رویداد به پایان رسیده است!
گردایه تابستان 96: بررسی سه ماهه اخیر بازار بازی‌های دیجیتال در ایران و جهان در تاریخسه‌شنبه ۲۱ شهریوربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

گردایه تابستان 96: بررسی سه ماهه اخیر بازار بازی‌های دیجیتال در ایران و جهان

شروع:
سه‌شنبه ۲۱ شهریور ۹۶ ۱۰:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۲۱ شهریور ۹۶ ۱۲:۰۰
گردایه تابستان 96: بررسی سه ماهه اخیر بازار بازی‌های دیجیتال در ایران و جهان
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره این وبینار

در این وبینار، به بررسی و تحلیل روندهای بازار سه ماهه اخیر بازی‌های دیجیتال در ایران و جهان خواهیم پرداخت...

بر اساس آخرین اطلاعات مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال (دایرِک)، به خصوص «گزارش گردایه» و همچنین معتبرترین مراکز تحقیقاتی در دنیا، جدیدترین و مهمترین رویدادهای این بازار 100 میلیارد دلاری در ایران و جهان مورد بررسی قرار می‌گیرند.

در وبینار گردایه تابستان 96:

* از جریان‌های اصلی بازار بازی‌های دیجیتال در ایران و جهان آگاه شوید...

* علاقه‌مندی‌های بازیکنان در جهان به تفکیک جنسیت را بیابید...

*  بازیکنان ایرانی کلان‌شهرهای مختلف ایران را بهتر بشناسید...

* یک نسخه از «گزارش گردایه» را به عنوان هدیه دریافت نمایید...

* و خود را با روندهای جهانی همگام کنید.

 بازی‌سازان مستقل (غیر شرکتی) از تخفیف ویژه برای شرکت در وبینار بهره‌مند هستند که برای این امر می‌توانید پس از برقراری تماس با دایرک (اطلاعات تماس در بخش سوالات متداول)، تمایل خود را برای حضور در وبینار اعلام نموده و کد تخفیف دریافت نمایید.

«گزارش گردایه» چیست؟

گردایه گزارش آماری فصلی مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال (دایرِک) است که در هر شماره به بررسی آمار و روندهای سه‌ماهه اخیر خود در جهان می‌پردازد. در هر شماره از گردایه، با استفاده از اطلاعات معتبرترین منابع تحقیقاتی جهان همچون Newzoo، ESA، App Annie، Super Data  و...، تحلیلی هوشمندانه از آنچه در بازار بازی‌های دیجیتال در جهان می‌گذرد گردآوری شده و در قالب گزارش «گردایه» ارائه می‌گردد.

در این شماره از گزارش گردایه، در فصل‌های مختلف با روندهای کسب‌وکار بازی‌های دیجیتال، به خصوص برای پلتفرم موبایل آشنا می‌شوید، فعالیت‌های شرکت‌های مهم فعال در صنعت را رصد می‌کنید و دورنمایی از آینده صنعت را بر اساس آخرین تحلیل‌ها به دست می‌آورید. گزارش گردایه یک گزارش پولی است اما به صورت رایگان به شرکت‌کنندگان در وبینار هدیه می‌شود. نسخه دموی این گزارش را از لینک زیر دانلود کنید:

http://direc.ir/Uploads/DemoVersionGerdayeh3.pdf

پیش از این 2 شماره از گردایه منتشر شده است. می‌توانید این دو شماره را از طریق وبسایت کتابراه و لینک‌های زیر مشاهده کنید:

گردایه زمستان 95 (رایگان):

https://www.ketabrah.ir/go/b23213

گردایه بهار 96:

https://www.ketabrah.ir/go/b23094

 

سوالات متداول

چگونه اطلاعات بیشتری از وبینار کسب کنم؟
مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال (دایرک)، واقع در ساختمان اصلی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای بوده و از شنبه تا چهارشنبه هر هفته آمادگی پاسخگویی به سوالات مخاطبان محترم خود را دارد. برای برقراری تماس از یکی از روش‌های زیر استفاده کنید: آدرس: تهران، خیابان مفتح شمالی، خیابان گلزار، تقاطع زیرک زاده، پلاک 32، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، طبقه 4، واحد پژوهش. تماس تلگرامی: 989028492896+ یا DIREC_Telegram@ تلفن: 982188310370+ داخلی 415 رایانامه: info@direc.com کانال تلگرام: https://t.me/DIREC
این رویداد برای چه کسانی مفید است؟
تمامی بازی‌سازان، افراد علاقه‌مند به بازی‌سازی، سرمایه‌گذاران و مدیران شرکت‌ها می‌توانند از تحلیل‌های این وبینار استفاده نمایند.
برای حضور در این وبینار باید چه کاری انجام بدهم؟
بعد از ثبت نام و خرید بلیت، اطلاعات ورود به وبینار برای شما ارسال می‌شود. همچنین شماره های تماس بخش پشتیبانی نیز جهت رفع مشکلات احتمالی ارسال خواهد شد.

برگزارکنندگان

مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال

مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال

دایرک

مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال (دایرک)
مرجع رسمی انتشار گزارش‌های آماری صنعت بازی‌های دیجیتال در ایران

سخنران

مرتضی بیگدلی

مرتضی بیگدلی

پژوهش‌گر حوزه بازی‌های دیجیتال

تمرکز اصلی مرتضی بیگدلی در حوزه بازی‌های دیجیتال، بر آمارهای مختلف جهانی از این صنعت است و در زمینه تحلیل داده­‌ها و روش­‌های مختلف داده­‌کاوی در مرکز تحقیقات بازی­‌های دیجیتال (دایرک) در حال فعالیت است.

رویداد آنلاین است