رویداد به پایان رسیده است!
بازاریابی چریکی؛ راهکارهای خارق العاده افزایش بازدهی تبلیغات ، «ویژه مدیران» در تاریخ پنج‌شنبه ۱ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۱ آبان ساعت ۱۶:۰۰

بازاریابی چریکی؛ راهکارهای خارق العاده افزایش بازدهی تبلیغات ، «ویژه مدیران»

  • رایگان
  • آنلاین
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


در دنیایی که تبلیغات به روش مرسوم هزینه‌های بسیار بالایی دارد و شرکت‌های بزرگ رقیبان خود را در تنگنا قرار می‌دهند، شرکت‌ها و برندهای کوچک به ناچار باید به سراغ نوعی از تبلیغات بروند که هم ارزان‌تر باشد و هم اثرگذاری بالایی ایجاد کند.
چنین کاری دقیقا مانند استفاده از حرکت‌های چریکی و پارتیزانی در جنگ‌های نظامی دوران قدیم است. به همین دلیل نام این گونه از اقدامات تبلیغاتی و بازاریابی را «بازاریابی چریکی» گذاشته‌اند.

فراموش نکنید که رقابت‌های موجود در عرصه‌ی بازار نیز دقیقا نوعی از جنگ است و هیچ تفاوتی در باطن خود با جنگ‌های دیگر ندارد. در این جنگ نیز شما بر سر منافع خاصی با رقیبانتان در نبرد هستید. و بدانید که رقیبانتان نیز بیکار ننشسته‌اند و به صورت مستمر در حال تجدید قوا و بکارگیری جدیدترین و هوشمندانه ترین استراتژی ها هستند. بنابراین برای پیروزی در نبرد پیش رو، شما نیز باید مانند یک فرمانده نظامی قدرتمند، استراتژی‌ها و راه‌های پیروزی بر رقیبانتان را بدانید و بر قواعد بازی تسلط کامل داشته باشید.

آنچه در این دوره می‌آموزید:

۱- انواع بازاریابی چریکی

۲- شاخص‌ها و ویژگی‌های هر کدام از انواع بازاریابی چریکی

۳- چگونه می‌توانیم یک کمپین بازاریابی چریکی طراحی کنیم؟

۴- راهکارهای کاربردی و عملیاتی برای اجرای بازاریابی چریکی هدفمند

۵- قوانینی که رعایت نکردن آنها موجب شکست بازاریابی چریکی شما خواهد شد.

 

دوره‌ای که پیش روی شماست، به دلیل بیان مثال‌های واقعی و کاربردی از بازار ایران و سایرکشورهای جهان، کاملا جنبه‌ی کاربردی و عملیاتی دارد و شرکت کنندگان در این دوره، پس از پایان دوره، قادر خواهند بود که کمپین‌های قدرمند و اثرگذار بازاریابی چریکی را طراحی و اجرا کنند.

سخنرانان

محسن طاهری آکردی
محسن طاهری آکردی
مشاور کسب و کار و مدیر فروش

برگزارکنندگان

گروه مشاورین راهبردی کسب و کار راز هزاره
گروه مشاورین راهبردی کسب و کار راز هزاره

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
شروع دوره۱۳۹۹/۰۸/۰۱۱۳۹۹/۰۸/۰۱

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
پیش نیاز علمی خاصی مورد نیاز نیست. اما دوره برای مدیران و صاحبین کسب و کارها طراحی و تعریف شده است. شرط حضور در دوره داراا بودن سابقه و تجربه‌ی مدیریتی است که باعث می‌شود بیشترین میزان استفاده از راهکارهای عملیاتی دوره را ببرید.
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
مطالب دوره در اختیار شما قرار داده خواهد شد. اما در صورت تمایل می‌توانید برای یادداشت مطالب و نکات خاص، برای خود قلم و کاغذ فراهم کنید.
آیا این صرفا یک دوره‌ی آموزشی و تئوریک است؟
خیر. دوره‌ی حاضر مملو از مثال‌ها و راهکارهای کاملا کاربردی و عملیاتی است و مبتنی بر تجربیات استفاده از بازاریابی چریکی طراحی شده است.
آیا مطالب دوره برای بازار ایران هم کاربرد دارند؟
قطعا بله. قسمت زیادی از مطالبی که در این دوره ارائه می‌شوند مثال‌هایی از استفاده از بازاریابی چریکی در بازار ایران و تحلیل آن‌هاست و شرکت کنندگان پس از اتمام دوره قادر خواهند بود تمامی راهکارها را در بازار ایران به اجرا در بیاورند.
این روش از بازاریابی بیشتر برای کسب و کارهای بزرگ مفید است یا برای کسب و کارهای خرد؟
برای هر دو مورد قابلیت استفاده‌ی بالایی دارد و هیچ گونه محدودیتی از این لحاظ وجود ندارد. توضیحات بیشتر این مطلب همراه با بیان مثال و ذکر دلایل برای شرکت کنندگان بیان خواهد شد.

برگزار‌کننده

آواتار

محسن طاهری آکردی

موسس گروه راز هزاره؛ نویسنده کتاب «فکرهای یک‌ذهن ثروتمند»، مشاور کسب و کار، طراح دوره‌های آموزش بازاریابی ویژه مدیران، مدیر اجرایی شرکت صنایع بلور گستر جام جم، مشاور گروه تولیدی آسیم، مشاور شرکت ماشین سازی آسیاکار، مشاور گروه تجاری اسپیناس، مشاور گرو

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