کارشناسان فروش، مدیران و کارشناسان مالی و حسابداری، مسوولین دفاتر مدیران و ...
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
ما برای شما پوشه، خودکار و دفتر آماده کرده ایم. اگر به وسایل بیشتری احتیاج دارید حتما پیش بینی کنید.
فرصت پرسش و پاسخ در این سمینار وجود دارد؟
بله. در پایان برنامه پانل پرسش و پاسخ با حضور تعدادی از اساتید سخنران تشکیل و بر اساس نوبت و تا حدی که زمان اجازه دهد به سوالات پاسخ داده میشود.
برای پایان سمینار برنامه خاصی هست؟
در پایان سمینار عکس دسته جمعی با حضور اساتید و شرکت کنندگان گرفته میشود و این عکس به آدرس ایمیل شما ارسال میشود.
برای افراد با شرایط خاص امکان ویژه ای در نظر دارید؟
شرایط خاص شرکت کنندگان (نظیر استفاده از ویلچیر و...) حتما باید قبلا با دبیرخانه هماهنگ شود تا حداکثر همکاری ممکن از طرف دبیرخانه صورت بگیرد.
چه تضمینی برای اجرای مناسب سمینار و بهره برداری شرکت کنندگان وجود دارد؟
برای اطمینان از نحوه عملکرد ما سوابقمان را در سایت www.afaghsanatgroup.com ببینید. انتخاب به عنوان موسسه آموزشی برتر کشور در جایزه تعالی آموزش، آخرین افتخار موسسه ره آوران آفاق صنعت است که به آن دست پیدا کردیم. سوابق اجرایی ما و حضور مدرسین برجسته که کاملا کاربردی و هدفمند انتخاب شده اند بهمراه حضور پرمهر شما، رویدادی بسیار عای و اثرگذار را رقم خواهد زد.

آدرس: تهران خیابان شریعتی، روبروی خیابان ملک، خیابان باقری شبستری، شماره 42 سالن سمینار موسسه آموزشی ره آوران آفاق صنعت