رویداد به پایان رسیده است!
تمرین مذاکره حرفه ای - کارگاهی کاملا عملی با تدریس مذاکره کننده حرفه ای در تاریخ پنج‌شنبه ۱ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۱ آذر ساعت ۰۹:۰۰

تمرین مذاکره حرفه ای - کارگاهی کاملا عملی با تدریس مذاکره کننده حرفه ای

 • از ۱۹۰,۰۰۰ تومان
 • تهران
 • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

کارگاهی کاملا عملی


آموزش رایگان مذاکره حرفه ای را از سایت myintelbusiness.com و از داخل کادر قرمز رنگ دانلود کنید.

 

تمرین مذاکره حرفه ای رو انجام بدید تا بتونید به یک مذاکره کننده (یا فروشنده یا همسر ، همکار ، مدیر و …) عالی تبدیل بشید.

تا حالا برای شما پیش اومده که…

 • در مقابل خواسته‌های دیگران نتونید نه بگید؟
 • در گرفتن حق خودتون یا وصول کردن خواسته‌های مالی دچار مشکل باشید؟
 • به دلیل خوب حرف نزدن فرصت‌های خوبی را از دست بدید؟
 • دوستان و اطرافیانتون به کم حرفی و به  کمبود اعتماد به نفس شما اعتراض کنند؟
 •  حتی در ارتباطات کاری نیز از صحبت کردن با جنس مخالف خودداری کنید؟
 • به دلیل عدم توانایی در تاثیرگذاری روی دیگران نتونید به خواسته تون برسید؟
 • می‌تونستید خیلی جلوتر باشید اما به دلیل ناتوانی در بروز توانمندی‌هایتون به هدفتون نرسیده‌ باشید؟
 • یا اینکه فروشنده ای هستید که میخواهید به زور به کسی چیزی بفروشید؟ ولی هرچی بیشتر تلاش میکنید کمتر میفروشید؟
 •  در تعارف‌ها و رودربایستی‌ها درگیر تعارف‌های ناخواسته می‌شید؟
 • و….

اگر حتی پاسخ یکی از این سوالات مثبته،‌
مطمئن باشید تمرین عملی در کارگاه مذاکره حرفه ای به شما کمک میکنه تا تغییرات چشم گیری برای شما ایجاد بشه.

معرفی کارگاه تمرین مذاکره حرفه ای از زبان مدرس آن:

در محصول رایگان مذاکره حرفه ای ، اصول حرفه ای مذاکره موفق رو به رایگان ببینید. و مطمئن باشید که اگر این اصول رو به خوبی تمرین کنید حتی بدون شرکت در کارگاه تمرین مذاکره حرفه ای، می تونید یک مذاکره کننده بسیار تاثیرگذار باشید.

چرا مذاکره حرفه ای مهارتی ضروری در ایران است؟

داشتن تخصص، مهارت و دانش کافی برای موفقیت کافی نیست و همه ما می‌دونیم که حتی اگر ایده‌ها، تولیدات و توانمندی‌های فوق‌العاده‌ای داشته باشیم اما بلد نباشیم اون رو با بیان خودمون به دیگران ارائه کنیم، نتیجه‌ای نمیگیریم. مخصوصاً در کشور ما که انسان‌های پر حرف و با زبان چرب از حرفه ای نبودن ما سو استفاده می‌کنند کم نیستند.

مطمئنم شما نمی‌خواهید مثل فرد سمت راست در تصویر باشید:

تمرین مذاکره حرفه ای

همه میگن برو تو دل ترس‌ها! اما خب چجوری؟

تقریباً همه کسانی که در مورد موفقیت صحبت می‌کنند، کتاب‌ها، سخنران‌ها و سایت‌های اینترنتی، کانال‌های تلگرامی و … میگن برو شیرجه بزن تو دل ترس! اگه از چیزی می‌ترسی، اگه نمیتونی صحبت کنی برو تو دل ترس! با نگاهی به این نصیحت‌ها کاملاً معلومه که توسط کسی انجام شده که خودش هیچ درکی از مذاکره حرفه‌ای نداره!

اگر شما هم از شنیدن شعارها و راهکارهای غیر عملی خسته شدید و می‌خواهید راهکارهای کاملاً عملی را دریافت کنید به شما تبریک می‌گویم! جای درستی اومدید!

در کارگاه تمرین مذاکره حرفه ای ما به صورت case study (موردی) چند نمونه از مذاکره در محیطها و موقعیت های مختلف رو با هم تمرین میکنیم.

 

آخه اصلاً مگه میشه جوری مذاکره کرد که طرف مقابل هرچی رو که خواستیم انجام بده؟

خیلی‌ها فکر می‌کنند که مذاکره کننده بودن یک ویژگی ذاتیه! یا حتی ژنتیکی!

خیلی خوشحالم در زمانی زندگی می‌کنیم که علم عصب شناسی رشد زیادی کرده و این علم میگه که مغز انسان ویژگی انعطاف پذیری دارد و بسته به شرایط و محیط در هر سنی – از کودکی تا کهنسالی – دائما خودش رو به چند صورت تغییر شکل می‌دهد.

توصیه میکنم که فیلم زیر رو ببینید تا بدونید که چطور مغز ما میتونه رشد کنه و با تمرین تبدیل به مغز یک آدم حرفه ای بشه :

 

 

از ویژگی‌های کارگاه « تمرین مذاکره حرفه ای »

کارگاه « تمرین مذاکره حرفه ای » بومی است؛ یعنی کاملاً منطبق با فرهنگ ایران

حتماً شما هم از دیدن مقاله‌های انگلیسی یا فارسی (ترجمه شده) در مورد مذاکره حرفه ای و … خسته شده اید! اما این دوره اصلاً مثل اونها نیست! کاملاً بومی و منطبق با فرهنگ رایج ایران. شما بسته به باورها و دیدگاه‌هاتون هر جور که دوست داشته باشید می‌تونید از این دوره استفاده کنید!

با کارگاه « تمرین مذاکره حرفه ای » با انسان‌های پرحرف و چرب زبان برد برد بازی کنید!

آدم های پر حرف و چرب زبان در کشور ما منتظر این هستند که افراد با اعتماد به نفس پایین و کم حرف را پیدا کنند، از آنها سو استفاده کنند، به آنها زور بگن، کارهاشون رو به گردن اونها بیاندازند و موفقیت‌های اونها را به نام خودشون ثبت کنند! وقت اون رسیده که با چنین افرادی سازش نکنید! اجازه ندید که این افراد با رفتارهای خود احساس کنند زرنگ هستند! شما همیشه باید برد برد بازی کنید!

چطور مذاکره کردن! یک مهارت کلیدی برای زندگی سالمه؟

در این دوره شما یاد میگرید که چطور بسیار حرفه‌ای و محترمانه روی دیگران تاثیر خوبی بذارید :

 1. احساس گناه نداشته باشید
 2. طرف مقابل هم ناراحت نشود.
 3. شما هم حرف خودتون رو بزنید و البته
 4. تاثیر بسیار خوبی روی دیگران بذارید.

زندگی هر کسی دو قسمته : قبل از یاد گرفتن مذاکره حذفه ای و بعد از آن!

این ادعای بزرگی است! قبول دارم! اما باورکنید همینطوره! حتی محسن حسنی هم در یکی از جلسات آموزش مذاکره اعلام کرد که طراحی این کارگاه باعث تغییر زندگی خود من شده!

کارگاه تمرین مذاکره حرفه ای واقعاً کافیه!

اصلاً نیازی نیست که دوره یا کتاب یا کلاس دیگه ای رو در حیطه مذاکره تهیه کنید. (هرچند یادگیری هیچوقت پایانی ندارد) اما این کارگاه تمام اونچه که ضروریه رو به صورت کامل به شما پاسخ داده. خیالتون راحت باشه.

در کارگاه تمرین مذاکره حرفه ای چه اتفاقاتی میافته؟

 • اصول مذاکره حرفه ای رو آموزش میبینید
 • با متدهای مختلف مذاکره برای محیط ها و موقعیت های مختلف آشنا میشید.
 • نکات مهمی برای مذاکره با مدیران دولتی یاد میگیرید
 • نکات مهمی برای مذاکره در مصاحبه استخدامی یاد میگیرید
 • طرز مذاکره با همکاران تون ، خانواده تون و دوستان تون رو به شکل حرفه ای یاد میگیرید.
 • و البته همه اینها رو با تمرین عملی یاد میگرید.

حتی اگر فقط و فقط یکی از این سرفصل‌ها برای شما مناسب باشه، همین الان تصمیم بگیرید که برای موفقیت خودتون سرمایه گذاری کنید و در این کارگاه شرکت کنید

 

آیا میشه فیلم این کارگاه رو میشه تهیه کرد؟

تمرینات این کلاس خاص،‌عملی و کاربردی هستند! (حتی برای شما که به صورت غیر حضوری اون رو مشاهده می‌کنید)

شما میتونید تمرینات رو به تنهایی (مقابل آیینه یا دوربین  و. .. ) یا با یک همراه انجام بدید!

مثلاً یکی از تمرینات، تمرین فروش لباس از فروشگاه هست. این که بتونیم چیزی رو به کسی با گارانتی بازگشت وجه بفروشیم. با یک خریدار واقعی تمرین انجام میشه. (شما باید وقتی فیلم این قسمت رو مشاهده می‌کنید، از تکنیک «اگه جاش بودم» استفاده کنید!)

شرکت در کارگاه تمرین مذاکره حرفه ای به چه کسانی پیشنهاد میشه؟

تمام مردم کشورمان!

یکی از خاص‌ترین لحظات این کلاس زمانیه که افرادی که از نظر بقیه «بسیار بسیار پررو» بودند در قسمت نتایج به ما می‌گفتند که چقدر این کلاس براشون مفید بوده. کارگاه تمرین مذاکره حرفه ای ، فقط محدود به مذاکره در محیط کار نیست بلکه سالم‌ترین مهارت‌های ارتباطی که البته بسیار قدرتمند و ضروری هستند رو به شما آموزش میده.

در حقیقت این کارگاه ، جعبه ابزار رفتاری رو در اختیار شما قرار میده که هر رفتاری که نیاز داشته باشید در شرایط مختلف ارائه کنید.

به ما اعتماد کنید و در هر شرایطی که باشید، این دوره رو تهیه کنید و اگر احساس کردید که این دوره مناسب شما نیست، از درخواست بازگشت وجه استفاده کنید. (خیالتون راحت باشد! مطمئنم از این کارگاه شگفت زده میشید)

درباره محسن حسنی مدرس دوره

اگر دوست دارید با محسن حسنی آشنا بشید ، کافیه این فیلم و فیلم های کانال آپارات اون رو مشاهده کنید. (مطمئنم به وجد خواهید اومد)

 
 • موسس مجموعه آموزشی کسب_و_کار_هوشمند_من
 • آموزش مهارت‌های ارتباطی ، بازاریابی ، فروش ، مذاکره و … به بیش از ۲۰۰۰ نفر (در مراکز مختلف از جمله دانشگاه‌های تهران، علمی کاربردی و …)
 • مشاور تعدادی از بزرگان اقتصادی کشور
 • طراحی بیش از ۳۰ سیستم کاربردی برای کسب و کارهای مختلف
 • ….

توضیحات بیشتر در مورد محسن حسنی

 

مبلغ سرمایه گذاری شما

یک درخواست جدی! لطفاً این مبالغ رو یادداشت کنید

چند وقت پیش میخواستید گوشی مورد علاقه تون رو بخرید ولی پولش رو نداشتید. لطفا این مبلغ را یادداشت کنید.

در مصاحبۀ کاری دوست داشته‌اید از حقوق و شرایط مورد درخواست خود بگویید اما چون تخصص نداشتید ، نتوانسته‌اید. حالا دستمزد شما خیلی پایین‌تر از رقمی است که دوست داشتید دریافت کنید. لطفا این تفاوت مبلغ را هم یادداشت کنید.

می‌خواهید به مدیر خود بگویید که حقوق شما را اضافه کند، اما چون او از شما راضی نیست ، نتوانسته‌اید حرف خود را بزنید. لطفا تفاوت این مبلغ‌ها را یادداشت کنید.

می‌خواهید خانه‌تان را رهن و اجاره بگیرید اما نمی توانید درست و حسابی چانه بزنید. چند میلیون این وسط از جیب‌تان رفته؟ لطفا آن را یادداشت کنید.

در دوران تحصیل، دوستانی داشتید که با فروش محصولات خانگی خرج تحصیل خود را در می‌آوردند ولی شما همیشه موقع ثبت نام ترم مشکل مالی داشتید. لطفا این مبلغ را یادداشت کنید.

شما قول داده بودید که با همسرتان بیرون شام بخورید و قدم بزنید. اما نمی‌توانستید هزینه پذیرایی از همسرتان  را بپردازید. این رقم را هم یادداشت کنید.

فکرش را می‌کردید که به‌خاطر ندانستن، این‌قدر ضرر مالی کرده باشید؟

اما نگران نباشید، این کارگاه فقط با ۳۲۰ هزار تومان در اختیار شماست. یعنی اگر بخواهیم حساب کنیم انگار که روزانه ۸۷۷ تومان به مدت یک سال کنار گذاشته باشیم!

وقتی به مخارج روز مره نگاه می‌کنیم می‌بینیم که ۳۲۰ هزار تومان مبلغ زیادی نیست. احتملاً از یک دست لباس قابل قبول ارزان‌تر! اما با این مبلغ تا آخر عمر انسان دیگری خواهد شد.

مطمئنم شما حاضرید میلیون‌ها تومان پرداخت کنید تا از معضل کم حرفی و عدم تاثیرگذاری در مذاکره پیدا کنید و فردی با تاثیرگذاری بالا باشید!

کسی که از عدم توانایی در مذاکره حرفه ای آسیب دیده می‌دونید که:

 • فرصت‌های شغلی زیادی رو از دست داده
 • به کسانی که خوش معامله نیستند زیاد باخته
 • احتمالاً از روابط عاطفی خودش رضایت زیادی نخواهد داشت.

اما نگران نباشید، این کارگاه فقط با ۳۲۰ هزار تومان در اختیار شماست. یعنی اگر بخواهیم حساب کنیم انگار که روزانه ۸۷۷ تومان به مدت یک سال کنار گذاشته باشیم!

 گارانتی بازخوانی انگیزه ضمانت رضایت ۱۰۰٪ شما از این کارگاه

از آنجایی که طی چندین سال گذشته در کارگاه‌ها و سمینارهای محسن حسنی، هزاران نفر شرکت کرده اند و محصولات و دوره های غیر حضوری ما را افراد زیادی از شهرهای مختلف تهیه کرده اند و غالب مخاطبان در نظرسنجی‌ها از کارگاه‌ها و مطالب ارائه شده رضایت داشتند، این ضمانت را به شما می‌دهیم که در صورت عدم رضایت شما از مطالب ارائه شده در این کارگاه آموزشی ، تمام مبلغ پرداختی  شما را در همان روز  بدون هیچ سوالی و با رضایت کامل به شما بازگردانیم.

از این بابت آسوده باشید که هیچ ریسکی انجام نمی‌دهید!

ما اینقدر به این کارگاه مطمئن هستیم که حتی برای شما عزیزان که فیلم آن را تهیه می‌کنید، گارانتی بازگشت وجه ۱۰۰٪ قرار دادیم یعنی اگر محصول را دیدید و رضایت نداشتید، تمام وجه شما را به شما بازخواهیم گرداند. (ما به کیفیت این کارگاه خیلی مطمئنیم، پس خیالمان راحت است و امیدواریم شما نیز با آسودگی آن را تهیه کنید)

خب ممکن نیست دیگران از این فرصت سو استفاده کنند؟

چندی پیش، تصویری دیده بودم که در کشوری (شاید سویس بود) فردی یک فروشگاه کتاب بدون فروشنده بنا کرده بود و نوشته بود لطفاً بعد از برداشتن کتاب مبلغ را در صندوق بیاندازید. و بزرگ نوشته بود. دزدها کتاب نمی‌خوانند و کتاب‌خوان‌ها دزدی نمی‌کنند!

