رویداد به پایان رسیده است!
رویداد مجازی (آنلاین) ارائه نیازهای فناورانه پلیس هوشمند در تاریخ سه‌شنبه ۱۵ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
یک‌شنبه ۱۳ مهر ساعت ۰۸:۰۰

رویداد مجازی (آنلاین) ارائه نیازهای فناورانه پلیس هوشمند

  • رایگان
  • آنلاین
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


موضوع رویداد آنلاین ( رویداد مجازی) 

در این رویداد آنلاین، نیازمندی‌های فناورانه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در حوزه هوشمندسازی و تأمین امنیت عمومی به نمایندگان شرکت‌های دانش بنیان و فناور و متخصصین این حوزه معرفی و از آنها درخواست خواهد شد تا پیشنهادات کاربردی خود را ارائه نمایند.

زمانبندی و محتوای برنامه

رویداد مجازی مذکور طی روزهای 13 الی 15 مهرماه برگزار می‌شود. با توجه به برگزاری آنلاین رویداد و جهت برنامه ریزی بهتر مخاطبان، زمان رویداد مجازی در ادامه توضیحات آمده است..

برنامه‌ریزی این رویداد مجازی به نحویست که نمایندگان شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور علاقه‌مند به مذاکره مستقیم با ارائه‌کنندگان نیاز بتوانند بلافاصله بعد از پایان رویداد مجازی به صورت مستقیم در جلسات آنلاین مذاکره B2B حضور یابند. برای این منظور کافیست متقاضیان حین برگزاری رویداد در صفحه گفتگو، درخواست خود را اعلام نمایند تا راهنمایی لازم در این خصوص صورت پذیرد.

 

نحوه ثبت نام و شرکت در رویداد مجازی

مراحل ثبت نام و شرکت در این رویداد مجازی به ساده ترین شکل ممکن طراحی شده است. علاقه مندان به حضور (نمایندگان شرکت‌ها، متخصصان، اساتید، دانشجویان و همه کسانی که حوزه فعالیت آنها مرتبط با بخش پلیس هوشمند است) می‌توانند از طریق صفحه ایوند ثبت نام خود را انجام داده و سپس (در روزهای برگزاری) مراحل زیر را طی نمایند:

1-      طبق زمان‌بندی وارد آدرس اینترنتی زیر شوند:

         www.online.inif.ir/ch/event 

2-      در صفحه باز شده گزینه میهمان را انتخاب کنید.

3-      در صفحه جدید نام، نام خانوادگی خود را وارد نمایند و سپس وارد محیط رویداد مجازی شوند.

 

نقش صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری

صندوق نوآوری و شکوفایی به عنوان برگزارکننده این رویداد و اصلی ترین نهاد حمایت کننده شرکت‌های دانش بنیان و فناور خدمات مختلفی دارد که طی رویداد معرفی خواهد شد. قراردادهای همکاری فناورانه ای که طی این رویداد و پس از آن منعقد گردد تحت حمایت ویژه این صندوق قرار خواهد گرفت. 

 

فرصت ویژه برای افراد و شرکت‌های حاضر در شهرستان‌ها

یکی از ویژگی‌های این رویداد که موجب صرفه جویی در وقت و هزینه مخاطبان می‌گردد، امکان حضور مجازی در رویداد مجازی آنلاین است. این موضوع فرصت برابر حضور برای کلیه­ شرکت‌ها و متخصصان در اقصی‌­نقاط کشور را فراهم نموده و از این رو با استقبال ویژه عزیزان حاضر در شهرستان‌ها مواجه شده است.

چنانچه به هر دلیل در ثبت نام با مشکل مواجه شدید یا در خصوص رویداد پرسشی دارید می‌توانید با شماره‌های کارگزار تبادل فناوری این رویداد 77240027 77240576-021 (شرکت کاریزاعتماد) تماس بگیرید.

 

برگزار‌کننده

آواتار

صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست‌جمهوری

رویداد های برگزارشده۶
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر