رویداد به پایان رسیده است!
بازی های جدی لگو برای مدیران منابع انسانی در تاریخچهارشنبه ۲۲ دیبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

بازی های جدی لگو برای مدیران منابع انسانی

شروع:
چهارشنبه ۲۲ دی ۹۵ ۰۸:۳۰
پایان:
چهارشنبه ۲۲ دی ۹۵ ۱۷:۳۰
مکان: تهران
موضوع:مدیریت / غیره
بازی های جدی لگو برای مدیران منابع انسانی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 

 

ما در این کارگاه شما را با یکی از ابزار یادگیری تجربی یعنی بازیهای مدیریتی با استفاده از لگو که به همین منظور از سوی شرکت لگو ساخته شده است آشنا می سازیم . یکی از خصوصیات بزرگ کارگاه های بازی های جدی لگو ، عدم استفاده از کتاب ،جزوه ،قلم ،ویدیو پروژکتور و اسلایدهای پاورپوینت می باشد . اساس این متدلوژی بر ساخت مدل های سه بعدی با استفاده از لگو بنا نهاده شده است .

امروزه از بازی های جدی لگو نه تنها در توسعه کسب و کار بلکه در مدیریت منابع انسانی بطور گسترده ای استفاده می گردد. اهم موارد استفاده از بازی های لگو در منابع انسانی عبارتند از:

 طراحی ارزش های سازمانی، مصاحبه استخدامی مدیران جدید، برگزاری کانون ارزیابی مدیران فعلی بمنظور تشخیص نیازهای آموزشی آنان در شغل فعلی و طراحی کارراهه آتی آنان، آموزش و توسعه شایستگی های مدیران، اندازه گیری درجه تطابق متقاضیان استخدام و ارتقا با فرهنگ سازمانی، ادغام کارکنان جدید در فرهنگ سازمانی، ارایه فیدبک فردی و جمعی، مدیریت رشد و تغییر سازمانی، بهبود تجربه کارکنان از کار در شرکت، بهبود ارتباطات سازمانی، طراحی خط مشی ها و استانداردهای منابع انسانی، طراحی استراتژی های منابع انسانی، خلق سناریو های رفتاری، شناخت مسایل نیروی انسانی در زمینه هایی گوناگون از جمله تعهد/اشتیاق بکار/دلبستگی سازمانی، شناسایی انتظارات کارکنان از شرکت و...

از جمله شرکتهای معتبری که از بازی های لگو در مدیریت منابع انسانی بطور گسترده ای استفاده می کنند می توان به ایرباس، مایکروسافت، یونیلیور، فایزر، گوگل، توتال، نوونوردیسک، نت فلیکس، علی بابا، جنرال موتورز، ان تی تی دوکومو، باسف، اپل، فدکس، نسله، اوگیلوی، اوراکل، وای کامبینیتور، دی اِچ اِل، سانوفی، آمازون، ودافون، زیمنس، وستاس، بانک اچ اس بی سی اشاره نمود.

شما در این کارگاه با یکی از مهمترین کاربرد های بازی های جدی لگو یعنی چگونگی شناخت و تحلیل جامع مشکل اساسی رایج در شرکت های ایرانی یعنی "پایین بودن سطح تعهد، اشتیاق بکار و دلبستگی سازمانی تلنت ها" و چگونگی یافتن راه حل مناسب و عملی برای رفع آن با رعایت چارچوب زیر آشنا خواهید شد :

  • فرایند  4 مرحله ای بازیهای جدی لگو
  • 7 تکنیک اصلی بازیهای جدی لگو
  • 3 نوع تصور فکری
  • ساخت تجربی مدل های فردی و مشترک
  • تصمیم گیری ریل تایم
  • هویت سازی با لگو
  • داستان سازی مدیریتی

کلیه ابزار یادگیری تجربی از سوی ما تامین خواهد شد نیاز به خرید لگو از سوی شما نمی باشد.

این کارگاه منحصرا برای سرپرستان، مدیران، مدیران ارشد، مدیران کل و معاونین منابع انسانی درشرکتهای کوچک و بزرگ فعال و نوپا (استارتاپ‌ها) در بخش خصوصی، همچنین شرکت ها و سازمانهای دولتی و عمومی طراحی شده است.


هزینه پذیرایی و ناهار در قیمت گنجانیده شده است.

قیمت بلیط این کارگاه به دو قسمت تقسیم می شود. قسمت ثابت آن مبلغی است که هنگام ثبت نام قبل از حضور در کارگاه پرداخت می نمایید. قسمت متغیر تا دو روز عادی پس از پایان کارگاه قابل پرداخت است. میزان قسمت متغیر دلخواه بوده و براساس ارزشی که شما حس می کنید ما برای شما ایجاد کرده ایم قابل محاسبه است. ما هرآنچه را که شما بعنوان بخش متغیر پرداخت خواهید کرد با کمال میل خواهیم پذیرفت.

این دوره از سوی استاد رسمی بازیهای جدی لگو دانمارک در ایران، آقای دکتر سعید خاک ره آل محمد برگزار خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با ایشان لطفا اینجا کلیک کنید.

به کلیه افرادی که این کارگاه را با موفقیت به پایان برسانند علاوه بر اعطای "گواهینامه رسمی"، 100 امتیاز به ارزش 500 هزار ریال نیز تقدیم خواهد شد که از آن می توان برای شرکت در کارگاه های آینده ما استفاده نمود.

تکمیل موفق این کارگاه مقدمه ای بر حضور در کارگاه های تخصصی تر بازی های جدی لگو در حوزه های جذب، ارزیابی، کار تیمی،  مدیریت تغییر و تحول فرهنگی و یا کارگاه های تخصصی مورد نیاز سازمان شما خواهد بود.

ظرفیت فقط 10 نفر

 

این کارگاه بخشی از برنامه جامع ما برای ارتقا سطح ظرفیت تحول فرهنگی سازمانها طراحی شده است. برای دریافت اطلاعات بروز در مورد سیستم عامل فرهنگی نوآوری عضو "کلوب بازی های جدی مدیریتی "در کانال تلگرام ما شوید:

https://telegram.me/iseriousplay

برای آشنایی هرچه بیشتر با شرکت فرابازالگو، ترویج دهنده بازی های جدی مدیریتی در ایران، لطفا از وب سایت ما بازدید بعمل آورید:

www.iseriousplay.com

 جهت آشنایی با سایر کارگاه های عمومی و اختصاصی ما اینجا کلیک کنید.

آدرس:تهران یوسف آباد، خیابان ابن سینا، نبش خیابان سی ویکم، پلاک 111 ، موسسه کهکشان نور