داستان همین است! کسانی که اهل آموزش نباشند اینجا چه کار می‌کنند؟! و کسانی که اهل رشد و پیشرفت خودشان باشند هم به فکر سو استفاده از دیگران نیستند!

اگر به هر دلیل مجبور به بازگشت وجه شدم شرایط به چه صورت است؟

هیچ شرایط خاصی وجود ندارد! کافیست به ما ایمیل بزنید و در ایمیل شماره سفارش خود (که برای شما اس ام اس یا ایمیل می‌شود) را بگویید (به ایمیل admin@myintelbusiness.com) و یک شماره کارت به ما بدهید. مبلغ شما در کمتر از ۲ روز کاری به حساب شما باز خواهد گشت.

 

اگر در این کارگاه شرکت نکنم چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

باور کنید هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد! و همه چیز همانطور که هست باقی می‌ماند!

جمله‌ای منصوب به آلبرت انیشتین است که می‌گوید:

عجیب است که عده‌ای کارهای همیشگی را انجام می‌دهند و نتیجه‌ای متفاوت را انتظار دارند!

اصلاً دلیل این که این کارگاه را برای شما آماده کردیم این است که بتوانید تغییرات فوق‌العاده‌ای را رقم بزنید. متفاوت فکر کنید و متفاوت رفتار کنید و کنترل زندگی خود را بیشتر در دست بگیرید و اجازه ندهید که شرایط بیرونی برای شما تصمیم بگیرند. دیگران برایتان زحمت ایجاد کنند و حال شما را خراب کنند.

لطفاً به این فکر کنید که تهیه نکردن این دوره چه بهایی برای شما خواهد داشت؟ چه فرصت‌هایی را ممکن است از دست بدهید؟

بهانه‌هایی برای تهیه نکردن

کارگاه مذاکره حرف ای

از آنجایی که افراد اهمال کار برای تغییر نکردن بهانه‌هایی می‌خواهند، من می‌خواهم به دوستان اهمال کار کمک کنم تا زحمت کمتری بکشند و لیست بهانه‌های متداول را در ادامه برایشان آماده کرده‌ام:

​  باشه یکم سرم که خلوت شد

​  الان کارهای مهم تری دارم

​  من درست بشو نیستم و اعتماد به نفس ندارم

​  خیلی گرونه، ارزشش رو نداره!

​  بعید می دونم اثری داشته باشه

​  دیگه از من که گذشته

​  این چیزا با آموزش درست نمی شه! ذاتیه!

​  با آموزش که آدم تغییر نمی‌کنه! باید خودم تصمیم بگیرم تغییر کنم

​  اینا یه کیسه دوختن واسه جیب خودشون به فکر بقیه نیستن که

​  من که نمی‌خوام آپولو هوا کنم، همین زندگی عادی که دارم خوبه

لیست بالا و بسیاری از بهانه‌های دیگر، نمونه‌ای کوچک از مکانیزم مغز است که می‌خواهد ما را در حالت موجود حفظ کند

اختراع چرخ

سخنرانان

محسن حسنی
محسن حسنی
مشاور و مدرس توسعه کسب و کار

دکتری مدیریت کسب و کار
مدیرعامل شرکت رایانه تایماز
سابقه مدیریت در سازمان دولتی
14 سال مدرس دانشگاه ، آموزشگاه ها و کارگاه های شخصی

 • شروع: پنج‌شنبه ۱ آذر ساعت ۰۹:۰۰
 • پایان: پنج‌شنبه ۱ آذر ساعت ۱۳:۰۰

آدرس: تهران خیابان مطهری ، ساختمان ادبا ، پلاک 346