کاور
"جلسه آشنایی گروه درمان چاقی باراکا (آنلاین,حضوری)" در تاریخ دوشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

در یک قرار کوتاه و سـریع، باراکا را بشناسید. در این دیدار کـوتاه به شما خواهیم گفت که چگونه به کمک شـما برای زندگیتـان معجـزه می کنیم. ثبت نام در این رویداد رایگان است.

 

برنامه ی حاضر ما دو قسمت دارد :

1- بخش لاغر شدن .

باراکا هیچ لیست غذایی ندارد. شعار باراکا این است:

از هر سفره، هرچه دلت می خواهد را یک شکم سیر بخور و خوش اندام بمان. "سیر خوش تراش" به عنوان شعار و نماد باراکا تلقی می شود. البته در مواردی که کاهش وزن سریعتر مد نظر باشد بطور موقت به داوطلبین، لیست های کوتاه مدت داده می شود. (شامل لیست های عمومی یا لیستهای آزاد از سفره ی خانواده . با وجودیکه سفره ی این برنامه خیلی انعطاف پذیر و فراوان است در صورتیکه پس از مدتی مراجعه کننده احساس خستگی کند یا با وجود رعایت بدنش برای کاهش مقاومت نشان دهد ، مراحل بعدی کاهش وزن شروع خواهد شد که برحسب مورد و سلیقه ی مراجعه عبارتند از:

مزاج درمانی ( مزاج های سرد و مرطوب در مقابل کاهش وزن مقاومت می کنند) – هوازی -   داروهای مجاز مورد تایید FDA - انزجار ذهنی –  برنامه پاکسازی آب - لیستهای خاص و مقاومت شکن کاهش سریع مخصوص مراسم ( 7روز-10روز – 15 روز – پروتئین -...)   -تمام این روشهای کمکی جزو خدمات رایگان برنامه هستند . با وجود موفقیت چشمگیر این روشها در کاهش وزن مراجعین مان( تا 70 کیلو کاهش) این بخش فقط شامل 30% از درمان باراکا میباشد.                                        

 

2) بخش لاغر ماندن.

70% خدمات برنامه مربوط به این قسمت است .در واقع به همین دلیل ما خودمان را یک "کمپ درمان چاقی " می دانیم .جالب است که بدانید این بخش برنامه با (( جشن خوردن)) آغاز می شود. در جشن آغازین این برنامه مراجعین با شیرینی تر ، بستنی سنتی با خامه ، نوشابه ، میوه، چیپس و پفک، خشکبارها،... پذیرایی می شوند.

تا سال 85 رکورد کاهش وزن در برنامه ما با لیست های دقیق غذایی ، 41 کیلوگرم بود که متاسفانه 30کیلوگرم آن دوباره برگشت. امروز ما 70 کیلو گرم کاهش وزن را بنام خودمان ثبت کرده ایم درحالیکه شعار برنامه این شده: ترازوها راجمع کنید و هر چه می خواهید نوش جان کنید . هر روز بیش از پیش امیدوار می شویم که بتوانیم با روش بدیع مان، لذت خوردن و تناسب اندام را بطور همزمان به مراجعین باراکا هدیه کنیم و زندگی شادتری را برای هموطنان بیشتری فراهم کنیم . در واقع ما یک گروه درمان چاقی هستیم نه یک گروه صرفا لاغری. ما معتقدیم : یکبار برای همیشه.

سخنرانان

مجتبی نیکپور
مجتبی نیکپور
پزشک، روانش شناس، درمانگر ، موسس باراکا
شیرین رضایی
شیرین رضایی
پزشک، مدیر گروه باراکا

گالری تصاویر

ویدیو از آپارات

ویدیو از آپارات

ویدیو از آپارات

۱۰۷۵
دنبال کننده
۱۰۹
کل رویدادها

#باراکا یک خانواده بزرگ از آدم هایی است که قصد دارند تغییری در خود ایجاد کنند. #درمان_چاقی به وسیله تغییر در سبک زندگی د...

بیشتر از ۳۰ نفر (۷۰%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

جمعه ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

آمادگی برای آزمون علوم پایه

 • آنلاین
 • ۳۵,۰۰۰ تومان
 • زهرا عطایی
دوشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

وبینار استادی کلاب (شهید بهشتی) 1401

 • آنلاین
 • رایگان
 • Education Mehrdaneshbon
شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

پرونده الکترونیک نظام سلامت

 • آنلاین
 • رایگان
 • انجمن علمی قانون
یک‌شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

مدرسه جامع OTC تراپی

 • آنلاین
 • ۱۸۰,۰۰۰ تومان
 • سمینار دانشجویان داروسازی ایران (IPSS)