رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه آموزشی آشنایی با روش استاندارد آزمون مشخصه یابی نانو مواد با استفاده از پراکندگی نور پویا(DLS) و تحلیل نتایج آزمون در تاریخدوشنبه ۲۳ مهربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه آموزشی آشنایی با روش استاندارد آزمون مشخصه یابی نانو مواد با استفاده از پراکندگی نور پویا(DLS) و تحلیل نتایج آزمون

شروع:
دوشنبه ۲۳ مهر ۹۷ ۱۰:۰۰
پایان:
دوشنبه ۲۳ مهر ۹۷ ۱۲:۰۰
مکان: تهران
کارگاه آموزشی آشنایی با روش استاندارد آزمون مشخصه یابی نانو مواد با استفاده از پراکندگی نور پویا(DLS) و تحلیل نتایج آزمون
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات

استارت آپ آنابیز ( اولین پلتفرم جامع آزمایشگاه های کشور ) با همکاری ستاد ویژه توسعه فناوری نانوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کارگاه آموزشی آشنایی با روش استاندارد آزمون مشخصه یابی نانو مواد با استفاده از پراکندگی نور پویا(DLS) و تحلیل نتایج آزمون را در حاشیه یازدهمین جشنواره فناوری نانو در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، سالن خلیج فارس برگزار می کند.

 

سرفصل های کارگاه:

 

- مبانی کلی پراکندگی نور پویا(DLS)

- تجهیزات و ابزار دستگاهی

- آماده سازی نمونه ها جهت انجام آزمون

- روش اندازه گیری

- الزامات آزمون DLS جهت اندازه گیری توزیع اندازه نانوذرات

- گزارش آزمون

 

- تحلیل نتایج

 

مخاطباندانشجویان، پژوهشگران و کارشناسان در حوزه شناسایی و سنتز نانومواد

 

قیمت اصلی دوره 200 هزار تومان می باشد اما برای استفاده از یک تخفیف هیجان انگیز و ویژه پیشنهادمی کنیم حتما به وب سایت و کانال آنابیز (anabizz_network@) در شبک های اجتماعی مراجعه نمایید.

 

لازم به ذکر است در پایان دوره گواهینامه معتبر از سوی ستاد ویژه توسعه فناوری نانوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای شرکت کنندگان صادر خواهد شد. 

سخنرانان

مهندس داوود قرایلو

مهندس داوود قرایلو

آدرس:تهران محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران، سالن خلیج فارس