رویداد به پایان رسیده است!
وبینار کاربردی تولید محتوای دیجیتال (عکس + ویدیو + فایل صوتی) در 4 جمعه در تاریخجمعه ۲۹ تیربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

وبینار کاربردی تولید محتوای دیجیتال (عکس + ویدیو + فایل صوتی) در 4 جمعه

شروع:
جمعه ۸ تیر ۹۷ ۰۹:۰۰
پایان:
جمعه ۲۹ تیر ۹۷ ۱۹:۰۰
وبینار کاربردی تولید محتوای دیجیتال (عکس + ویدیو + فایل صوتی) در 4 جمعه
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

  •  آیا می دانید حداقل مبلغ طراحی یک پوستر یا تبلیغ به اندازه نصف کاغذ A4 چقدر است؟ 20 تا 30 هزار تومان؟ چند روز معطل شدید؟ چقدر برای ویرایش آن اذیت شدید؟
  • فکر می کنید برای بازتولید یک ویدیو کلیپ (مثلاً درج لوگوی شما، اضافه کردن زیرنویس، قرار دادن صدای شما بر روی کلیپ و ...) ثانیه ای چقدر باید بپردازید؟ بله، ثانیه ای!
  • دوست نداشتید تا پیام و آموزش خود را به صورت صوتی با کیفیت و دارای موسیقی زمینه یک دست، بدون حتی یک خطای کلامی یا حتی گلو صاف کردن و .... به مخاطبین شبکه های اجتماعی خود عرضه نمایید؟

برای هر کدام از موارد بالا به حداقل یک نرم افزار نیاز دارید. یک نرم افزار طراحی و یا ویرایش عکس، یک نرم افزار ویرایش ویدیو و یک نرم افزار ویرایش صدا.

اما شاید وقت و حوصله یادگیری حتی یکی از این نرم افزارها، آن هم از مقدمات و بعضی موارد بدیهی و توضیحات بی فایده و تئوریک را نداشته باشید. شاید اصلاً همین موارد باعث شده اند که تا الان هیچ اقدامی برای یادگیری حداقل فتوشاپ نکرده اید.

در این دوره یک ماهه (4 جمعه - هر جمعه 4 ساعت) با سه نرم افزار فتوشاپ ، کامتازیا و ادوبی آدیوشن به صورت کاملاً کاربردی آشنا خواهید شد به طوری که :

  • حداقل یک تبلیغ و یک عکس نوشته با لوگو یا اسم و آدرس شبکه اجتماعی خودتان طراحی خواهید کرد.
  • حداقل یک دقیقه ویدیو با لوگو و آدرس شبکه اجتماعی خودتان را زیرنویس دار کرده و چند نوع خروجی (کامل، یک دقیقه یک دقیقه و مربعی برای اینستاگرام و ...) خواهید گرفت
  • حداقل یک فایل صوتی ضبط شده با صدای زیبای خودتان را به صورت بدون نویز، بدون سینه صاف کردن، بدون اشتباه بیانی و به همراه یک موسیقی متناسب دوست داشتنی تولید خواهید کرد.

هزینه این دوره کمتر از هزینه یک کلیپ چند دقیقه ای و حتی کمتر از طراحی 10 -12 پوستر و تبلیغ است. یک بار برای همیشه این مهارتهای بسیار ساده را یاد بگیرید و از نیاز به این خدمات ساده، بی نیاز شوید.

نکته مهم : ضمانت بازگشت وجه
در صورتی که از کیفیت این دوره ناراضی باشید، بدون هیچ توضیحی، مبلغ پرداختی شما عودت داده شده و بازگردانده خواهد شد.

نکته مهمتر : ارسال رایگان ویدیوی کل دوره به آدرس شما
بعد از پایان دوره، ویدیوی کل دوره به صورت چند DVD به آدرسی که اعلام بفرمایید، ارسال خواهد شد. مطئمن باشید که بعد از پایان دوره، ارزش ریالی این ویدیوها را خواهید دانست.
پس حتی اگر نگران این هستید که شاید یکی از جمعه ها را نمی توانید در زمان مقرر آنلاین شوید یا مثلاً حین برگزاری وبینار، اینترنت شما تمام شد یا برق قطع شد، به هیچ عنوان نگران نباشید چون ویدیوی آن روز یا ساعت و همه دوره برای شما ارسال خواهد شد. علاوه بر این، مطلب پایین تمام نگرانی شما را برای استفاده کامل و به کاربردن این آموزش از بین خواهد برد :

نکته اصلی : 3 ماه پشتیبانی رایگان و همراهی شما در اجرای آموزش پس از اتمام دوره
بعد از پایان دوره، به مدت 3 ماه تمام شرکت کنندگان از پشتیبانی برای اجرای آنچه آموزش دیده اند برخوردار هستند. یعنی بعد از پایان دوره، اگر سوالی در خصوص طراحی پوستر تبلیغاتی تان داشتید، یا نکته ای را در ویرایش ویدیو فراموش کردید و از ویدیوی آموزشی دریافتی هم متوجه نشدید، تیم ما با صبر تمام پاسخگوی مسئله شما تا حل کامل آن خواهد بود.

شاید این دوره تکرار نشود، تصمیم با شماست

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این وبینار چیست؟
تنها پیش‌نیاز برای شرکت در این دوره، آشنایی با ویندوز و اینترنت هست.
پیش‌نیاز های فنی و نرم افزاری شرکت در این وبینار چیست؟
برای اینکه بتوانید در این وبینار شرکت کنید باید امکان اتصال به اینترنت داشته باشید. علاوه بر این توصیه اکید می شود که این دوره را از طریق کامپیوتر یا لپ تاپ ببینید و همزمان، سعی در انجام کارهایی که استاد دوره در حین برگزاری دوره بیان می کند داشته باشید. نرم افزارهای مورد استفاده در این دوره فتوشاپ، کامتازیا و ادوبی آدیوشن می باشند. پس از تکمیل ثبت نام، برای اطمینان از درستی نرم افزار و نصب کامل و صحیح آن بر روی سیستم خود با شماره 09368873668 در ساعات اداری تماس بگیرید.
رویداد آنلاین است