رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه آموزشی آشنایی با روش استاندارد آزمون مشخصه یابی نانو مواد با استفاده از پراکندگی نور پویا(DLS) و تحلیل نتایج آزمون در تاریخ دوشنبه ۲۳ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کارگاه آموزشی آشنایی با روش استاندارد آزمون مشخصه یابی نانو مواد با استفاده از پراکندگی نور پویا(DLS) و تحلیل نتایج آزمون

شروع:
دوشنبه ۲۳ مهر ۹۷ ۱۰:۰۰
پایان:
دوشنبه ۲۳ مهر ۹۷ ۱۲:۰۰
مکان: تهران
کارگاه آموزشی آشنایی با روش استاندارد آزمون مشخصه یابی نانو مواد با استفاده از پراکندگی نور پویا(DLS) و تحلیل نتایج آزمون
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


استارت آپ آنابیز ( اولین پلتفرم جامع آزمایشگاه های کشور ) با همکاری ستاد ویژه توسعه فناوری نانوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کارگاه آموزشی آشنایی با روش استاندارد آزمون مشخصه یابی نانو مواد با استفاده از پراکندگی نور پویا(DLS) و تحلیل نتایج آزمون را در حاشیه یازدهمین جشنواره فناوری نانو در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، سالن خلیج فارس برگزار می کند.

 

سرفصل های کارگاه:

 

- مبانی کلی پراکندگی نور پویا(DLS)

- تجهیزات و ابزار دستگاهی

- آماده سازی نمونه ها جهت انجام آزمون

- روش اندازه گیری

- الزامات آزمون DLS جهت اندازه گیری توزیع اندازه نانوذرات

- گزارش آزمون

 

- تحلیل نتایج

 

مخاطباندانشجویان، پژوهشگران و کارشناسان در حوزه شناسایی و سنتز نانومواد

 

قیمت اصلی دوره 200 هزار تومان می باشد اما برای استفاده از یک تخفیف هیجان انگیز و ویژه پیشنهادمی کنیم حتما به وب سایت و کانال آنابیز (anabizz_network@) در شبک های اجتماعی مراجعه نمایید.

 

لازم به ذکر است در پایان دوره گواهینامه معتبر از سوی ستاد ویژه توسعه فناوری نانوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای شرکت کنندگان صادر خواهد شد. 

سخنرانان

مهندس داوود قرایلو
مهندس داوود قرایلو

آدرس: تهران محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران، سالن خلیج فارس