رویداد به پایان رسیده است!
برنامه عصرانه با کتاب "بازخوانی و بررسی کتاب هفت قانون معنوی موفقیت" در تاریخیکشنبه ۳ شهریوربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

برنامه عصرانه با کتاب "بازخوانی و بررسی کتاب هفت قانون معنوی موفقیت"

شروع:
یک‌شنبه ۳ شهریور ۹۸ ۱۸:۳۰
پایان:
یک‌شنبه ۳ شهریور ۹۸ ۱۹:۳۰
مکان: اصفهان
موضوع:غیره / غیره
برنامه عصرانه با کتاب "بازخوانی و بررسی کتاب هفت قانون معنوی موفقیت"
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

  "برنامه عصرانه با کتاب "کافه کتاب تدبیر "

بازخوانی ، تحلیل و معرفی  کتاب "هفت قانون معنوی موفقیت"

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید:
شماره تماس: 8-36637206 و 14-36620612
شناسنامه کتاب هفته قانون معنوی موفقیت

 

نویسنده : دیپاک چوپرا
مترجم : گیتی خوشدل
خرید کتاب

برای خرید این کتاب  در اصفهان به کافه کتاب تدبیر واقع در طبقه همکف سازمان مدیریت صنعتی اصفهان –خیابان میر- خیابان مصلی پلاک 74 مراجعه نمایید یا با شماره  تلفن  36637208 داخلی 5 تماس بگیرید.
درباره کتاب رقص همپای شریک:
کتاب «هفت قانون معنویت موفقیت» نوشته دیپاک چوپرا ( -۱۹۴۶) نویسنده و پزشک هندی آمریکایی الاصل است. او رهبری است که در زمینه رابطه علمی ذهن و تن و توانایی انسان، آوازه جهانی دارد و تا کنون آثار متعددی از او به زبانهای مختلف ترجمه و منتشر شده‌اند. کتاب‌های چون «ذهن بی‌انتها» و «جسم پر دوام» از شناخته‌شده‌ترین و پرفروش‌ترین آثار او هستند. «هفت قانون معنوی موفقیت» یکی از مهم‌ترین و اثرگذارترین کتاب‌های دیپاک چوپرا است. رسیدن به موفقیت همیشه به عنوان یکی از آرزوهای ما مطرح است. همه ما می‌خواهیم در زندگی‌مان موفق باشیم، اما شاید پیش از داشتن این آرزو لازم باشد تصویر دقیقی از معنای موفقیت داشته باشیم. موفقیت چیست؟ موفقیت در زندگی را می‌توان گسترش مداوم شادمانی و تحقق اهداف ارزشمند تعریف کرد. موفقیت یعنی این توانایی که آرزوهایتان را با سهولت و بی‌تکاپو برآورده سازید.با همین تعریف اگر نگاهی به روند زندگی خود داشته باشیم، شاید بتوانیم میزان موفقیت خود را بسنجیم. در دنیای امروز دست‌یابی به موفقیت و به خصوص ثروت به صورت فزاینده‌ای مستلزم سخت‌کوشی ماست و یا حتی به بهای صدمه زدن به دیگران تمام می‌شود. اما این آن راهی نیست که منجر به رضایت ما شود. بنابر این نیازمند هستیم که نگرشی معنوی‌تر داشته باشیم. هفت قانون معنوی موفقیت از دیدگاه چوپرا عبارتند از قانون توانایی مطلق، قانون بخشایش، قانون «کارما» یا علت و معلول، قانون کمترین تلاش، قانون قصد و آرزو، قانون عدم دلبستگی، و بالاخره قانون «دارما» یا غایت حیات. در متن این کتاب که بارها و بارها در ایران تجدید چاپ شده با هر یک از این هفت قانون به تفصیل آشنا می‌شوید و تمریناتی که برای هر فصل در نظر گرفته شده را می‌خوانید.

سخنرانان

پویا شفیعیون

پویا شفیعیون

کارشناس و مشاور ارشد بیمه

برگزارکنندگان

سازمان مدیریت صنعتی استان اصفهان

سازمان مدیریت صنعتی استان اصفهان

مشاوره، آموزش، تحقیق

آدرس:اصفهان خیابان میر، خیابان مصلی، بعداز چهارراه دهش، شماره 74، سازمان مدیریت صنعتی استان اصفهان