رویداد به پایان رسیده است!
پرورش فرزند بالنده (پرند) هرکدام از بلیت ها مربوط به یک دوره می باشد و برای هر فرد امکان انتخاب یک زمان وجود دارد در تاریخ سه‌شنبه ۲۳ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
سه‌شنبه ۲ مهر ساعت ۰۹:۰۰

پرورش فرزند بالنده (پرند) هرکدام از بلیت ها مربوط به یک دوره می باشد و برای هر فرد امکان انتخاب یک زمان وجود دارد

  • ۴۸۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


در دوره پرورش فرزند بالنده، پدر و مادرها متوجه نکات زیر می شوند:
     والدگری­ اش از کجا آمده است؟
   چه شده که اینگونه پدر و مادری می­کند؟
    چه ­نوع والدگری­ می­خواهد داشته باشد؟
    چه انتظاری از فرزندشان دارند؟
   مواقعی که به دلیل رفتارهای فرزندش کلافه شده، چه اتفاقی در مغز آنها و کودکشان رخ داده است؟
 با درک عمیق تر این موضوعات، پدر و مادرها می­تواند لحظه­های پراسترسی که در طول روز برایشان ایجاد می شود را مدیریت کند و رفتار مناسبی با کودک خود داشته باشد. رفتاری که پیام مناسبی را به کودک شان منتقل کند و آسیبی را به کودکشان نزند.
هر رفتار کودک معنایی دارد، یعنی از احساس و نیازی در او حکایت می کند. کودکان به والدینی نیاز دارند که در کنارشان باشند و به توجه به احساس و نیاز کودک در آن لحظه به رفتارهای آنان پاسخ مناسب دهند. برای انجام این کار لازم است والدین توانایی پیدا کنند که نخست احساسات خودشان را تنظیم کنند. بدانند که چگونه می توانند حال خود را خوب کنند و بتوانند متناسب با احساسات و نیازهای کودکشان عمل کنند.
از آنجا که والدگری کار پرفشاری است و گاهی موجب تنش و استرس زیاد در والدین می­شود، این برنامه به والد کمک می­کند مهارت آرامش دادن به خود و مراقبت از خود را یاد بگیرد.
این دوره بر مبنای رویکرد های ذهن آگاهانه، استفاده از روش های خودروایتگری و بر مبنای نقاط قوت والدین طراحی شده است. اثربخشی این دوره باشیوه های پژوهشی در ایران و استرالیا ارزیابی شده است.
دستاورد شرکت کنندگان:

_ شرکت در این دوره باعث شد تمرکز وسواس گونه ام نسبت به بچه ها از بین برود. بیشتر به تفکر در مورد خودم و والدم پرداختم که به نظرم ریشه تمام مسائل و مشکلات فعلی با کودکم می باشد و با این اوصاف کلید جدیدی برای حل دغدغه های تربیتی خود پیدا کردم.

_ شرکت در این دوره سبب شد نسبت به این موضوع آگاهی پیدا کنم که یک نسخه واحد برای برخورد با فرزندان وجود ندارد، بلکه ما پدر و مادرها باید هوشمندانه و خلاقانه در هر موضوعی متوجه قصه باشیم و با حضور کامل راهی خوب برای همراه کردن فرزندان پیدا کنیم.

_ حضور در دوره پرند این بینش را به من داد که از دنیای فرزندم به اتفاقاتی که برایمان میافتد نگاه کنم و به عبارت دیگر با کفش های او راه بروم.

_ حضور من در این دوره باعث شد تا بیشتر به رفتار خودم به خصوص پیام های غیر کلامی ام به عنوان والد دقت کنم زیرا فرزندم بیش از آنکه از گفتارم بیاموزد از رفتارم می آموزد.

سخنرانان

محیا منصوریان (دوره سه شنبه صبح)
محیا منصوریان (دوره سه شنبه صبح)
تسهیلگر و مشاور والد-کودک
حمیده محسنی (دوره چهارشنبه صبح)
حمیده محسنی (دوره چهارشنبه صبح)
تسهیلگر و مربی
شاهده شفیعی (دوره سه شنبه عصر)
شاهده شفیعی (دوره سه شنبه عصر)
تسهیلگر و مشاور والد-کودک
مینو حسینی (دوره پنجشنبه صبح)
مینو حسینی (دوره پنجشنبه صبح)
تسهیلگر و مربی
محیا منصوریان (دوره جمعه صبح)
محیا منصوریان (دوره جمعه صبح)
تسهیلگر و مشاور والد-کودک
شاهده شفیعی (دوره یکشنبه عصر)
شاهده شفیعی (دوره یکشنبه عصر)
تسهیلگر و مشاور والد-کودک

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه هم نوا

ما خانواده ای هستیم که خود را با نگاهی که به انسان و رشد او از بدو تولد داریم، معرفی می کنیم و بر این باوریم که کودکان موجوداتی ناقص و ناتوان نیستند. آن ها هر روز، هزار بار با قابلیت های ذاتی و بی نظیرشان،‌ شگفت زده مان می کنند. ما از سال های اولیه ک

رویداد های برگزارشده۲۵۶
  • شروع: سه‌شنبه ۲ مهر ساعت ۰۹:۰۰
  • پایان: سه‌شنبه ۲۳ مهر ساعت ۱۳:۰۰

آدرس: تهران نیاوران، جنب پمپ بنزین، خ مینا، ک گرجستانی، بن بست رامین، پ11