رویداد به پایان رسیده است!
آشنایی با بانک ها و کسب و کار آنها در تاریخشنبه ۱ دیبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

آشنایی با بانک ها و کسب و کار آنها

شروع:
شنبه ۱ دی ۹۷ ۰۹:۰۰
پایان:
شنبه ۱ دی ۹۷ ۱۳:۰۰
آشنایی با بانک ها و کسب و کار آنها
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

معرفی دوره

با بروز تغییرات عمده در جوامع بشری، فناوری‌ها و مدل‌های کسب و کار هر روز شاهد ایجاد نوآوری‌هایی هستیم که زندگی را دچار تغییرات چشمگیری می‌کند.

در سالهای اخیر تحول دیجیتال در بانک‌ها آغاز شده و در سطوح مختلف در جریان است و روند جدیدی در دنیا در شرف وقوع است که از آن به عنوان بانکداری باز یاد می‌شود با این دیدگاه شرکای تجاری با طراحی مدل کسب و کار اختصاصی خود به ارائه سرویس‌های سفارشی سازی شده به دسته‌های خاص مشتریان بر روی پلتفرم بانک‌های بزرگ می‌پردازند. این سرویس‌ها با ترکیب سرویس‌های بانکی و سایر سرویس‌ها و خدمات مورد نیاز مشتریان و با استفاده از فناوری‌های نوین نیازمندی‌های مشتریان را برطرف کرده و تجربه جدیدی از دریافت سرویس و خدمات را به آنها ارائه می‌دهند.کسب و کارهایی که به ارائه سرویس‌های اینچنینی می‌پردازند به عنوان فین تک شناخته می‌شوند فین تک‌ها در ابتدا به عنوان رقبای بانک‌ها شناخته می‌شدند اما امروزه همکاری بانک‌ها و فین تک‌ها اجتناب ناپذیر است.

در همین راستا بانک انصار نیز با تشکیل مرکز توسعه فناوری‌های مالی، همکاری و مشارکت با فین تک‌ها را در الویت‌های خود قرار داده است و با همکاری باشگاه کار آفرینی تیوان دوره‌های آموزشی تحت عنوان مدرسه فین تک را برگزار می‌کند.

آشنایی با بانک ها و کسب و کار آنها

 

 

بانک ها نهاد هایی هستند که سالهاست در جوامع بشری حضور داشته و همواره نقش مهمی در اقتصاد و زندگی مردم داشته اند. بانک ها همیشه به عنوان منبع قدرت و ثروت شناخته میشوند ، اما امروزه پدیده های جدید ظهور کرده که این مفاهیم را با چالش های جدی مواجه کرده است. فناوری های جدید ورود رقبای جدید را به حوزه کسب و کار بانک ها تسهیل کرده اما برای ورود به قلمرو امپراطوری توانمند و ثروتمند بانک ها و شریک شدن در کسب و کار و سود سرشار آنها آشنایی کامل با روند های اجرایی آنها ، مدل های درآمدی و نقاط قوت و ضعف آنها ضروری است. در این دوره آموزشی قصد داریم نگاهی هر چند گذرا به کسب و کار بانک ها انداخته و با کسب و کار آنها از نزدیک آشنا شویم ، تا بتوانیم ایده های جذاب تری به مشتریان ارائه کرده و به عنوان یک فین تک محبوبیت بیشتری نسبت به بانک ها پیدا کنیم.

سرفصل های اصلی دوره آموزشی آشنایی با بانک ها و کسب و کار آنها

چه موضوعاتی در این دوره طرح خواهد شد : 

 

  • تاریخچه بانک ها 
  • فعالیت بانک های سنتی
  • جذب منابع (سپرده ها)
  • تخصیص منابع (تسهیلات)
  • ضمانت نامه ها 
  • خدمات ارزی
  • منابع و مدل های درآمدی بانک ها 
  • تغییر مدل کسب و کار در بانک
  • تحول در بانک، چشم انداز بانکداری در آینده

مدرس دوره

مصطفی ثابتی

مصطفی ثابتی

مدیر مرکز فینتک بانک انصار

تحلیلگر سیستم و کسب و کار در پروژه هوش تجاری بانک انصار

مدیر میز خدمت و پشتیبانی پیاده سازی سیستم های بانکی در معاونت فناوری اطلاعات بانک انصار

مدیر پردازش اطلاعات در معاونت فناوری اطلاعات بانک انصار

آدرس:بندرعباس کوی فرهنگیان، خیابان ابن سینا، پارک علم و فناوری هرمزگان