رویداد به پایان رسیده است!
سومین جلسه از وبینار های اپلای در رشته مهندسی مواد و متالورژی در تاریخ یکشنبه ۲۳ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
یک‌شنبه ۲۳ شهریور ساعت ۱۸:۰۰

سومین جلسه از وبینار های اپلای در رشته مهندسی مواد و متالورژی

  • از ۵,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


اینجا اونجا اسم سلسله وبینار هاییه که قرارهست بدون جبهه گیری خاصی به دو راهی اکثر دانشجویان برای ادامه تحصیل در ایران و یا خارج از کشور بپردازه.  هر جلسه از یکی از فارغ التحصیل های مهندسی مواد که تجربیات مفیدی در این زمینه دارند دعوت میشه تا تجربیات خودشون رو با شما در میون بذارند و چالش ها و فرصت های اپلای و یا ادامه تحصیل در ایران و بازار کار هر یک رو بررسی کنند.

توی سومین قسمت از این سلسله وبینار به گفت و گو با آقای دکتر آرمین اباذرپور می پردازیم.

دکتر اباذرپور تحصیلات خود را در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه صنعتی شریف به ترتیب در سالهای ۱۳۸۸، ۱۳۹۰ و ۱۳۹۵ در زمینه متالورژی استخراجی و فرآوری مواد معدنی گذرانده است. وی در طول مقطع دکترا و پس از آن به عنوان R&D Engineer در مرکز تحقیقات شرکت مهندسی فکور صنعت تهران مشغول به فعالیت بوده است. ایشان در سال ۲۰۱۸ به کانادا مهاجرت کرده و در دانشگاه Ecole Polytechnique de Montreal به مدت ۶ ماه دوره Postdoc را سپری کرد. در حال حاضر وی به عنوان مهندس فرآوری مواد معدنی در شرکت Hatch مشغول به فعالیت میباشد.

 

سخنرانان

دکتر آرمین اباذرپور
دکتر آرمین اباذرپور
مهندس فرآوری مواد معدنی در شرکت Hatch

برگزار‌کننده

آواتار

اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی ایران

رویداد های برگزارشده۳
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر