کاور
"هجدهمین دوره کارورزی و تربیت تخصصی مشاور دکتر یاسر مدنی" در تاریخ پنج‌شنبه ۵ تیر ساعت ۱۴:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
سوپرویژن تربیت تخصصی مشاور
-
۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان

دوره کارورزی و تربیت تخصصی مشاور

مدت دوره: ۷ ماه ؛ ۱۱۰ ساعت مداخله و مشاهده مراجعین واقعی، بعلاوه ۳ ماه سوپرویژن

شروع دوره: 17 بهمن (پنجشنبه ها)

همراه با گواهی معتبر توسط استاد و مربی برجسته بین المللی در کارورزی (فارسی یا انگلیسی)

به صورت کاملا عملی، همراه با کیس های کاملا واقعی، با موضوعات مختلف شامل موارد خاص، و بازخورد تخصصی استاد. اولویت به کارورز جهت تمرین عملی، تحت نظارت مستقیم آقای دکتر یاسر مدنی.

آموزش موثر در استفاده یکپارچه از رویکردهای رایج و به روز در مشاوره و روان درمانی فردی و گروهی. رویکردهای مورد استفاده شامل: شناختی رفتاری، واقعیت درمانی، وجودی، راه حل محور کوتاه مدت، متناسب با نیاز مراجعین و استعداد کارورز.

در این دوره کارورزی ، مهارت های مشاوره فردی و گروهی ارائه می‌شود.

به علاوه مسائلی همچون: مهارتهای اولیه مشاوره، مشاوره های فردی، خانواده، پیش از ازدواج، زناشویی، طلاق، وابستگی عاطفی، خیانت، کودک و نوجوان، فرزندپروری، سوگ، خلق و خوی، مشاوره گروهی، موارد خاص، اخلاق حرفه‌ای و غیره؛ همگی در خلال جلسات واقعی مشاوره واقعی ارائه خواهند شد.

برای سوال درباره شرایط دوره و یا نحوه ثبت نام قبل از تکمیا شدن ظرفیت محدود، از طریق شماره های زیر با خانم رازقی تماس بگیرید. همچنین می توانید فایل صوتی معرفی دوره کارورزی را از زبان استاد دوره، آقای دکتر یاسر مدنی بشنوید. کافی است اینجا را کلیک کنید.

۰۲۱۸۶۰۷۰۷۵۰
۰۹۱۲۹۳۱۲۱۵۵

برگزارکنندگان

مرکز مشاوره بهزیست
مرکز مشاوره بهزیست
دکتر یاسر مدنی
دکتر یاسر مدنی

هیئت علمی دانشگاه تهران

دکتری تربیت مشاور از آمریکا

فوق دکتری درمان کوتاه مدت از آمریکا

درباره مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی بهزیست

دکتر یاسر مدنی در سال ۲۰۰۸ میلادی موفق به اخذ درجه دکتری حرفه ای در رشته تربیت مشاور از دانشگاه CSU در کشور ایالات متحده آمریکا شدند. وی در ادامه و در سال ۲۰۰۹ میلادی تحت نظارت پروفسور جان لیترل – یکی از پیشگامان و پایه گذاران مکتب درمان کوتاه مدت – فوق دکترای خود را در حوزه مشاوره و درمان کوتاه مدت دریافت نمودند.


دکتر مدنی در شهریور ۱۳۹۱ به کشور عزیزمان ایران بازگشتند و این تخصص (درمان کوتاه مدت و تربیت تخصصی مشاور) را به ایران آوردند. ایشان از سال ۱۳۹۲ تا اواخر سال ۱۳۹۵، ریاست کلینیک مشاوره و بهداشت روان دانشگاه تهران واقع در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی این دانشگاه را بر عهده داشتند. دکتر مدنی در دوره مسئولیت خود در کلینیک مشاوره دانشگاه تهران، به صورت اساسی دوره های تخصصی سوپرویژن و نظارت بر کارورزان روانشناسی و مشاوره در حوزه های مختلف را احیا و اجرا کرده و بیش از ۱۵ کارگاه تخصصی برگزار نمودند. ایشان در این دوره ها از تجهیزات پیشرفته آموزشی، ضبط و پخش و مرور فیلم های آموزشی به صورت مستند و یا زنده در جلسات کارورزی بهره گرفتند.

