رویداد به پایان رسیده است!
کیهان: به سوی آینده در تاریخدوشنبه ۲۸ دیبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کیهان: به سوی آینده

شروع:
دوشنبه ۲۸ دی ۹۴ ۱۴:۰۰
پایان:
دوشنبه ۲۸ دی ۹۴ ۱۶:۰۰
کیهان: به سوی آینده
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

با در نظر گرفتن نقش تاریخ علم در آموزش علوم و با توجه به نیاز روز قشر جوان به کسب آگاهی در مورد روند تحولات علمی در طول قرن اخیر برای درک بهتر نگرش علمی و شیوه دستیابی به موفقیت‌های علمی، فرآیندی با عنوان “کیهان : به سوی آینده” طراحی شده تا با بیان روند تاریخی گسترش علم به اهداف مذکور دست پیدا کنیم. در این فرایند با استفاده از شیوه‌های چند رسانه‌ای و فعالیت‌هایی نوین از دید مخاطبین و به صورت تجربی – تعاملی، مخاطب در فضایی پر هیجان و جذاب به سوی آینده دانش در گیتی هدایت خواهد شد.

“کیهان : به سوی آینده” در جست و جوی چگونگی کشف قوانین طبیعت و بنا نهادن موقعیت ما در فضا و زمان است. این مجموعه داستان‌هایی ناگفته از جست و جوی قهرمانانه به دنبال دانش را برای مخاطب بازگو می‌کند. به علاوه “کیهان : به سوی آینده” مخاطب را برای رسیدن به دنیاهای جدید و بینش کیهانی در بزرگ‌ترین مقیاس همراهی می‌کند.

این فرایند شیوه‌های نوینی برای داستان سرایی علمی ابداع نموده تا عظمت جهان هستی را آشکار سازد. به علاوه با چنین شیوه‌هایی عمیق‌ترین مفاهیم علمی با وضوح خیره‌کننده‌ای ارائه می‌شوند. مبنای اصلی در این برنامه یکی نمودن تردید و شگفتی برای به هم بافتن بخش‌های مختلف دانش بر تار و پود تخیل و اشتیاق است.?

به همراه بازدید رایگان از موزه علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران

آدرس:تهران تهران، میدان امام خمینی، خیابان سی‌تیر، قبل از چهارراه سخایی، موزه علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران