دوره عمومی کارگاه توانایی مهارت تدریس

شروع رویداد
یک‌شنبه ۱۰ دی ۹۶ ۰۸:۰۰
پایان رویداد
دوشنبه ۳۰ بهمن ۹۶ ۱۹:۰۰
مکان رویداداصفهان
اضافه به تقویم
دوره عمومی کارگاه توانایی مهارت تدریس
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
https://t.me/anjoman_edu
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 مقدمه: دوره­ هاي مرکز تحقيقات جهت تقويت توانايي تدريس شاغلين و علاقه­ مندان به تدريس در مدارس غير انتفاعي و آموزشگاهها طراحي شده است و اين مرکز هيچ تعهدي براي جذب در مدارس ندارد. جهت گذراندن دوره معلمي در اين مرکز بايد يک دوره عمومي و يک دوره اختصاصي گذراند.

ثبت­ نام و مراحل آن

1. پر کردن فرم ثبت­ نام و پرداخت  مبلغ ثبت­ نام.  هزينه دوره­ ها به قيمت زمان تشکيل دوره محاسبه خواهد شد.

2. ارائه اصل مدارک زير شامل شناسنامه، کارت ملي، يک قطعه عکس 3 در 4، مدرک دانشگاهي(درصورت آماده نبودن مدرک مي توان کارت دانشجويي يا نامه از دانشگاه را جايگزين نمود) به اسکن شده در زمان ثبت نام در سایت بارگزاری شود

3. پرکردن فرم و پرداخت مبلغ هنگام ثبت نام ضروري است.

حضور در کلاس و غيبت مجاز

کلاس­هاي نوبت صبح از ساعت 8  تا10:15 بوده و بعد 15 دقيقه استراحت و ادامه کلاس تا ساعت 12:45 مي باشد.

کلاس­هاي نوبت عصر از ساعت 13  تا16:15 مي باشد

غيبت مجاز در طول دوره 10 درصد کل ساعات دوره مي­باشد. مثلا براي دوره عمومي که 54 ساعت است 6 ساعت غيبت مجاز بوده و غيبت بيش از 6 ساعت را بايد با دوره هاي ديگر جبران نمود. براي اين کار لازم است يک برگه جبراني کلاس از امور کلاس­ها دريافت نموده و بعد از حضور در کلاس، استاد مربوطه امضا نمايد و برگه مربوطه را در پايان به امور کلاس­ها تحويل نماييد. هرگونه جابجايي در کلاس را با امور کلاس­ها هماهنگ نماييد چون با حضور شما در اولين جلسه کلاس، اسم شما در ليست کلاس مربوطه ثبت و از ليست ثبت نام حذف مي گردد. در صورتي که از روز دوم به بعد در کلاس شرکت مي کنيد حتماْ قبل از ورود به کلاس با امور کلاس ها هماهنگ نماييد تا اسم شما در ليست کلاس ثبت گردد.

شرکت در امتحان

جهت شرکت در امتحان تسويه حساب کامل حداکثر يک روز قبل از امتحان ضروري است. قبل از امتحان پاسخنامه را از اطلاعات مرکز تحقيقات تحويل بگيريد و با ارائه آن مي­توانيد در امتحان شرکت نماييد. براي افرادي که تسويه حساب نکرده­اند، پاسخنامه امتحان صادر نشده و امتحان از ايشان گرفته نمي­شود. روشن بودن و مشاهده تلفن همراه در امتحان تخلف محسوب مي­گردد. پاسخ به سئوالات با خودکار آبي يا مشکي يا مداد مشکي و با پر کردن کامل خانه  در پاسخنامه مشخص مي شود. سئوالات نمره منفي ندارد. نمره امتحان 5  روز بعد از امتحان در سايت sabt.isfedu.ir  قابل مشاهده است. نمره قبولي 50 از 100 مي­باشد يعني تعداد سئوالات صحيح ضرب در 100 تقسيم بر تعداد کل سئوالات که بايد 50 يا بالاتر باشد. نمرات عملي با ضريبي در نمره کل تاثير دارد. در جلسه امتحان به هيچ سئوالي پاسخ داده نمي شود. اگر سئوالي، ايراد تايپي يا چاپي و يا در کلاس گفته نشده در پشت پاسخنامه بنويسيد تا بررسي گردد. سوالت و پاسخنامه را پس از امتحان  با هم تحويل دهيد.  درصورت قبول نشدن مي توانيد يک بار ديگر در امتحان شرکت کنيد. (اين امتحان بدون هزينه مي باشد). با توجه به اينکه اساتيد دوره ها تغيير مي کند و امتحان مجدد شما با دوره اي ديگر گرفته مي شود لازم است جزوات آن ها را مطالعه نماييد. آزمون پاياني صرفا از محتواي مطالب ارائه شده در کلاس ها خواهد بود و خريد منابع (کتب) معرفي شده توسط اساتيد کاملا اختياري بوده و جهت دانش افزايي مي­باشد. تغيير ساعت و روز امتحان با هماهنگي امور کلاس ها و امضاي همه افراد شرکت کننده در کلاس امکان پذير است (تسويه حساب کامل همه افراد قبل از تقاضاي تغيير امتحان ضروري است).

صدور گواهي

گواهي دوره ها 20 روز بعد از امتحان آماده مي شود. آن را از امور کلاسها تحويل بگيريد. گواهي فقط به شخصي که دوره را گذرانده و با ارائه کارت ملي يا شناسنامه تحويل مي شود.

جهت صدور گواهي لازم است قبل از پايان دوره مراحل زير انجام گردد درغير اين صورت گواهي صادر نمي شود.

1. تسويه حساب کامل  2. ارائه مدارک ثبت نام   3. حضور کامل در کلاس و جبران غيبت­هاي احتمالي در کلاس

گواهي هاي صادره بعد از دوره کارگاه تخصصی تحویل فراگیران خواهد شد 

آدرس:اصفهان دانشگاه پیام نورخوراسگان