کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
پکیج ویدیو (شامل ارسال پستی پکیج کامل ویدوهای مجمع هفتم) (دو عدد دی وی دی)
-
۹۹,۰۰۰ تومان

مجمع اقتصاد فناوری نانو

با خرید این بلیط، پکیچ کاملی از تمامی رویدادهای هفتمین فروم اقتصاد فناوری نانو شامل دو عدد دی وی دی بصورت ارسال پستی برای شما ارسال خواهد شد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با دبیرخانه فروم به شماره 66421605 داخلی 102 تماس حاصل بفرمایید.

درباره فروم: مجمع (فروم) اقتصاد فناوری نانو، بزرگترین گردهمایی فعالان اکوسیستم فناوری نانو در کشور است که سالانه توسط ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می‌گردد. هر ساله در این رویداد جمع کثیری از فناوران، مدیران استارتاپ‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان، صنایع، سرمایه‌گذاران، ارائه‌دهندگان خدمات کسب‌وکار و سیاست‌گذاران حوزه فناوری کشور گرد هم آمده و در رابطه با مسائل روز حوزه توسعه کسب‌وکارهای فناوری محور به بحث و تبادل نظر می‌پردازند. این مجمع تلاش دارد تا در فضا و ساختاری نوآورانه و به دور از چهارچوب‌های معمول رویدادهای دولتی، علاوه بر ارائه محتواهای ویژه در قالب سخنرانی‌ها، نشست‌ها، پنل‌ها و کارگاه‌های مختلف، فرصت مناسبی جهت آشنایی شرکت‌کنندگان با یکدیگر و آغاز همکاری‌های تجاری و غیر تجاری فراهم آورد.

هفتمین مجمع اقتصاد فناوری نانو: صعود به سبک فاتحان اورست

می‌گویند بیش از 70 درصد تلاش‌ها برای فتح اورست ناموفق است. تنها افرادی از پس این صعود طاقت‌فرسا، پرتنش و پیش‌بینی‌ناپذیر  برمی‌آیند که علاوه بر آمادگی جسمانی، ذهنیتی قوی و پیش‌برنده داشته باشند. به نظر می‌رسد این روزها کسب‌وکارهای نوآور، محیطی پیچیده‌تر و ناپایدارتر از همیشه را تجربه می‌کنند. گویی بقا و رشد آن‌ها در این سفر، در گرو یادگیری، چابکی و نگرشی از جنس فاتحان اورست است.

مجمع هفتم در نظر دارد تا به تأثیر فضای متلاطم و متغیر اقتصادی کشور در این مقطع زمانی بر کسب‌وکارهای دانش‌بنیان پرداخته و فرصت‌ها و تهدیدهای ناشی از آن را بررسی نماید. این رویکرد در برنامه‌های امسال مجمع در نظر گرفته خواهد شد و بسیاری از سخنرانان و پنلیست‌های مختلف در ارائه‌های خود نگاهی نیز به این مسئله خواهند داشت.

نشست‌های مجمع هفتم

محتوی فروم هفتم در وبسایت فروم به آدرس www.nanoecoforum.ir قابل دسترسی است. امسال نیز نشست‌های متنوعی در مجمع اقتصاد فناوری نانو طراحی و اجرایی شد که در ویدویی تمامی این رویداد ها با خرید این بلیط قابل ارایه می باشد. در اینجا نیز به اختصار موضوع برخی از آن‌ها ارائه شده است:

بخشی از ارائه‌های مجمع هفتم، نگاه به آینده داشته و روندهای مؤثر بر فناوری و کسب‌وکار در کشور و دنیا را ارزیابی می‌کنند.
همچون گذشته، روایت و انتقال تجربیات شرکت‌های منتخب فعال در حوزه فناوری نانو بخش مهمی از برنامه خواهد بود.
یکی از بخش‌های جدید برنامه امسال، نشستی در حوزه بررسی تجربیات موفقیت و شکست کسب‌وکارهای نانویی کشور، این بار از منظر حقوقی خواهد بود.
مسئله بقای کسب‌وکارها در شرایط بحران، از دیگر موضوعات اختصاصی این دوره مجمع می‌باشد.
کارگاه‌هایی در رابطه با مدیریت کسب‌وکار در بازارهای ناپایدار یا اشباع برگزار شد.
مانند سال قبل، در نشست Reverse Pitch، برخی نیازها و مسائل شرکت‌های صنعتی با هدف دریافت راه حل فناورانه از جامعه فناوری ارائه شد.
گفتگو پیرامون مفهوم رشد استارتاپ‌های مبتنی بر فناوری‌های سخت (مانند نانو) و نگاه به نمونه‌های واقعی آن نیز بخش دیگری از پازل نشست‌های مجمع هفتم بود.
نشست‌هایی ویژه برای شرکت‌های بزرگ صنعتی و تجربیات به‌کارگیری فناوری و نوآوری در این مجموعه‌ها، از دیگر برنامه‌های مجمع امسال بود.
و البته بسیاری موضوعات متنوع و جذاب دیگر که در هفتمین مجمع اقتصاد فناوری نانو توسط صاحب‌نظران و خبرگان به بحث گذاشته شد و در مجموعه دی وی دی های ارسالی قابل دریافت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 66421605 داخلی 102 و 104 تماس حاصل فرمایید.

برگزارکنندگان

مجمع اقتصاد فناوری نانو
مجمع اقتصاد فناوری نانو
ستاد ویژه توسعه نانو
ستاد ویژه توسعه نانو
تجارت هوشمند هیراد
تجارت هوشمند هیراد

برگزار‌کننده

آواتار

تجارت هوشمند هیراد (کارگزار معاونت علمی و صندوق نوآوری و شکوفایی)

شرکت تجارت هوشمند هیردا بعنوان یک شرکت ارایه دهنده خدمات تخصصی توسعه کسب و کار و توسعه صادرات درحال فعالیت می‌باشد. این مجموعه خدمات مختلفی نظیر برگزاری نمایشگاه های خارجی، ارزیابی شرکت ها از منظر آمادگی صادراتی، خدمات مدیریت صادرات و بازرگانی و همچن

رویداد های برگزارشده۱۸۵
رویداد های فعال۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۱۰ نفر

آدرس

تهران تهران

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

جمعه ۱۵ اسفند

وبینار ثروت سازان قرن ۱۵

 • آنلاین
 • رایگان
 • دکتر افشین فاتح
چهارشنبه ۲۵ فروردین

دوره های رباتیک دانشگاه علم و صنعت ایران

 • آنلاین
 • از ۱۲۰,۰۰۰ تومان
 • دانشگاه علم و صنعت ایران
جمعه ۲۲ اسفند

نقشه اقتصاد 1400 "چشم انداز بازارهای سرمایه گذاری"

 • آنلاین
 • از ۳۵۵,۰۰۰ تومان
 • اکوفاینانس
پنج‌شنبه ۵ فروردین

سیسکو مایکروسافت لینوکس امنیت شبکه آموزش کاربردی CCNA CCNP MCSA MCSE CEH ITIL LPIC CCIE Network Security Cisco Microsoft Linux

 • آنلاین
 • از ۱۹۰,۰۰۰ تومان
 • سمینار لایو نیما یگانه دوره تخصصی توسعه کسب کار تکنولوژی فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ وبینار آموزش رایگان Nima Yeganeh