رویداد به پایان رسیده است!
زيبايي در درمان مقرون به صرفه ي بيماران بي دندان با ايمپلنت. در تاریخپنج‌شنبه ۲۷ مهربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

زيبايي در درمان مقرون به صرفه ي بيماران بي دندان با ايمپلنت.

شروع:
پنج‌شنبه ۲۷ مهر ۹۶ ۰۹:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۷ مهر ۹۶ ۱۱:۰۰
زيبايي در درمان مقرون به صرفه ي بيماران بي دندان با ايمپلنت.
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

خلاصه کارگاه

امروزه در اکثر مواقع، لازم است که به بیماران بی دندان ، درمانی  با ایمپلنت ارائه شود که مشکلات عملکردی و زیبایی (استتیک) را حل کرده ودر عین حال از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه باشد.

به همین دلیل تلاش‌های بسیاری در جهت ساده سازی و همچنین کاهش هزینه‌های این روند، انجام شده است. اما این عوامل ممکن است در نتیجه پایانی زیبایی ظاهری تاثیرگزار باشد.

در این جلسه یک رویکرد ساده ارائه می‌شود که شامل آنالیز دقیق قبل از عمل ، کاهش تعداد ایمپلنت‌های استفاده شده ( دو ایمپلنت دیستال اغلب زاویه دار قرار داده می شوند) و یک مرحله پروتزی ساده  برای به حداقل رساندن تأثیرات جراحی و هزینه ها و در عین حال بالابردن کیفیت زیبایی پایانی است که منجر به بالا بردن رضایت بیمار می شود و هم چنین از لحاظ اقتصادی نیز مناسب می باشد.

اجزای Straumann Pro-Arch اجازه می دهد تا دندانپزشک با این موارد مواجه شده و پیچیدگی کلی را بدون اینکه در نتیجه پایانی تاثیری بگذارد، کاهش دهد.

تاکید بر تشخیص و طرح درمان،  پروتکل های پروتز، جراحی و لابراتواری خواهد بود. در طول سخنرانی، مجموعه وسیعی از موارد بالینی موفق، اثربخشی این رویکرد را نشان می دهد.

 

این کارگاه در تاریخ 27 مهرماه در محل برگزاری کنگره پریو برگزار می شود. در این دور دکتر سرجیو پیانو درباره راهکار های نوین از جمله متد خاص اشترومن در مورد درمان مقرون به صرفه بیماران بی دندان صحبت خواهد کرد. این دوره در پی حضور مستقیم اشترومن در ایران برای معرفی یکی از راهکارهای نوین خود در سطح جهان می باشد.
.
 این کارگاه از ساعت 9 تا 11 صبح می باشد . هزینه کارگاه 50000 تومان است که هزینه برای شرکت کنندگانی که پیش ثبت نام کنند رایگان خواهد بود. در انتهای دوره مدرک مورد تایید اشترومن سویس به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.

 

سخنرانان

Dr. Sergio Piano

Dr. Sergio Piano

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۹:۰۰۱۱:۰۰

آدرس:تهران هتل المپیک تهران