رویداد به پایان رسیده است!
دومین گردهمایی سراسری دانشجویان و دانش آموختگان دانشکده مهندسی پیشرفت دانشگاه علم و صنعت ایران در تاریخ سه‌شنبه ۷ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دومین گردهمایی سراسری دانشجویان و دانش آموختگان دانشکده مهندسی پیشرفت دانشگاه علم و صنعت ایران

شروع:
سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۸ ۱۷:۳۰
پایان:
سه‌شنبه ۷ خرداد ۹۸ ۲۰:۳۰
دومین گردهمایی سراسری دانشجویان  و دانش آموختگان  دانشکده مهندسی پیشرفت دانشگاه علم و صنعت ایران
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


دانشجویان و دانش آموختگان عزیز

دانشکده مهندسی پیشرفت

دانشگاه علم و صنعت ایران 

 

بار دیگر فرصتی مهیا شده است تا در جمع شرکت کنندگان دومین گردهمایی سراسری دانشجویان و دانش آموختگان دانشکده مهندسی با حضور ریاست محترم دانشکده و سایر مسئولین و  اساتید محترم حضور پیدا کنیم. فرصتی که تنها یکبار در سال اتفاق میافتد.

سال گذشته با همت و اشتیاق شما،  بیش از هفتاد نفر از دانشجویان مشتاق و علاقمند،  در اولین گردهمایی سراسری دانشکده مهندسی پیشرفت و ضیافت افطار آن شرکت کرده و در طول برنامه نقطه نظرات، پیشنهادات، پرسش ها و درخواست های  خود را مطرح کردند. 

 

اینک بعد از گذشت یکسال وقت آن است تا به فعالیتهای انجام شده در طول یکسال گذشته نگاهی بیندازیم و مسیر حرکت دانشکده و فعالیت های دانشجویی  را بعد از رصدی دقیق و منصفانه پایش کنیم و بدور از هر گونه بغض و بدبینی و با نگاهی امیدوارانه  نقاط قوت و ضعف خودمان را بررسی و برای "بهتر شدن" بر پایه تجربه سال گذشته برنامه ریزی  دقیقتری انجام دهیم ...

 

....امیدوار هستیم تا  تداوم اینگونه " نشست های پایشی "  موجب شود تا نام دانشکده مهندسی پیشرفت "" را که قسمت مهمی از ""هویت تحصیلی "" ما را تشکیل میدهد، پرآوازه کرده تا از تحصیل در آن لذت برده و احساس افتخار کنیم.

 

از دانش اموختگان عزیز هم با افتخار دعوت میکنیم تا در این ضیافت مار ا همراهی کرده تا با توانمندی های این عزیزان علی الخصوص در حوزه اشتغال زایی و کارآفرینی بیشتر آشنا شده و  از قوت و توان ایشان برای "توسعه و پیشرفت " استفاده کنیم.

 

منتظر حضور گرم شما عزیزان هستیم.

فهرست برنامه ها ی دومین گردهمایی سراسری دانشجویان از طریق کانال های ارتباطی در اسرع وقت به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

وعده ما سه شنبه 31 اردیبهشت 

از ساعت 17 تا ضیافت افطار

سالن شهید شهبازی دانشکده مهندسی پیشرفت

 

 

آدرس: تهران دانشگاه علم و صنعت ایران