رویداد به پایان رسیده است!
نشست معرفی دوره مشترک کارشناسی ارشد MBA in Fashion دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه بین المللی مدآرت فرانسه در تاریخیکشنبه ۹ دیبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

نشست معرفی دوره مشترک کارشناسی ارشد MBA in Fashion دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه بین المللی مدآرت فرانسه

شروع:
یک‌شنبه ۹ دی ۹۷ ۱۲:۳۰
پایان:
یک‌شنبه ۹ دی ۹۷ ۱۴:۳۰
نشست معرفی دوره مشترک کارشناسی ارشد MBA in Fashion دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه بین المللی مدآرت فرانسه
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

 

 

 

 

دوره مشترک MBA  دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه بین المللی مدآرت(Mod’Art)  فرانسه

«مدیریت اجرایی در تجارت و بازار صنایع مد پوشاک و کالا جانبی»

MBA in Management of the Fancy Goods and Clothing Style Industries

 

دانشکده مهندسی نساجی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری دانشگاه بين‌المللی مد آرت فرانسه برای دوره MBA مشترک، در سال 1397 (2019) دانشجوی کارشناسی‌ارشد پذيرش می‌نمايد. در این دوره انتظار می‌رود که دانشجویان به مهارت ارتباط‌های دیجیتال، دانش رفتار مشتری، تخصص فنی و هنری در حوزه طراحی و نوآوری‌ها و راهبردهای توسعه برندهای کالاهای مدرن دست یافته و آنها را در مدت انجام کارآموزی‌ها و پايان‌نامه با تجربه‌های صنعتی بین‌المللی یکپارچه نمایند.

دانشگاه بین‌المللی مد آرت نیز در شهر پاریس پایه گذاری شده‌است و تا به امروز یک شبکه گسترده‌ی بین‌المللی تشکیل داده و همکاری‌های قابل توجهی را به‌صورت آکادمیک در داخل و خارج فرانسه داشته است. این همکاری موجب اثربخشی، اعتبار و کیفیت برنامه‌ی آموزشی مد آرت است. برنامه آموزشی مد آرت در عرصه‌ی صنعت جهانی بسیار غنی شده‌است، به‌گونه‌ای که فارغ التحصیلان تجربه‌ی کارآموزی در شرکت‌های بین‌المللی را نیز به‌دست می‌آورند. 35 درصد از دانشجویان دانشگاه  بین‌المللی مد آرت را دانشجویان خارجی با بیش از 20 ملیت مختلف تشکیل می‌دهند. کلاس‌ها در این دانشگاه به زبان‌های انگلیسی، فرانسه و ایتالیایی دایر است.  نکات مهم درباره دوره مشترک:

1.        مدت تحصيل دو  سال است که سال اول آن با همکاری دانشگاه مد آرت در دانشگاه صنعتی ‌امیرکبیر (تهران) و سال دوم تا پايان دوره، در دانشگاه مد آرت (پاریس) برگزار می‌گردد. کسانی که تمایل داشته باشند می توانند سال دوم را نیز در تهران بگذرانند. همچنین کلاس ها به صورت دوره های فشرده دو هفته ای برگزار می شود و علاقمندان به شرکت در دوره های کوتاه مدت نیز می توانند در هر دوره به صورت مجزا ثبت نام کنند.

2.         پايان‌نامه دوره و دفاع از آن با راهنمايی مشترک استادان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مد آرت و در مد آرت انجام می‌شود.

 

4.         پذیرش از بین فارغ التحصیلان مهندسی نساجی (به‌خصوص مهندسی پوشاک)، مهندسی صنایع و مدیریت، طراحی پارچه و لباس با سابقه کار صنعتی، یا معرفی از صنعت همراه با بررسی سوابق و انجام مصاحبه داخلی و خارجی (از طریق Skype) خواهد بود.

 

5.        مدرک پایان دوره توسط مد آرت صادر و توسط دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه دولتی پرپیگنان فرانسه (مورد تأييد وزارت علوم) تأیید خواهد شد.

6.        چنان که اشاره شد به منظور سهولت در شرکت، فراگیر شدن و بهره مندی بیش تر علاقه مندان، بخش اول دوره MBA در دانشگاه صنعتی امیرکبیر به چند دوره ی آموزشی کوتاه مدت شامل دروس مستقل تقسیم بندی شده و حضور متقاضیان آشنا با موضوع های مدیریت، تجارت، مد، پوشاک و کالای جانبی در دوره های کوتاه مدت امکان پذیر است. دوره های کوتاه مدت به زبان انگلیسی توسط استادان مدآرت و دانشگاه امیرکبیر به همراه ترجمه فارسی برگزار می گردد. در پایان هر دوره ی کوتاه مدت برای شرکت کنندگانی که هر عنوان درسی را با موفقیت به پایان برسانند، گواهی نامه معتبر بین المللی (دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه ModArt International;  فرانسه) صادر می شود.

تاریخ برگزاری سال اول: از 29 دی ماه 1397


محل برگزاری: پردیس بین الملل دانشگاه صنعتی امیرکبیر

ثبت نام از طریق مدرسه مد و طراحی لباس امیرکبیر از طریق تماس با شماره های 09102227751و 09123873273 و یا تلفن های ثابت 66491299  خواهد بود.

سخنرانان

دکتر روح الله باقرزاده

دکتر روح الله باقرزاده

عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر

سیده آناشید حسینی

سیده آناشید حسینی

طراح مد و صاحب برند هیبا

مهرآرا رنجبران

مهرآرا رنجبران

دانشجوی مدآرت پاریس

سیده فاطمه جزایری

سیده فاطمه جزایری

مدیر مدرسه مد و طراحی لباس امیرکبیر

آدرس:تهران خ حافظ روبه روی خ سمیه دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) دانشکده مهندسی نساجی سالن اجتماعات