بعد از برگزاری ۲۰ دوره کوتاه مدت کارورزی و تربیت مشاور در کلینیک مشاوره دانشگاه تهران، آقای دکتر مدنی اقدام به ارائه دوره بلندمدت (۷ ماهه) کارورزی یا دوره جامع تخصصی تربیت مشاور در مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی بهزیست نموده اند. این دوره ها یکی پس از دیگری و به طور پویا در حال ثبت نام، مصاحبه اولیه و برگزاری هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به قسمت دوره ها در سایت مراجعه نمایید. دانشجویان و فارغ التحصیلان روانشناسی و مشاوره در دوره تربیت تخصصی مشاوره در مدت ۴ ماه (۴۰ جلسه) جلسات حضوری سوپرویژن دریافت می کنند که مشاوره به مراجعان واقعی مطلع توسط خود ایشان و سپس و در صورت لزوم با حضور و توسط استاد (آقای دکتر مدنی) ارائه می شود. پس از آن ۳ ماه خدمات پشتیبانی علمی و نظارت به جهت اطمینان از توانایی ارائه مشاوره به مراجعین مختلف، توسط شخص آقای دکتر مدنی به همه کارورزان تعهد می شود.


بدون اغراق باید گفت دوره های تربیت تخصصی مشاور توسط دکتر یاسر مدنی در سطح منطقه خاورمیانه منحصر به فرد می باشد. چرا که توسط تنها دارنده مدرک دکترای تخصصی تربیت مشاور در ایران و برای رویکردهای مختلف ارائه می شود. شمار بسیاری از عزیزانی که دوره های گذشته ایشان را سپری کرده اند و هم اکنون از موفقیت های قابل توجه برخوردار شده اند، خود گواه این مدعی می باشد، افرادی که از خودکارآمدی و اخلاق حرفه ای بالاتری برخوردار هستند و چه بسا برخی به مدیریت مراکز مشاوره ارگان ها و سازمان های نائل شده اند.

نظر شرکت کنندگان دوره های قبلی کارورزی دکتر یاسر مدنی

خانم ژیلا نوکانی

آقای مجید مستعان

خانم ندا دارابی

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز مشاوره بهزیست

اولین مرکز تخصصی تربیت مشاور در ایران زیر نظر و با مدیریت دکتر یاسر مدنی (فوق دکترای مشاوره کوتاه مدت از آمریکا و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران)

رویداد های برگزارشده۴

آدرس

تهران تهران، میدان هفتم تیر، خیابان قائم مقام فراهانی، میدان شعاع (شهید طومانیان)، پلاک 1، طبقه 2، واحد 4

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

دوشنبه ۱۶ فروردین

وبینار جامع کاردرمانی ذهنی و شناختی در کودکان

 • آنلاین
 • از ۴۸۰,۰۰۰ تومان
 • شبکه توانبخشی ایران
تا ۱۳ فروردین

کارگاه آنلاین مقاله نویسی علمی پژوهشی و ISI

 • آنلاین
 • از ۱۹۴,۰۰۰ تومان
 • گروه آموزشی پژواک دانش
چهارشنبه ۲۵ فروردین

دوره های رباتیک دانشگاه علم و صنعت ایران

 • آنلاین
 • از ۱۲۰,۰۰۰ تومان
 • دانشگاه علم و صنعت ایران
تا ۱۵ اسفند

کارگاه آنلاین قرار داد نویسی

 • آنلاین
 • از ۱۸۸,۰۰۰ تومان
 • گروه آموزشی پژواک دانش